Nova Honda Africa Twin

Na koliko punpate gume, evo meni nedavno prominilo gume i na ATAS 2019 kaže vulkanizer da je napunpa prednja 2.5 zadnja 2.9.
Kažem ja da u manualu piše prednja 2.25 zadnja 2.8 on kaže ništa to. 🤔
Kad malo zatopli napunpaj na 2.20 prednju i 2.80 straznju
Tako da ne nareste previse u voznji
Ali posto imas buvel to ce se grijat liti samo tako….
 
Nadam se da nema svađe večeras među Bellama
IMG_20240405_220134.jpg
 
Danas napravio nekih 140 km iso probat novu Twin da vidim kak je to vozit s 19 napred al nista od toga trebo cekat 😵‍💫 drugi x razmisljam da uzmem il uzet model 23 koja je par t jeftinija i nekak mi se cini 21 bolje al prvo probat 😊
 

Attachments

  • IMG_7516.jpeg
    IMG_7516.jpeg
    3.4 MB · Views: 0
  • IMG_7517.jpeg
    IMG_7517.jpeg
    2.3 MB · Views: 0
  • IMG_7519.jpeg
    IMG_7519.jpeg
    1.7 MB · Views: 0
  • IMG_7518.jpeg
    IMG_7518.jpeg
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: avinko38
Testirao danas volan 600 tinjak km s tim da je bilo i endura. Odličan upgrade. Fiksan, ne okreće se više na riserima, neke veće vibracije nisam primjetio naspram gumenih podloga
 
Jel tko od Vas danas oko 10 sati ceka na Sibenskom mostu s Adventure Sport?
 
Kakve su gume za 800€ bokte? Meni danas stigle nove za Intrudera, 260 40 18 i 130 70 18, Avon Cobra Chrome za manje od 400€ i to samo jer je nestandardna dimenzija totalno. Za Integru sam narucio Road 5 za 250€ obje. Za 800€ kupim sve 4 20" gume za BMW-a.
 
Evo...A Jos ce mi sigurno reci da moram mjenjati i lanac i sve uz to.
Screenshot_6.png

S time da sam mu rekao da mi posalje ponudu za Michelin Anakee Adventure, Bridgestone Battlax Adventurecross Tourer AX41T ili Continental TKC70. Ne ovo sto mi je ponudio.....
 
Hajde ti frende naruci te gume negdje online gdje ih nadjes najjeftinije, kupi ulje i filtere pa cemo to kod mene za par sati sve rjesiti.
Mislim, podrzavam ja to sve da i oni trebaju od necega zivjeti, ali 450€ za 4l ulja i par filtera, te pola sata posla mi je malo bezobrazno.
 
  • Like
Reactions: roberto
Hajde ti frende naruci te gume negdje online gdje ih nadjes najjeftinije, kupi ulje i filtere pa cemo to kod mene za par sati sve rjesiti.
Mislim, podrzavam ja to sve da i oni trebaju od necega zivjeti, ali 450€ za 4l ulja i par filtera, te pola sata posla mi je malo bezobrazno.
ono nagruvali su tu afriku da bude što kompaktnija, ajd filteri zraka može vjerojatno pol sata....
 
ono nagruvali su tu afriku da bude što kompaktnija, ajd filteri zraka može vjerojatno pol sata....
Bocne plastike po 1 saraf i ispod su usisi. To se odradi brzinski dok se ulje cijedi.
Ja sam informaticar cijeli zivot i teoretski veze nemam sa mehanikom. Ako se ja usudim reci da cu to sve laganini za sat vremena rjesiti, onda oni u servisu koji to svaki dan rade i imaju rutinu sigurno odrade lijevom rukom za pola sata.
 
Last edited:
Bocne plastike po 1 saraf i ispod su usisi. To se odradi brzinski dok se ulje cijedi.
Ja sam informaticar cijeli zivot i teoretski veze nemam sa mehanikom. Ako se ja usudim reci da cu to sve laganini za sat vremena rjesiti, onda oni u servisu koji to svaki dan rade i imaju rutinu sigurno odrade lijevom rukom za pola sata.
mda, nemam ni ja veze, školski, al nemam lijeve ruke, tak da sve odradim sam. A i razbahatili se ovi u i po servisima
 
  • Like
Reactions: WraGG