03.06.-05.06.2022. - MotoGP: Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Tko je ono reka da Bradl ne krši makine, Honda je pravljena za kreširanje... :mrgreen:

Posipam se pepelom, trebao sam pričekati da prođe utrka pa komentirati :D


On udara po rezervoaru kao jebiga nisam prvi ..ja kontam prdnula aprilili.pa mase opet kontam haj jebiga crkla mase publici..koja tica..dali se on sjebo ili su u boxu pogresnu tablu istakli
Rekli ovi što komentiraju u VideoPass prijenosima da ga je možda zbunilo to što kad je došao do pravca je pisalo pored staze da je FL jer je Quartararo već ušao u zadnji krug, a bio je daleko.
 
U Barceloni je 0 zadnji krug a na ostalim stazama je 1 zadnji krug, tako kazu 🤔 ako se ne varam on je negdje iz Catalonije tako da mu to ne bi trebao biti problem al eto bio je 😁
 
1654461430244.png
 
Motor se nije puno promjenio od predprosle godine kada je s njim bio drugi u prvenstvu, isti takav motor je imao i Frtaljko prosle godine kada je osvoio prvenstvo a skoro isti taj motor voze obojica ova godine dakle :mrgreen:
 
a zao mi espargara, steta. nakagami ima glavu od titana. morbidelli, ne kuzim kako ce mu dat ugovor za iducu godinu. ali ajde do kraja sezone mozda u prvih 8
 
  • Like
Reactions: pikacu79
a zao mi espargara, steta. nakagami ima glavu od titana. morbidelli, ne kuzim kako ce mu dat ugovor za iducu godinu. ali ajde do kraja sezone mozda u prvih 8
Nece mu dati ugovor za iducu godinu vec su mu dali prosle godine za naredne dvije, dakle ovu i iducu.
 
Ako on trazi bez odstete onda nema problema a ako ga oni raskinu onda valja dat lovu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Ja sam užasnut.
Fabio je savršeno izveo - pogotovo kočenje za prvi zavoj
Pecco se štreberski prekočio.
Koma.
Fabio će samo dobit još veća krila.
Još ćemo češće gledat njegova depilirana prsa u svakom kadru i izbeljenu facu.
A sezona na ocat