Honda CB500X

taj?
 

Attachments

  • Screenshot_2023-08-22-20-53-33-560_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2023-08-22-20-53-33-560_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    577.1 KB · Views: 0
nisam mislio na ovaj što si zacrtao.Givi je dosta viši od originalnog pa ti ni ne treba nekaj.Mislio sam taj mali dodati,
 
  • Like
Reactions: Author
Kak je bilo na majstorskoj ? Daj malo dojmova
Full bi išao Al motor baš nije za to...malo mi ga zao
Majstorka cesta nije toliko zahtijevna, makadam je cijelim putem. Meni je ovo prvi put da sam vozio van ceste, i nije bilo problema. Nije baš autoput, mi smo vozili pažljivo 30-40 km/h sat i uživali u pogledu. Ima dosta biciklista i pješaka. Ovisi sa koje strane ideš, mi smo se spustili prema Zadru, pa smo se spojili na Jadransku magistralu prema Senju i to je isto bio uzitak za vozit motor. Ono što sam vidio, da jako malo motorista sa našim tablicama na Jadranskoj se vozi, sve stranci a i to nas je pitao jedan konobar zašto kao mi izbjegavamo Jadransku
 
čini mi se da je taj bolji,ćvršći od onog gore kaj ima samo centralni držać a vidim da se ekipa žali da pucaju šerafi
 
čini mi se da je taj bolji,ćvršći od onog gore kaj ima samo centralni držać a vidim da se ekipa žali da pucaju šerafi

Niš nije trajno, vjerujem da će i ovaj se jednom razletiti. Kad sam sebi birao, baš nisam htio taj sa centralnim nosačem jer mi je nekako smetao u vidnom polju jer je nosač baš širok.
Dobra je stvar, pomogne...ima dosta položaja pa se malo treba poigrati da se vidi koji ti odgovara.
 
  • Like
Reactions: prpa