Dobre prilike u oglasima

Švabski oglas ,švabsko stanje uma.Pravi Švaba je po mom iskustvu strahu sam sebi..,većina je tak.
Oglas je tak I složen,krivo sročen.Motor je tam ,papire ima ,poslikani su ,oglas je nespretno napisan.Ak stoji dugo ,bez tüva,nema kilometre .,stvar je samo pregovaračkog umijeća.👍
 
Koliko sam ja skuzio, prodaju samo papire. Zato i pitam jel netko kuzi foru. Netko poprilicno nepismen je pisao oglas.
Osim toga, zasto bi netko dao 5500€ za starog Stroma 650 koji je stajao tko zna koliko, nepoznatog je stanja i nema kljuceve?
Ima još jedna verzija istog oglasa tamo:
Suzuki Motorrad steht mehr als 3 Jahre in Garage Opa gefahren Schlüssel verloren Papiere sind natürlich da
Keine beule
Oder kratze kein Verhandlung fest Preis
 
  • Like
Reactions: WraGG
Vozil ga je prijatelj,par sezona .
Nisam ga tada mogao voziti, sjedio sam samo na njemu sa slomljenom nogom i već upaljenog nekoliko minuta turirao. Ovo kaj se čuje na video prilozima ne može dočarati pravi zvuk.Lijep i rezak ton ,pogotovo kad ga se navine na ravnom dijelu staze, daleko bolje od cvajtakta 50 ,bliže 125ici.👍
 
Last edited:
  • Like
Reactions: neven
Bio tada tamo, a i ranije za vrijeme bivše države. Stariji će znati koliko se samo klasa 2T tada tamo vozilo.
Kakva uživancija kada ih se upali. Neopisivo.
 
  • Like
Reactions: s2r and neven

Pokusao je sa opisom oglasa uljepsati motor, al nije uspio 😆
 
a najbolje od svega je što ovome baš pristaje ta abominacija

1000019933.jpg
 
Aprilia Tuono ima ono nešto… sofisticiranu tehnologiju vrhunskog sportaša u obliku sjajne sašije i vrhunskog V2 motora s velikim okretnim momentom a tu je i opušten, provokativno ležeran položaj sjedenja.
Brz…eksplozivan…zajeban…

Pa PR iz Aprilije nije uspio napisati ovako nesto jbt 🤣🤣🤣🤣
 
Evo prava stvar, za ljubitelje Tuona.
Gledaj i ne diraj, inace dobis metak....

 
maci RRacing 🤣🤣

stvarno više neznam što reći dok čitam ove nebuloze po oglasima, ekipa naočigled pretjeruje s drogama i onda umjesto da odu u komunu ili sakomanu, liječe se po marketplejsu i njuškalu
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419