05.08.2006. MK "NOVA GRADIŠKA" Drniš - Čavoglave

Added to Calendar: 05-08-06

Status
Not open for further replies.

Ibiza

Administrator
05.08.2006.  MK "NOVA GRADIŠKA"
Proslava "Oluje" - Čavoglave
Početak 15h u Drnišu, defile
Info: 098/263-491 (Ivan)
Cavoglave.jpg

05. kolovoza 2006. godine u organizaciji moto kluba Nova Gradiška, a čiji je član i Marko Perković Thompson, u Čavoglavama organiziramo proslavu  Oluje na nama svojstven način, Bikerska fešta počinje u Drnišu u 15.00 sati iz kojega slijedi defile Bikera koja se završava u Čavoglavama dobrom klopom i cugom uz rock koncert. Pozivamo sve Bikere a i one koji se tako osjećaju da nam se pridruže.

MK Nova Gradiška.
 
Najnovija informacija, svira crvena jabuka, i ostali naravno. Iz Slavonije se spremaju put Čavoglava pečenke i ostale delicije, a mi smo poznati po dobroj klopi a naravno i cugi,,,,,svi su pozvani. 8)
 
U Drnišu postoji MK COBRA, što je s njima? Malo mi je čudno da neki klub organizira feštu u drugom gradu!!!
 
dida said:
U Drnišu postoji MK COBRA, što je s njima? Malo mi je čudno da neki klub organizira feštu u drugom gradu!!!

A zašto bi to bilo čudno? Naime Thompson je naš član , MC NOVA GRADIŠKA, a mi ionako imamo dosta iskustva oko organizacije, pa moj Dida jel možeš zamisliti "Slavoniju" u Čavoglavama.
Uglavnom će fešta biti originalna.
 
mačak said:
A zašto bi to bilo čudno? Naime Thompson je naš član , MC NOVA GRADIŠKA, a mi ionako imamo dosta iskustva oko organizacije, pa moj Dida jel možeš zamisliti "Slavoniju" u Čavoglavama.
Uglavnom će fešta biti originalna.
Svaka čast da se nešto organizira. Nemojte me krivo shvatiti, ja sam svim srcem za i drago mi je da slavonci dolaze ali bi volija da se malo pokrenu i domaći momci. Znam ih nekoliko i stvarno su ok i više puta su pitali kako organizirati Party. (y) (y)
 
stizemo-ako nas puste kroz Biljane (kad smo isli u Stankovce 6 marica i 7-8 auta, interventna, specijalna...) jos samo vojska fali
 
BAKS said:
stizemo-ako nas puste kroz Biljane (kad smo isli u Stankovce 6 marica i 7-8 auta, interventna, specijalna...) jos samo vojska fali

Ma ne sekiraj se sve je pod kontrolom, ko nam išta može....
očekujemo i do 100 000 duša u Čavoglavama.... (y) :shock:
 
Kakav je program u Čavoglavama - ko svira, što ima od hrane i pića...poneki detalj bi dobrodošao i za nas koje osim "ideje" zanima što se i konkretno tamo nudi
 
rockantologija said:
Kakav je program u Čavoglavama - ko svira, što ima od hrane i pića...poneki detalj bi dobrodošao i za nas koje osim "ideje" zanima što se i konkretno tamo nudi

ima li di za šator stavit ili se moramo vraćat doma
 
dida said:
ima li di za šator stavit ili se moramo vraćat doma

evo ovako mjesta za šator ima u izobilju....
a što se tiće klope i cuge biti će svega, iz Nove Gradiške dolazi jedna hladnjača.....
program će biti bogat, biti će za svakoga po nešto; od 8 putnika do Grdovića pa Tihe i naravno Thomsona pa do Žere i jabuke i možda još pokoje iznenađenje........????? no treba nešto i sam vidjeti zar ne?
Defile je planiran iz Drniša u 15.00 i bilo bi super da nas se tamo skupi što više, kako bi tamošnji ljudi vidjeli kolko nas ima.......
 
mačak said:
Ma ne sekiraj se sve je pod kontrolom, ko nam išta može....
očekujemo i do 100 000 duša u Čavoglavama.... (y) :shock:
100.000, tako je i pisalo u novinama
U Slobodnoj Dalmaciji je prikazan cili program, nije bilo ni M od motosusreta. Sve mi se čini da če to bit običan koncert Thompsona sa gostima za široke mase i da će se motori i moto klubovi razvodniti u masi
 
Nike said:
100.000, tako je i pisalo u novinama
U Slobodnoj Dalmaciji je prikazan cili program, nije bilo ni M od motosusreta. Sve mi se čini da če to bit običan koncert Thompsona sa gostima za široke mase i da će se motori i moto klubovi razvodniti u masi
i meni se čini da će ovo biti sve, samo ne moto susret...  prevelik je politički štih u svemu tome...  :palacdolje:
 
Odoh ja u Livno  :misli: ili ću Oluju proslavit u krugu obitelji i prijatelja  :misli: zadnja 3 mjeseca 1991. nas je puno manje bilo na potezu Gabelin Brig - Crivac - Čavoglave pa neznam što bi nas toliko bilo danas  :misli: Pozdrav od 1. bojne 4. brigade
 
strasilo said:
i meni se čini da će ovo biti sve, samo ne moto susret...  prevelik je politički štih u svemu tome...  :palacdolje:

OSOBNO se slažem s tvojim mišljenjem (y)

 
strasilo said:
i meni se čini da će ovo biti sve, samo ne moto susret...  prevelik je politički štih u svemu tome...  :palacdolje:
potpisujem  (y) (y)
 
mačak said:
evo ovako mjesta za šator ima u izobilju....
a što se tiće klope i cuge biti će svega, iz Nove Gradiške dolazi jedna hladnjača.....
program će biti bogat, biti će za svakoga po nešto; od 8 putnika do Grdovića pa Tihe i naravno Thomsona pa do Žere i jabuke i možda još pokoje iznenađenje........????? no treba nešto i sam vidjeti zar ne?
Defile je planiran iz Drniša u 15.00 i bilo bi super da nas se tamo skupi što više, kako bi tamošnji ljudi vidjeli kolko nas ima.......

danas sam vidio plakat i nigdi nisam vidio da piše DEFILE ili moto-party :(

 
Status
Not open for further replies.