SAMOSTALNI UNOS RABLJENOG MOTOCIKLA IZ EU (HOW TO/KAKO TO)

Mogu te spojit sa nekim mojim kolegama koji isto mrze banke ali pomažu ljudima tako da im odma daju cash na ruke koliko ti treba. Oni se ne boje hoćeš li ti platit ratu na vrijeme jako vjeruju ljudima. Evo par imena pa izaberi sa kojim bi najradije radio
Pripuz
Jelavić
Zekić
Zefo
Braća Mazarekić
Dugi
Kameni
Đubre
Poznam ih još ali ovi su najpošteniji
 
1702036301492.png
 
I kod mene uvijek mozes uzeti motor na rate, to sam ti vec napisao. I ne trebaju mi nikakvi instrumenti osiguranja, osim sto moras potpisati da neces plakati kad budes vracao dug. A dugo ces ga vracati... :mrgreen:
 
Ako si kreditno sposoban ali ne želiš dići kredit da bi kupio motor od 3000 eura onda iskoristi tu tvoju kreditnu sposobnost preko zime i na proljeće kupi motor za keš. Nisi nikome niš dužan i voziš se opušteno. Ako se želiš voziti a nemaš namjeru platiti onda bježiš od banke i smišljaš kak bi došel badave do motora. Ak si voljan platiti 5000 eura za motor koji možeš dobiti za 3000 plus parsto eura kamate onda odi k doktoru da ti promijeni terapiju.
Provališ glupost i onda se toga držiš ko pijan plota, mogel si nakon trećeg posta napisati da samo trolaš i nek se ekipa ne srdi, ovak već pomalo ideš na živce. Otvori svoju motokuću i dijeli motore. Za početak kreni s kokicama ili kestenima, peci na cesti i dijeli. Čisto da se ufuraš u biznis.
 
Ako ti neki debil s foruma ide na zivce, onda nije dobro.. ima vas narrow minded ekipe kaj ne kuzite, a ima i onih malo sirih vidika.. da pojasnim; ja sam to bio pitao iz znatizelje jer nisam znao postoji li to( a i kao sto sam rekao, radije cu nekom dat vise novaca nego banci ista ako ne moram) i onda sam poslije iznio svoju ideju koja mi je pala napamet zbog koje sam postavil to pitanje.. nadalje, kako su se komentari nizali (neki argumentirani neki ne), upustio sam se u malu raspravu i branio tu svoju hipotezu iliti ideju cisto da vidim koje bi sve boljke te ideje mogle biti.. nazalost, citavsi malo komentare nekih od vas koji ste malo duze na forumu, dosao sam do zakljucka da ili imate problema s citanjem ili ste jednostavno potlaceni u zivotu pa komentiranjem i pokusajem omalovazavanja nekog ili neceg, pokusavate sebi dati do znacaja jer vas ocito ili zene tuku ili doma nemate pravo glasa jer ste papucari ili ste jednostavno mentalno limitirani.. na ovu temu se vise necu referirat jer ocito NE POSTOJI nista takvo kaj sam ja pitao, sto znaci da moram ic u banku i dic kredit.. hvala na citanju momcine
 
Majstore, jel ti mene ignoriras ili sta? Evo nudim ti motor na rate vec 3 puta a ti se pravis lud. Sto se mene tice, mozes i birati koji ces motor, nabavim sve sto zelis.
 
  • Haha
Reactions: prpa
Ako ti neki debil s foruma ide na zivce, onda nije dobro.. ima vas narrow minded ekipe kaj ne kuzite, a ima i onih malo sirih vidika.. da pojasnim; ja sam to bio pitao iz znatizelje jer nisam znao postoji li to( a i kao sto sam rekao, radije cu nekom dat vise novaca nego banci ista ako ne moram) i onda sam poslije iznio svoju ideju koja mi je pala napamet zbog koje sam postavil to pitanje.. nadalje, kako su se komentari nizali (neki argumentirani neki ne), upustio sam se u malu raspravu i branio tu svoju hipotezu iliti ideju cisto da vidim koje bi sve boljke te ideje mogle biti.. nazalost, citavsi malo komentare nekih od vas koji ste malo duze na forumu, dosao sam do zakljucka da ili imate problema s citanjem ili ste jednostavno potlaceni u zivotu pa komentiranjem i pokusajem omalovazavanja nekog ili neceg, pokusavate sebi dati do znacaja jer vas ocito ili zene tuku ili doma nemate pravo glasa jer ste papucari ili ste jednostavno mentalno limitirani.. na ovu temu se vise necu referirat jer ocito NE POSTOJI nista takvo kaj sam ja pitao, sto znaci da moram ic u banku i dic kredit.. hvala na citanju momcine

Cemu ta mržnja prema banci?
 
Ako ti neki debil s foruma ide na zivce, onda nije dobro.
Nisam rekao da mi ides na zivce.
A ovo prvo...dok god tvrdis da je kreditno sposobnoj osobi bolje placati veci iznos nekom na rate makar ti banka nudila 50% povoljniji plan otplate ne trebam ti ni rec da si debil. Sam to dokazujes bolje nego bi ja ikad mogao.
 
Nisam rekao da mi ides na zivce.
A ovo prvo...dok god tvrdis da je kreditno sposobnoj osobi bolje placati veci iznos nekom na rate makar ti banka nudila 50% povoljniji plan otplate ne trebam ti ni rec da si debil. Sam to dokazujes bolje nego bi ja ikad mogao.
Dragi gospodine, nadam se da nitko nikad nece trebat tvoju pomoc u dokazivanju bilo cega :)
Zaboravih napisat, previse si dajes na vaznosti, nisam tebi ni napisao odgovor za zivce
 
Dragi gospodine, nadam se da nitko nikad nece trebat tvoju pomoc u dokazivanju bilo cega :)
Evo da ti pomognem za ubuduce. Covjek pokazuje na sve dobre ideje koje si iznio, ujedno iste koje bi i ja osobno podrzao i trudio se dokazati benificije istih.
Nastavi niz 👍
IMG_20231209_173345_640.jpg
 
A možeš i kao mnogi od nas otići van (obavezno kao izaslani radnik) i za 3mj. u džep strpaš čistih 7500 eur ..

Pravi klasici nikad ne umiru,jebo banke :cool:(y)
A otisao sam pa sam se brzo vratio, srce drugacije lupa van Zagreba.. al drago mi je da imam bar jednog istomisljenika po pitanju banaka 😄
 
  • Like
Reactions: Johnny 11
Da si vrijeme provedeno ovdje na forumu proveo u korisnom radu mogao si zaradit neke novce. Neki Nepalac koji vozi za Glovo za ovo tvoje uludo potrošeno vrijeme zaradio je 20% iznosa o kojemu ti sanjaš . Vjerojatno si upisan na još barem 10 foruma i isto pišeš neboluze i sam sebi daješ na važnosti jer ti si kreditno sposobni mrzitelj banaka. Tu priču prodaj kumicama na placu ako popuše foru. Tražiš motor 3do5 keka eura i nemaš to ustedeno a kreditno si sposoban. Najbliže što ćeš doć motoru sa takvim razmišljanjem je kao dostavljač u lokalnoj pizzeriji
 
A otisao sam pa sam se brzo vratio, srce drugacije lupa van Zagreba.. al drago mi je da imam bar jednog istomisljenika po pitanju banaka 😄
Debilna dedukcija da mi ostali volimo banke. Ali to si vec demonstrirao time sto svak tko te ne podrzi ili ne cita s razumjevanjem ili nije otvorena uma prema novim idejama.
Prilicno je jasno sto predlazes i losa je ideja puna rizika za trgovca ako ga zaribas, a nimalo povoljna za tebe ako ne zaribas, zasto bi je onda podrzao? Ali ok prevedi to kako volis.
Glede banaka nitko nije lud za njima ali ako mi nude bolju tj. jeftiniju opciju otplate na rate po cemu je bolja ideja pristati na transakciju po kojoj nekom trebam vratiti koju tisucu vise za isti iznos na isti rok. Molim da me prosvjetlis po tom pitanju.
Tu opciju da obidjes banku ti je netko vec ponudio. I ta opcija ce ti uzet koju tisucu vise (rekao si da ti je to skroz ok, glavno da nije banka) i uz to polomit noge i uzet bubreg tebe i tvojih bliznjih kad zajebes ratu. A posto vec u startu vjerujes da neces otplatit sto dogovoris ne pase ti banka koja bi ti uzela sve radi kredita, a bome ni kamatar koji ce ti ga naplatit kroz bubrege. Trazis opciju oko koje bi se kroz sudove itd najlakse dalo muljat i mislis da netko ima vremena za takve price "dao bi radje tebi 10K nego banci 5K jer si mi blizi srcu. Nema.
A tvoj argument pa kao neko ko ima love bi se zajebavao s tim. Taj netko da se zajebaje s tim bi brzo ostao bez love.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pivko11 and Nino777