Dobre prilike u oglasima

Ajde, nemojte srat nego se javite čovjeku i promjenite već sutra svoj život, neka vaša prva odluka u ovoj 2024-toj bude kupovina DP projekta :mrgreen:
 

Attachments

  • Screenshot_20240101_220051_Facebook.jpg
    Screenshot_20240101_220051_Facebook.jpg
    642.4 KB · Views: 0
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Octane
E to stvarno neznam, nisam trkac...al ako je to taj, za tog lika sam cuo i da mnogi idu gore na stazu stelat ovjes
mislim da miješaš ercega i slavića

ovaj kaj štela ovjes je klasični primjer riječkog prodavača magle (a ima ih tamo ohoho), pred par godina sam uzeo motor od njegovog frenda i suradnika kojem je on tada friško naštelao ovjes, mogu samo reći da mu nebi dao ni da mi štela ovjes na tačkama
 
mislim da je to baš taj tuono kojeg sam ja uzeo jer je bilo govora o 1.34
 
mislim da miješaš ercega i slavića

ovaj kaj štela ovjes je klasični primjer riječkog prodavača magle (a ima ih tamo ohoho), pred par godina sam uzeo motor od njegovog frenda i suradnika kojem je on tada friško naštelao ovjes, mogu samo reći da mu nebi dao ni da mi štela ovjes na tačkama


Ne bi bas rekao da prodaje maglu sto se tice ovjesa... radio covjek i za ohlins i prati zadnjih par godina barny racing team po ovim europskim trkalistima... radio i za puno trkaca ovjes u sklopu alpe adria prvenstva...

Osobno nisam s njim nikad radio, znam ga ovako iz videnja
 
  • Like
Reactions: s2r
Ja sam kod njega reparirao zadnji ohlins kad sam ga uzeo iz italije i odmah prednje vilice jer su imale 30000km, sve korektno ispalo
 
  • Like
Reactions: karadolo46
i meni je morao izreparirati stražnji ohlins, na kraju sam jedva došao do njega nakon puno navlačenja i prijetnji, nije ga ni taknuo pola godine kako je stajao kod njega

na žalost, prednje vilice je reparirao prije toga, još mi stoje u garaži jer sam ih skinuo s motora dok sam skužio da nešto ne štima, lijevi štap je "kraći" par cm i ne može se štelati, bitno da su gore nakelili lutec RRacing naljepnice
 
ono što mi se najviše sviđa kod riječana je što su si svi kao super, a svi stalno seru jedan po drugome
 
  • Haha
Reactions: infinity
mislim da miješaš ercega i slavića

ovaj kaj štela ovjes je klasični primjer riječkog prodavača magle (a ima ih tamo ohoho), pred par godina sam uzeo motor od njegovog frenda i suradnika kojem je on tada friško naštelao ovjes, mogu samo reći da mu nebi dao ni da mi štela ovjes na tačkama
Rekli bi rejseri ovjes je bio nastelan za tezinu proslog vlasnika
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
i meni je morao izreparirati stražnji ohlins, na kraju sam jedva došao do njega nakon puno navlačenja i prijetnji, nije ga ni taknuo pola godine kako je stajao kod njega

na žalost, prednje vilice je reparirao prije toga, još mi stoje u garaži jer sam ih skinuo s motora dok sam skužio da nešto ne štima, lijevi štap je "kraći" par cm i ne može se štelati, bitno da su gore nakelili lutec RRacing naljepnice
ti si seronja i konfliktni tip, odjebo te čovjek sa punim pravom, smijala se cijela Rijeka

svima dobar, al eto tebe zajebo. čudno, sigurno je u njemu problem🤣





Srki
 
ti si seronja i konfliktni tip
20 godina na forumu ti je trebalo da me prokužiš, bravo 🤭
zaboli me što prvi susjed misli o meni, a pogotovo što misli tamo neki ofucani bauštelac ili rijećke pyćkice koje su najbolji frendići, a seru jedan po drugom osobi koju su vidjeli jednom u životu
 
Mozemo i ovako gledat... Moon kaze da vrijedi 4 soma. Sad na to dodaj nove gume i veliki servis, sto i pise, pa neka bude 5. Recimo.
Kad bi oglas bio normalno napisan onda bi Maći racing značilo tko ga odrzava. Kao i vecinu ostalih majstora, znam i njega. Dobar frend i nije muljator. Na jednom Grobniku smo vozili skupa i on je bio na nekom Tuonu ali se ne mogu sjetiti niti koja linija niti da li je bio njegov ili mozda od Keca. Pogledat cu fotke. Dakle, da nije debilno napisano i ako je motor stvarno korektan, tu smo negdje..😋

Edit: Tek sad sam vidio napisano o Tuonu i Maćiju na stazi.
 
Last edited:
20 godina na forumu ti je trebalo da me prokužiš, bravo 🤭
Nikad nisam vidio da si npisao da itko ista zna. S kim si god bio u kontaktu, a i s kime nisi nego usmenom predajom, samo pljuvanje i problemi. Moze se dogoditi ali da bas niti jednom ne pogodis...I sve je debelo preplaceno aludirajuci da su drugi jeleni. Pitao sam te vec kako popraviti turbinu, injektore, zamjeniti zupcasti.... za 100 eur. Prosvjetli me, ni meni euri ne rastu na drvetu.

Da ne bude zabune tj. da nekom drzim stangu, srki je jos pametniji.
 
zašto bi ja (u tvojim očima potkapacitirani serator) tebi tako pametnome i iskusnome otkrivao tajne svemira??
 
Ne bi bas rekao da prodaje maglu sto se tice ovjesa... radio covjek i za ohlins i prati zadnjih par godina barny racing team po ovim europskim trkalistima... radio i za puno trkaca ovjes u sklopu alpe adria prvenstva...

Osobno nisam s njim nikad radio, znam ga ovako iz videnja
Ma aj...
Meni je prestelo sfs koji se vozio ko pjani som do tada.
Nacinio i bazni setup na brutale cim sam je iz salona izveo.
Sve korektno.
 
Kad smo vec kod Macia i Tuona, evo jedna davna snimka na tuđem Tuonu i vrijeme od 1:34
Stara glava se ipak sjeca... to je bila prezentacija tada novog RSVR Factory sa APRC pa smo iz Kecovog kontejnera izvukli i Priestovog karbonskog Tuona. Bila je i objava na portalu ali je starija od 2013 pa je obrisana. Maći je tad mislim vodio skolu kod Keca, nekad i na tom Tuonu pa je vozio i Happening.
 
  • Like
Reactions: thule_5689
Ajde, nemojte srat nego se javite čovjeku i promjenite već sutra svoj život, neka vaša prva odluka u ovoj 2024-toj bude kupovina DP projekta :mrgreen:
Njusim herbalife...
 
  • Haha
Reactions: Igor28