04.03.-06.03.2022. - MotoGP: Grand Prix of Qatar

Interesantne su pozicije Vinalesa i Dovia na 12 i 14. poziciji, ustvari začelju jer ako se uzme da su posljednja četvorica debitanti u motogp onda se to nemože drugačije gledati. Pozicija preplaćenog (10 mil) Vinalesa u Apriliji mi je baš nejasna, da li s njim planiraju napasti vrh, ili žele samo dobrog tvorničkog vozača :rolleyes: ... stvar je upitna i iz razloga jer je taj isti Vinales i kad je imao sve posloženo za napad na titulu, dokazao da je nestabilan ili ljepše rečeno vozač koji nemože održati kontinuitet da bi učinio iskorak prema samom vrhu, neznam vidjet ćemo još kako će se stvar ove godine razvijat ali mislim da se nisu s njim baš usrećili.
Dovi ima sličnu priču, tolike godine na top strojevima i ništa, tako da ni ove godine netreba ništa očekivati, izgleda kao da je tu da popuni rupu, pobere nešto love i zabavlja se.... njegovo vrijeme je fakat iscurilo i volio bi da je na njegovom mjestu netko potentniji ... ;)

Kakvih 10 miliona pa od kud ta informacija? Ajd malo logike, imao u yamahi 8m, dobio otkaz, a i nije pokazivao neke rezultate, i sad da mu neko da 20% vise?

Ipak mislim da je ovo malo vise vjerovatno:
"Speaking of Viñales, both he and his Aprilia Spaniard fellow Aleix Espargaro will have to settle for two million euros each. "
 
možda je tih 10 milijuna kada se uračunaju bonusi i slično? Znači osnovna plaća je 2 milijuna, ali ovisno o rezultatima može ići skroz do 10
 
Kakvih 10 miliona pa od kud ta informacija? Ajd malo logike, imao u yamahi 8m, dobio otkaz, a i nije pokazivao neke rezultate, i sad da mu neko da 20% vise?

Ipak mislim da je ovo malo vise vjerovatno:
"Speaking of Viñales, both he and his Aprilia Spaniard fellow Aleix Espargaro will have to settle for two million euros each. "
25% :)