Opsesivno kompulzivno mijenjanje motora

Glavni preduvjet je stabilna i sigurna situacija doma i na poslu a onda i pristojna financijska situacija. Napravi vece.sranje na poslu, ili nek ti zena sazna da ju varas, i sve si rijesio za duze vrijeme.🤣
To vi ozenjeni strepite i mjenjate motore umjesto zene :mrgreen::p
 
Glavni preduvjet je stabilna i sigurna situacija doma i na poslu a onda i pristojna financijska situacija. Napravi vece.sranje na poslu, ili nek ti zena sazna da ju varas, i sve si rijesio za duze vrijeme.🤣
Hoces da kazes od dosade ili sto se kod nas kaze "od bijesa" mijenjam motore? Moze biti, da...
Al ako je tako onda neka i bude. Jednom se zivi.
 
  • Like
Reactions: thommy
Pa ne znam točno kako da ti odgovorim ali ja idem logikom da ih kupim i vozim a kad mi dosade voziti (ili kada se zabijem u traktor:cautious:) onda ih servisiram i šarafim po njima. Čak štoviše to mi je postao veći gušt nego sama vožnja jer sam se razmazio pa kada idem u đir to je obično cijeli dan jer mi se ne da oblačiti za 30-40 km, a to organizirati nije lako sa svim obavezama. A do garaže se uvijek mogu spustiti i izgubiti koji sat.
Ugl uvijek možeš rentati koji model te zanima pa onda vidi što ti paše.
 
Ne kuzis me. Ja sta god da kupim, za 3 dana ce mi dosaditi i gledati cu nesto drugo.
Nevjerojatno, ali jedini motor za kojim i sada zalim sto sam ga prodao je bio Bandit 1250N tj. naked verzija. Nesto mislim da bih ga mogao opet kupiti ovu zimu :)
A i ja sam takav da vise volim sarafiti nego voziti tako da te tu razumijem.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Luke
ako ne kupuješ na način da ne nadoplaćuješ nego kupuješ stariji jeftiniji motor onda to i nema nekog smisla,
znači kod većine je slučaj financijske naravi.....
 
Last edited:
koliko radiš km godišnje? ako ne puno onda možda skupljaj sličice,marke,šalice ili motore kao kolekcionarske što ne pada vrijednost.
Motor je stvar kao i svaka druga i ima svrhu da se koristi. Ako je problem otvoriš kartu jednostavno i pogledaš gdje nisi bio npr. i u tom smjeru se uputiš. E sad s kojim češ kuda koliko daleko otić nije isto, al opet sa svakim možeš svugdje doć i sve to ima svoje doživljaje koji su jači nego stalno lamentiranje po forumu.
Ako se baš brineš, možda si baš propustio terapiju ili odi kod psihijatra ili što več, who cares.
Možda sam u krivu, pravu,možda provociram, eto bilo mi dosadno pa napiso, makar nisam mislio, who cares?
Mišljenje je ko šupak, svako ga ima....
:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: bianconero
Kod izbora motora je jako važno, šta hoćeš s njim radit.
Produžit spolovilo
Vozit zavoje i gdje.
Putovat i gdje
Koliko si dobar vozač i imaš li zelju to poboljšat.
Čitajući tebe, mislim da bi se trebao skinut sa širokih guma, široke gume nisu za tetkice,kao ni za loše puteve.
Reklo bi se, voliš uspravno sjedit
Ok
Na čemu se uspravno sjedi, ima tanke gume i ne treba se vrtit da ide.
Povrh je i udobno ovješen, javi se kod pafa.
 
  • Haha
Reactions: Paf
Ma ne sekiraj se, to ti je isto kao i sa ženama, imaš ljude koji cijeli život vole jednu ženu i prožive cijeli život vjerni i zaljubljeni u jendu ženu, i imaš ljude koji stalno mijenjaju žene, a ako se i ožene nekoliko puta pa na sprovodu svoje žene šlata drugu po dupetu dok stoje pored odra.
Ne bi vjerovao no nakon 30 godina vožnje hrpe svakakvih motora nekako mi je osnovni kriterij postao da se ne kvari, tako da uopće me nije briga ni za marku niti za bilo što drugo osim da svaki dan upali i da se ne kvari. Inače sam do sad svaki motor koji se počeo kvarit ili me ostavio na cesti odmah nakon popravka prodao i kupio sasvim nešto drugo i drugačije.
No zapravo svi ti kriteriji se mijenjaju kako prolaze godine, kao što rekoh povrh, isto kao i sa ženama
 
  • Like
Reactions: DuroDu and WraGG
Sredju, po starom dobrom obicaju, sve fulao. Ali bas sve! :ROFLMAO:
A hajde dobro, mora i to netko... :mrgreen:
 
Ok.
Kupiš v stromčinu.
Nigdje nema v 2 90 stupnjeva jeftinije.
Reko bih, crosstourer, tu pak nigdje nema v4 jeftinije.
110 i 150 guma, crosstourer i sa dct pri tom i ride by wire.
GS k25 tü i mü.
 
Tigrone 900 đi ti
Sorry, po meni ko kupi versi 1000, ali po meni, ne zna šta kupuje.
Uštrojen 4 cilindra motor, sa hodom ovjesa sportaka, veći od bilo koje putne endure i široke gume.
Meni to sve izgleda smiješno.
 
Last edited:
Stvarno ne znam gdje si ti vidio da ja trazim savjet sta da kupim. Samo me zanimalo kako izdrzite pored toliko zanimljivih motora na trzistu da ih ne mijenjate.
Ja cu kupovati i voziti ono sto mi se u tom trenutku vozi. Mozda to bude skuter, a mozda neki supermoto. Ne smeta mi to.
 
  • Like
Reactions: infinity
Ja dok sam bio mlad, bilo je par dobrih komada, sad ne znam odakle iskaču toliki.
Malo mi je kriterij spao.
 
  • Like
Reactions: Luke