02.09.-04.09.2022. - MotoGP: Gran Premio Gryfyn di San Marino e della Riviera di Rimini

ajd sto su dukci level iznad, ali cini se i aprilija.
a svi ostali, ukljucujuci ktm, se ne mogu snaci sa necim sto je vani.
cak se i rea bori sa tim tehnickim cudima sa apeninskog poluotoka.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Partija je toliko mocna da cak i na radioloskom kongresu imamo Franicev pravi motor, jos je i FIMina naljepnica iz Indonezije bila na njemu :eek:

Naravno skoro nitko nije ni pogledao ni skuzio o cemu je rijec, ali nema veze, imao sam ga samo za sebe cijelo vrijeme i na miru :love:

20220715_124352.jpg
 
Evo moram priznat da stvarno lijepa vizura niposto nije, ali isto tako da izgleda puno atraktivnije nego na slikama.

Naravno moramo uzeti u obzir moj neizljecivi desmo hendikep i samim time je jako tesko govoriti objektivno :/

Tipican GP produkt, slozenac od svega i svacega, kao da je nabacano u zadnjoj sekundi prije isporuke. Definitivno WorkInProgress na kotacima. Parkirati Panigalea kraj njega je kao staviti doslovno ljepoticu kraj zvijeri. Ono sto svakako izaziva instantno je strahopostovanje.
 
  • Like
Reactions: Nero
Ipak im je Fabio svima ocitao bukvicu. Istina testovi, muzicari imaju kao novi materijal, ali kako bog bilo Fabio je uzeo #1.

Onaj ludjak od M&M je pak jos veci show, 0,5 sekunde od ionako ludog vremena koja rade F&F :eek: Jos bi se i on mogao ukljuciti/pomrsiti racune do kraja sezone. Nadajmo se folciki u korist :D
 
Gledam drugi dan testiranja Marc Marquez je tu već prilično uvjerljiv premda sigurno postoji zadrška ali očito taj problem sa rotacijom ramena je riješen.
 
  • Like
Reactions: e39
Gledam drugi dan testiranja Marc Marquez je tu već prilično uvjerljiv premda sigurno postoji zadrška ali očito taj problem sa rotacijom ramena je riješen.
Rame nije ni bilo problem, već su mu slomljeni djelovi kosti nadlaktice bili spojeni s 30 stupnjeva rotacije po uzdužnoj osi, tako da mu je podlaktica imala popriličan otklon (e sad, jel prema unutra ili vani, ne znam), što mu je stvaralo određene poteškoće pri upravljanju motorom.
 
Rame nije ni bilo problem, već su mu slomljeni djelovi kosti nadlaktice bili spojeni s 30 stupnjeva rotacije po uzdužnoj osi, tako da mu je podlaktica imala popriličan otklon (e sad, jel prema unutra ili vani, ne znam), što mu je stvaralo određene poteškoće pri upravljanju motorom.
To bi mi stvaralo probleme kada bih jeo.
 
Ipak im je Fabio svima ocitao bukvicu. Istina testovi, muzicari imaju kao novi materijal, ali kako bog bilo Fabio je uzeo #1.

Onaj ludjak od M&M je pak jos veci show, 0,5 sekunde od ionako ludog vremena koja rade F&F :eek: Jos bi se i on mogao ukljuciti/pomrsiti racune do kraja sezone. Nadajmo se folciki u korist :D
Koje tice ovi yamahasi..napravili motor da ide gotovo ko dukac i fale se..neznaju da vw samo drugi chip stavi i eto odma 20ks..imaju vremena preko zime hehehe
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Ma dajte, Bagnaia - nakon ljetne stanke - nije daleko od ovog kako opisujete Fabia