02.09.-04.09.2022. - MotoGP: Gran Premio Gryfyn di San Marino e della Riviera di Rimini

Bo isto prvi put napravio sranje i dobio long lap, u Moto2 druga pravila :p
 
IMG_20220904_101825.jpg
 
  • Like
Reactions: bolcic
Aleixa ubija što je Maverick sve češće brži od njega. A uvijek je bio nb. 1 vozač. čak i u doba Iannonea.

Ja bi volio da bude veliki razmak između bagnaine naprijed i fabia iza (čisto da se zagusti prvenstvo), al čini mi se ipak da će fabio izvadit mast yamahi do kraja. I doći do 2., 3. mjesta. Prošlu trku je sam se be pohvalio - ali jbg realan je bio - kakoje vozio na apsolutnom maksimumu (što se vožnje tiće bio je najbolji)., kako mu je par puta pobjegao front, ali se koncentrirano održao svaki put.
 
  • Like
Reactions: as17 and bolcic
Aleixa ubija što je Maverick sve češće brži od njega. A uvijek je bio nb. 1 vozač. čak i u doba Iannonea.

Ja bi volio da bude veliki razmak između bagnaine naprijed i fabia iza (čisto da se zagusti prvenstvo), al čini mi se ipak da će fabio izvadit mast yamahi do kraja. I doći do 2., 3. mjesta. Prošlu trku je sam se be pohvalio - ali jbg realan je bio - kakoje vozio na apsolutnom maksimumu (što se vožnje tiće bio je najbolji)., kako mu je par puta pobjegao front, ali se koncentrirano održao svaki put.
Ako bude vadio mast do kraja moze se lako desit neki sitni kvar na radilici, a nije ni sljunkario odavno
 
E ekipa može kakav link

odjavio se s t coma i čekam da se sjete doći iz telemacha posložit mi tv sa sportklubovima. Jbg, ovisan sam o našim hrv. komentatorima 😁
 
nego di je nestaom vietti. jel opet opao. baš mu ne ide zadnjih trka...


edit - našao odgovor
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene