Dobre prilike u oglasima

A ti vozis sto?
SeljoGPT ne vozi ništa jer nema za regu nit benzin

on je propali milijarder, jazo sa Wall Streeta, GP racer na Govnovalju, buco za volanom Hjudji Tupsona sa 400000 km peti vlasnik, vlasnik postera na kojem je GS iz 2012

znalac, ukratko



Srki
 
  • Haha
Reactions: tegla
Bome stara Valkira je 👌 samo u hr ima jedna možda dvi...
Ima jedna u PŽ u stanju novo.
Kada se taj majstor sjuri po Krndiji kroz šumu svi samo ušute i slušaju.
Ostali gase motore i svi skupa uživamo u glazbi, a čuje ga se najmanje 2km.
Kakav zvuk. Sada se naježim dok ovo pišem. El Dorado
 
  • Like
Reactions: ODST
Pitaj HGSS i lučku kapetaniju koja entuzijaste skuplja po moru i brdima.

Jasno, no to nema veze sa homologacijom i tehnikom motora, već samo sa zdravim razumom i voljom.

Kad je u pitanju agresivna vožnja, sa praktički svakim cestovnim motorom je moguće izaći van okvira onoga za što je namijenjen. Uostalom s razlogom postoje klase motora.

Izvan okvira namjene - da, no mi govorimo izvan okvira tehničkih karakteristika i sigurnosti. glede tvorničkih postavki.
 
SeljoGPT ne vozi ništa jer nema za regu nit benzin

on je propali milijarder, jazo sa Wall Streeta, GP racer na Govnovalju, buco za volanom Hjudji Tupsona sa 400000 km peti vlasnik, vlasnik postera na kojem je GS iz 2012

znalac, ukratko

Težeg debila od tebe nema. No sve što imaš i što si "stvorio" u životu iskeširam kada hoću. To i nije teško jer ti cement između ušiju ionako ne vrijedi ništa. A drugo i nemaš.
 
Stomatološki standard, BMW.
Je, u pravu si, za Ge eSom se curice okrecu vise nego za kakvom CBRkom. Uglavnom da vide tko je taj debeli sto im mase.

Težeg debila od tebe nema. No sve što imaš i što si "stvorio" u životu iskeširam kada hoću. To i nije teško jer ti cement između ušiju ionako ne vrijedi ništa. A drugo i nemaš.
Uvijek mi je bilo saljivo kako netko uzme polutrulu E-klasu iz 2001 i drzi se kao glavni baja u selu. 1/1 da imas krunicu oko retrovizora.
 
  • Like
Reactions: Nino777
Screenshot_2023-12-18-19-37-14-951_com.android.chrome-edit.jpg


😧
 
Koliko na kraju ispadne na cestu dok se sve posloži da bi i druge godine mogao proći tehnički ali ne na STP Zelina? I naravno da je u stanju voziti do tada? 😁
 
Osim sportskog auspuha veci ti je problem nosac tablice koji je odrezan. Novi ne možeš više kupiti a nije ni jeftin a to ti gledaju na STP-u.
 
Koliko na kraju ispadne na cestu dok se sve posloži da bi i druge godine mogao proći tehnički ali ne na STP Zelina? I naravno da je u stanju voziti do tada? 😁
56 eura atest tablice ako zadovoljava par pravila i auspuh ako ima papire da je za taj motor....
 
  • Like
Reactions: ODST
Je, u pravu si, za Ge eSom se curice okrecu vise nego za kakvom CBRkom. Uglavnom da vide tko je taj debeli sto im mase.

Nije bitno okreću li se curice, to je bitno samo nezrelim klincima kao što su i te curice, koje su posve nebitna klasa za nekoga tko bi im mogao biti ne samo tata, nego i djed.... Žene koje znaju što žele ne sjedaju na te RRRRR-jurilice, one žele nešto konkretno, njih se ne impresionira divljanjem po cesti već nekim drugim stvarima, znat ćeš kada odrasteš.

Uvijek mi je bilo saljivo kako netko uzme polutrulu E-klasu iz 2001 i drzi se kao glavni baja u selu. 1/1 da imas krunicu oko retrovizora.

1/1 da si na provjerenim stazama cementne prašine iz glave drkice. Kada sam ja vozio E430, nije bila ni stara ni trula, ni bilo što drugo (a nije ni sada, iako je ja odavno nemam, no znam kod koga je), niti bilo što drugo loše - i auto je sa kojim se, komforom i svime ostalim, lako poserem na bilo koji najmoderniji wannabe super-duper extra auto i bezlične autiće za hvatanje naivnih klinkica, a u biti svi su dobri i originalni kao standard konfekcija, sve isto nekvalitetno sranje koje liči jedno na drugo, sve bezlično i bez duše, tehnike koja od tebe radi kretena... I ne, nisam bio glavni baja niti me je to ikada zanimalo, to je rezervirano za vas intelektualce koji bi lovili curice jer je to tebi mjerilo neke vrijednosti... ako misliš da se glavni baja postaje pokazivanjem što imaš, posebice auta, onda si upravo jako daleko od toga da i budeš uopće baja, kamoli glavni... i ne, nemam krunicu u autu. Ja svoju vjeru nosim u sebi, ne moram ju pokazivati, ponosan sam na nju, i branit ću je do zadnjeg daha. Iako nemam ništa protiv da netko ima krunicu u autu ili na motoru.