02.09.-04.09.2022. - MotoGP: Gran Premio Gryfyn di San Marino e della Riviera di Rimini

Mislim da je krajnje vrijeme da se Bagnaia vrati u formu i izvede jedan lowside u nekom brzom. zavoju tako da mu šljunak uništi motor
 
  • Angry
  • Haha
Reactions: as17 and bolcic
Recite vi šta oćete, alo treba Bagania za ovo nakon ljetne stanke skinut kapu. Jest ducati ducati, ali sve sve pic pic
ako nastavi bez greške---- već miriše naslov lagano
 
Italija zemlja motorina, 8 Dukaca i 2 Aprilie u utrci a samo 56 000 piplova oko staze :p

Uskoro nova moto sila u kalendaru, Saudijska Arbija :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Musashi
Mislim da je krajnje vrijeme da se Bagnaia vrati u formu i izvede jedan lowside u nekom brzom. zavoju tako da mu šljunak uništi motor
nema njemu ravnoga više otkad nosi Fbt42OXVEAAcB2l.jpg kacigu, jedino nešto malo Q... :cool:
 
  • Like
Reactions: Grom90
Mislim da nismo svi zajedno dovoljno proslavili duplu pobjedu DUCATIa :)))

Meni iskreno sasvim OK utrka i moram priznati da je Bestia ipak malo kalkulirao i nije bas 100% grizao za pobjedu zadnja 3 kruga. Da nije drugu sezonu sa Pepicem kolega i da je recimo Fabio bio ispred njega, mislim da bi se naslo prilika za napad. Ali nema veze, drago mi je vidit da su konacno shvatili u VW koliko bodova su rasuli po putu sa tim bratstvom i jedinstvom.

6 utrka je jos pred nama, 5 bodova po utrci i naslov je tu :D
 
Mislim da nismo svi zajedno dovoljno proslavili duplu pobjedu DUCATIa :)))

Meni iskreno sasvim OK utrka i moram priznati da je Bestia ipak malo kalkulirao i nije bas 100% grizao za pobjedu zadnja 3 kruga. Da nije drugu sezonu sa Pepicem kolega i da je recimo Fabio bio ispred njega, mislim da bi se naslo prilika za napad. Ali nema veze, drago mi je vidit da su konacno shvatili u VW koliko bodova su rasuli po putu sa tim bratstvom i jedinstvom.

6 utrka je jos pred nama, 5 bodova po utrci i naslov je tu :D
I sam sam fan Ducatia i Peccota ali mislim da bu jako tesko drzati ovaj ritam Frtaljko je odlican
 
Znam, uvijek lovimo nesto i nikako da postavimo stvari na mjesto :/

Svejedno sansa je tu i koliko god da je fantastican i Fabilic je isto covjek i to jako mlad i nikad ne znas kako ce grah past :)
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Sta ce te kad osvojite titulu i Fauwej vas odyebe jer vise nece biti potrebe za titulom, imat ce u CV jednu GP titulu i to im je dosta onda nepresusni izvor love presusuje :mrgreen:
 
Znam, uvijek lovimo nesto i nikako da postavimo stvari na mjesto :/

Svejedno sansa je tu i koliko god da je fantastican i Fabilic je isto covjek i to jako mlad i nikad ne znas kako ce grah past :)
Ako obratiš pažnju pozornije a i pretpostavljam da to primjećuje svaka moto iskusnjara da Q sve više i više podsjeća na pravog šampiona, ima taj stabilitet, smirenost, pretpostavlja inteligenciju temperamentu, da ne govorimo u kojoj je mjeri svjestan mogućnosti onoga što vozi. Izbacio je šminkersko kreveljenje u kameru, sad samo pristojno mahne. Jako uznapredovali vozač i osoba... :cool:
 
Ali najvažnije i dalje preskačemo - Ducati su trenutno jednostavno u puno boljoj formi od Yamaha. I to ne samo na određenim stazama
 
  • Like
Reactions: bolcic
Je Ducati je u odličnoj formi. Ali, na sreću konkurencije često puta se od vikenda do vikenda mijenja koji je vozač taj koji koristi formu. Evo tek u zadnje 4 utrke je Bagnaia proradio
 
  • Like
Reactions: pamzor
Ali najvažnije i dalje preskačemo - Ducati su trenutno jednostavno u puno boljoj formi od Yamaha. I to ne samo na određenim stazama
Ne govorim o tome, to je jasna stvar, ja govorim o tome kako sada sjedi na makini taj F.Q. to je gard šampiona, čovjeka koji je u stanju pobjeđivati iz utrke u utrku, nije razbacan poput Millera ili raširenih laktova poput Ben Spiesa ili takvih. Kad uranja u okuku i kad izlazi iz nje stopljen je s makinon.
Kome to nije drago žao mi je, ali to je jednostavno tako. Svi šampioni imaju gotovo identičan movement. Ta preobrazba se dogodila u zadnjih par utrka...
 
FQ je sam govorio još prošle sezone kako je jako puno radio sa psiholozima da mu pomognu da ne reagira previše emocionalno na situacije oko sebe. I ove godine je (mislim da za vrijeme utrke u Austriji) govorio kako bi na trenutnu situaciju sa M1 prije reagirao jako burno i onda ne bi bio dovoljno smiren i koncentriran za vožnju, dok se sada zna pomiriti da je situacija takva kakva je i zajedno sa svojim timom raditi na idejama kako izvući najviše iz onog što imaju.


I za kraj, nakon današnjeg testa je zadovoljan
Fb_XJUQXwAMU0Of
 
Ako obratiš pažnju pozornije a i pretpostavljam da to primjećuje svaka moto iskusnjara da Q sve više i više podsjeća na pravog šampiona, ima taj stabilitet, smirenost, pretpostavlja inteligenciju temperamentu, da ne govorimo u kojoj je mjeri svjestan mogućnosti onoga što vozi. Izbacio je šminkersko kreveljenje u kameru, sad samo pristojno mahne. Jako uznapredovali vozač i osoba... :cool:
Ili to ili opca rezignacija i depresija jer kuzi da je izgubio borbu od najboljeg proizvodjaca motora zapadno od Kopra :D
 
  • Haha
Reactions: pamzor
Fabio drži Yamahu na životu, radi ono što je MM radio godinama sa Hondom. Dukci su level iznad, ali pitanje da li će na kraju uspjeti skinuti francuza. Imam osjećaj da bilo koji od dukatista sjedne na yamahu bila bi to borba sa Dovijem za bod 😉😉