04.11.-06.11.2022. - MotoGP: Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

IMG_20221105_155748.jpg
 
  • Like
Reactions: bolcic and Spori
Bavim se prodajom, vjerojatno me zato i nervira jer je preočito :ROFLMAO::ROFLMAO:

Stvar je u tome da se mnogi sportski događaji, sad ću kao primjer staviti MotoGP i F1, čude kako su gledatelji nezadovoljni i razočarani viđenim... a doslovno se na društvenim mrežama iz minute u minutu trude čim više napumpati hype. I onda kad gledatelji ne dobiju ono što su očekivali razumljivo je da su razočarani.

Evo sada MotoGP pumpa ovu utrku kao neku veliku odluku cijele sezone. A stvar je praktički riješena jer da Bagnaia i ne završi Quartararo bi i dalje imao 7 Ducatija koji bi stajali između njega i 1. pozicije. A čak i da se netko nađe iza njega vjerojatno bi riskirao napadajući ga. Quartararo se ili makne da ne završi na tlu i nema dovoljno bodova za naslov ili se ne makne, padnu i opet Quartararo nema dovoljno bodova.
Evo onda se ispricavam na nenamjernoj pogresnoj procjeni. Nisam mislio nista negativno.

Meni je stvar logicna da ne moze biti logicnija. Nakon 6 godina se prvenstvo odlucuje u posljednoj utrci. Za 3 ili za 23 boda, nema nikakve veze. Odlucuje se.

Sumnjam da broj gledatelja pada zbog komunikacije cinjenicnih podataka.

Ja osobno uzivam na maksimum, a podjednako bih i da su obrnute pozicije 1 i 2. Sve u potpunosti zasluzeno 💪
 
E moj Ogura .....
Na kraju prvak A. Fernandes, išao sam googlat kad je skupio toliko bodova
 
Ima ko link za stream da radi? Nek šibne u inbox, hvala ^^
 
Bagnaia i Ducati,zasluženo ove sezone. Žao mi je F.Q ali dio utrka je biranje tima
 
Za vrijeme trke drmnu dva đin tonica i na kraju - kao pravi ducati partizan - gotovo suzu pustio
 
  • Like
Reactions: bolcic