Dobre prilike u oglasima

Kaj nije ,sve je poludjelo,od cijena koje su umišljeno precijenjene od ljudi koji su pretjerano umišljeni.Sve pod izlikom ,pa takve su cijene.Kamo to ide .Čini mi se sve u krasan .urac.Tako nekako ,da se izrazim figurativno.🤣😎
 
  • Like
Reactions: tegla and prpa
Isao sam trenslejtat svapski jer ga ne razumijem, sad mi je cjelokupni dojam jos vise sizofren nekako. To je u principu njegov umjetnicki izrazaj temeljen na "stanju u svijetu". Zasto je izabrao motor kao medij mi nije jasno.
Kaze da je bio vec izlozen u bankama :ROFLMAO:

Ne znam uopce, bez teksta sam.
motor prodaje dobrotvorne svrhe, na motoru su kako vidim i poneke stare novcanice i bon za kupovinu hrane iz 1937
1700770993386.png

1700770585109.png
 
Last edited:
  • Wow
Reactions: tegla
To kaj je pokelil po njoj verovatno nije imalo neku numizmatičku vrijednost.,ili su duplikati duplikata.😎
A ja sem si već mislil kak to zeti dole a sve je zalijano na grubo s bezbojnim i neodmjerenim härterom.🤣
 
  • Haha
Reactions: e39
Sve je to normalno, kad se uveo € pojeo je dvije marke, para ima, svega ostalog polako nedostaje, i samim time sve poskupljuje, nije to ista para kao prije 10 godina.
Sad 1000 € nije nešto puno, no već prije korone je to bilo poprilično novca. Štamparija radi punom parom i samim time iz ničega se dijele pare svima za ovo ili ono, prjekti koji se financiraju iz EU su zbog toga poskupjeli realne radove nekoliko puta, i to se odrazilo na sve ostalo poskupljenjem.
Novi krov na zgradi smo prije potresa platili 96000 kn, ovo ljeto isti krov susjedi platili 35000€.
 
Sve je to normalno, kad se uveo € pojeo je dvije marke, para ima, svega ostalog polako nedostaje, i samim time sve poskupljuje, nije to ista para kao prije 10 godina.
Sad 1000 € nije nešto puno, no već prije korone je to bilo poprilično novca. Štamparija radi punom parom i samim time iz ničega se dijele pare svima za ovo ili ono, prjekti koji se financiraju iz EU su zbog toga poskupjeli realne radove nekoliko puta, i to se odrazilo na sve ostalo poskupljenjem.
Novi krov na zgradi smo prije potresa platili 96000 kn, ovo ljeto isti krov susjedi platili 35000€.
15.000 eur,je OK.,za novi krov...al 35.000 ! ...neko pravda tu neke sholde...il su podilili...
 
Dobio ponudu za demontažu postoječeg krovišta 110m2, visoka prizemnica, i priprema pred šalovanje ploče, ištemvanje i ubušivanje sidara.
20 000€ + pdv Dubrovnik
 
Uvjeren sam da je cijena takva jel su istovjetne kopije mnogostuko bolje kvalitetnije od nekakvih renominarih proizvodaca, a da ne spominjem OEM
 
P.S. nije napisao da ga je vozio po kiši, a je, tako da mu to umanjuje cijenu pred stručnom moto publikom :mrgreen:
 
..ako ko zna jel ima koji dobar old timer caffe racer da se prodaje.. da je registriran i da vozi , od 300-750 cc (honda cb400 i slicno).. a da je i cijena ok par milja eura? Frend trazi po oglasima al nikako nac, jedan mu prodali ispred nosa.