Honda CB500X

Odlican nastavak...
 

Attachments

  • 20230811_114300.jpg
    20230811_114300.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • Visnjik caffe.jpg
    Visnjik caffe.jpg
    181.3 KB · Views: 0
Imam pitanje

je li ko mozda trgnuo ovu verziju ?


I mene zanimaju dojmovi. Htio bih ga uživo vidjeti, je li zna netko ako ga imaju u Viktoru ili Rutingu? Prije godinu dana sam gledao CB500X i skoro ga uzeo da nije uletilo nešto veće. Ali da sad uzimam nešto u tom rangu, ozbiljno bih uzeo u obzir CL500 u odnosu na CB500X. I ovaj auspuh ako je uopće road legal u EU:
 
  • Like
Reactions: Napier and thommy
I mene zanimaju dojmovi. Htio bih ga uživo vidjeti, je li zna netko ako ga imaju u Viktoru ili Rutingu? Prije godinu dana sam gledao CB500X i skoro ga uzeo da nije uletilo nešto veće. Ali da sad uzimam nešto u tom rangu, ozbiljno bih uzeo u obzir CL500 u odnosu na CB500X. I ovaj auspuh ako je uopće road legal u EU:
Ja osobno volim te jednostavne scramblere i vozim po gradu nesto slicno

Mislim da je to dobra kombinacija , jedino je malo teza nego sta bi trebalo ali ipak je to modularno radjen motor tako da sigurno honda nece raditi drugi agregat ili stavljeti vrhunske koponente na gradskog skakavca ali sve shupa sigurno trajan i dobar stroj sa korektnom cijenom
 
  • Like
Reactions: prpa
ja uzeo ovaj sa slike, još se drži...ali i pomaže...


s-l1600.jpg
jel možeš sliku staviti na motoru, gledam po netu, širina 28, a original vizir 24cm, ne znam kako to izgleda,možda krivo i gledam
 
I mene zanimaju dojmovi. Htio bih ga uživo vidjeti, je li zna netko ako ga imaju u Viktoru ili Rutingu? Prije godinu dana sam gledao CB500X i skoro ga uzeo da nije uletilo nešto veće. Ali da sad uzimam nešto u tom rangu, ozbiljno bih uzeo u obzir CL500 u odnosu na CB500X. I ovaj auspuh ako je uopće road legal u EU:
Bok'te, nemam pojma za ovaj model, baš zanimljivo !
 
Od svega isprobanog meni je MRA ispao najbolji, bez ikakvih primjedbi izvrsno odradjuje, a tu je i link ako koga interesira

 

Attachments

  • 1696104021121.jpg
    1696104021121.jpg
    7.1 MB · Views: 0
Stigao i novi auspuh, kupljeno preko web stranice MotoSound. Meni je cijena ok, jedino sam malo duže čekao da stigne paket. Instalacije za 15 gotova, kad se izvadi db killer zvuk je puno dublji i bolji 😄 Uz auspuh sam dobio homolagacijske papire i odmah upisao auspuh u prometnu (homologacija me koštala 33 eura).
 

Attachments

  • Screenshot at Oct 02 13-52-31.png
    Screenshot at Oct 02 13-52-31.png
    1.8 MB · Views: 0
Stigao i novi auspuh, kupljeno preko web stranice MotoSound. Meni je cijena ok, jedino sam malo duže čekao da stigne paket. Instalacije za 15 gotova, kad se izvadi db killer zvuk je puno dublji i bolji 😄 Uz auspuh sam dobio homolagacijske papire i odmah upisao auspuh u prometnu (homologacija me koštala 33 eura).

Odlično izgleda (y)
 
  • Like
Reactions: jazaWac
Pozdrav ekipa,
Bio u Ruting naručiti CB500X i kažu mi da dolazi novi model za 2024 s nekim izmjenama. Pokušao sam na netu naci informacije ali nema ništa o tome. Zna netko možda vise detalja o novom modelu?
 
Pozdrav ekipa,
Bio u Ruting naručiti CB500X i kažu mi da dolazi novi model za 2024 s nekim izmjenama. Pokušao sam na netu naci informacije ali nema ništa o tome. Zna netko možda vise detalja o novom modelu?

Izgleda da će biti samo u više boja. Nego kako ovi u Rutingu ne znaju detalje? pa to im je posao
 
Izgleda da će biti samo u više boja. Nego kako ovi u Rutingu ne znaju detalje? pa to im je posao
Rekli samo da će navodno ime promijeniti, display novi ali da ce više znati uskoro kao i cijene za 2024. Naručio sam ga pa budemo vidjeli kažu isporuka 3 mjesec.
 
Cijena se penje blizu 9?:unsure:
Gdje si to vidio? 9 je previse za osnovni bez dodataka.
Ja sam dao skoro 9 al sa grijanim ruckama, centralnim nogarom, štitnici za ruke od vjetra, deflektori... I dalje mislim da sam previse dao za 500ccm jbg
 
Gdje si to vidio? 9 je previse za osnovni bez dodataka.
Ja sam dao skoro 9 al sa grijanim ruckama, centralnim nogarom, štitnici za ruke od vjetra, deflektori... I dalje mislim da sam previse dao za 500ccm jbg
Vidija san na linku koji si stavija, tu cijena ide gori pa će i kod nas.🤔
 
  • Like
Reactions: Author