Opsesivno kompulzivno mijenjanje motora

Kad počinješ motor doživljavati kao radnu mazgu, puno toga je jednostavnije.

Jedan od kriterija. Drugi je da ako šta krepa mogu popraviti u najkraćem roku. Bez nekih kemija od alata i hrpe novaca.
Inače mi je kriterij da me prevozno sredstvo treba dovesti od točke A do točke B za što manje para, a da mi je gušt. I tako sjedim na svom evo ide 8 godina.
Da, mogu si kupiti neki noviji motor, dapače nagovarali su me, ali čemu? Ništa se više neću voziti s njim , a dugmiće ne trebam :mrgreen:
 
Inače mi je kriterij da me prevozno sredstvo treba dovesti od točke A do točke B za što manje para, a da mi je gušt.
dođe to s godinama 😎
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Za imati više motora moraš biti stvarno pacijent (ili budala ako ćemo po domaću ) i imati vremena za to sve voziti, održavati registrirati.... ja ih imam 4 i ponekad se stvarno pitam koji meni to ku... sve treba a onda me to prođe i otvorim njuškalo i krenem....

Motori su igračke a mi smo svi djeca samo sa više para pa se tako i ponašamo.
Ugl Wragg kupuj što ti se sviđa vozi mjenjaj dok možeš a poslije neće biti ni bitno..
jel jos moj GSX kod tebe?


Srki
 
Ne mislim da to ima veze sa godinama. Imam prijatelja koji je mladji par godina od mene i koji vec godinama vozi Versysa 1000 kakvog sam i ja imao, prelazi 12-13000km godisnje sa njim i ne pada mu na pamet mijenjati ga. Kaze da ga taj motor od prvog dana odusevljava i da ce ga eventualno nekada zamijeniti sa novijim modelom.
Mene od same pomisli da cu vise od par godina voziti isti motor odmah zaboli glava :mrgreen:
 
Ne. S godinama dođe od točke A do točke B.

Nekad sam imao i dva motora u garaži i znao promijeniti i uvijek sam razmišljao o svingerskom moto klubu u kojem bi se mijenjali, ne partneri nego motori :mrgreen:
 
Ja se taman mislio ostavit igranja, e jbga, sin nastavio, sad vozim i njegove !
 
ja imam ops-komp poremecaj kupovanja svega kaj ima kotace

4 bicikla, 2 inline skates, 2 skateboarda, 3 auta, 3 motora, i zadnje jebeni e-scooter kaj juri 110km/h

Lastane, ocu li od toga ostat trudna?



Srki
 
ja imam ops-komp poremecaj kupovanja svega kaj ima kotace

4 bicikla, 2 inline skates, 2 skateboarda, 3 auta, 3 motora, i zadnje jebeni e-scooter kaj juri 110km/h

Lastane, ocu li od toga ostat trudna?



Srki
Slican sindrom, trenutno gledam caddy koji mi treba 4-5 puta na godinu, ali dok mi treba mi treba 😆
Naravno da necu iznajmljivat, jer pravi ‘rvat posjeduje sve bez obzira na ekonomsku racunicu! 😁
 
Ja sam kupio svoju Apriliu Red Rose Classic još 2015. i tad sam mislio "to je mali motorić,budem ga vozio par godina dok ne položim punu A kategoriju i kupio nekaj jače".Iako sam položio A kategoriju još 2019. još nisam skupio love za nekaj jače,a ovaj ipak neću prodavat jer rađe imam bilo kakav motor nego da nemam niš.
 
  • Like
Reactions: prpa and Kawah
Ja čekam proljeće da nekakav krš doma dopelam, ko zna možda se počastim i za božić...
 
auuu pred Bozic je najgore

prosle godine sam dofural doma Civica sa 24 tkm, starog 22 godine

bas mi je trebal:ROFLMAO:



Srki
Nije Gsx vise kod mene. Prodao sam ga da uzmem novog ZZR-a 2018.
Bio je jedan kod Motoexperta prije mjesec dana. Nije se dugo zadrzao.

A ovo za Bozic.

Ja sam sebi dovukao Electru Glide😁😁
 
Last edited:
  • Like
Reactions: WraGG
Ne kuzim, sta placete ove zadnje 3-4 stranice, samo kukate...da se trebam negdi ic potuc., tocno znam kojih bi 5-6 pozva ... :coffee: