05.08.2006. MK "NOVA GRADIŠKA" Drniš - Čavoglave

Added to Calendar: 05-08-06

Status
Not open for further replies.
strasilo said:
i meni se čini da će ovo biti sve, samo ne moto susret...  prevelik je politički štih u svemu tome...  :palacdolje:
,,slažem se  (y) (ko kupus u kaci  :mrgreen: )
,,sam ono,,,zanima me baš kakvo će to još biti iznenađenje,,po mojoj procjeni,,il Škoro,,il netko od "Generala" ,,,moš mislit,,moto susret  :shock:
,,jedva čekam fotke i izvješće s tog,,,,skupa !!!
 
Zadnjih nekoliko dana se vrti reklama na Narodnome radiju,i ni jednom rijecju se ne spominje moto-susret niti bilo kaj vezano za motore ! Top najava je koncert Thompsona,Mate Bulica i ostale ekipe!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
kober said:
Zadnjih nekoliko dana se vrti reklama na Narodnome radiju,i ni jednom rijecju se ne spominje moto-susret niti bilo kaj vezano za motore ! Top najava je koncert Thompsona,Mate Bulica i ostale ekipe!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
žao mi je što sam to morao konstatirati još na početku teme...  :palacdolje:
 
Evo par slika s defilea.... :) i imali smo čast da prvi prođemo otvorenom cestom!!  :mrgreen:







Samo bi još doda moj osobni dojam i moje mišljenje!!
Jedno s drugim nema blage veze!!!  :palacdolje: i zato nisam osta večeras!
jer Moto susret i proslava Oluje neidu nikako!  :palacdolje:  :mrgreen:
Defile je za 10  (y) ajd i otvaranje ceste   (y) svaka čast....
ali šta sad mi tamo došli parkirali se među "CIVILE" i šta!?  :shock:  :palacdolje:  :x
okolo štandovi (đidji midji(tombola-nagrada Bik  :LOL: )  ovo ono...pečenje skupo do bola!  :shock:  :shock:  :palacdolje:
izmješali se sa civilima ajme!  :palacdolje: to je moj osobni dojam!
Da se razumjemo ja sam isto sudionik i Invalid DR! ALI da sam tio ić na na večanosti i "ceremonije' iša bi ka civil!
Tako da sam samo sudijelovo u Defile _u ..i nisam ima više volje stajat među civilima  :misli:  :mrgreen:
Eto moj dojam ...a i savijet (ako ko čita iz Moto Kluba  "NOVA GRADIŠKA" Drniš - Čavoglave) Da jedno s drugim neide!  :palacdolje:

*pps:imam osijećaj da sam iskorišten u političke svrhe  :mrgreen:*  :misli:
:?
 
***o ti politiku.
Da sam se mislio bavit politikom, nikad si nebi kupio motor, kupila bi mi ga stranka u kojoj bi bio (imam primjer u svom gradu).

A da politika i moto-susreti neidu zajedno, to je opće poznata stvar.

Zato  :palacdolje: za ovo reklamiranje "moto susreta" i sve ostalo, ali ipak  (y) za veličanstvenu proslavu godišnjice oluje (bar se nadam da je bila veličanstvena).

Mi smo ju proslavili dosta dobro u okolnim birtijama, i svi stigli doma živi i zdravi (neki malo pijaniji).

Iz gore navedenog slijedi zaključak:

- Ljudi. Ako organizirate politički skup ili nešta slično, ne pozivajte se na Bikere.

Ili:

- Ljudi. Ako organizirate moto susret, manite se politike ( i stranki kao sponzora (odnosi se i na neke druge susrete) ).
Od tog kruha biti neće (to je bar moje mišljenje jer ću kao i do sada, i ubuduće takve događaje izbjegavati u širokom luku, a i drugima ću preporučiti isto).

Pripadnik:
- 127. Virovitičke brigade, 81. Gardijske bojne, 2.Gardijske brigade "Grom" - u prošlosti.
- 2. Gardijske brigade (spoj Gromova i Puma) - trenutno, ali na dugotrajnom bolovanju.
 
Neznam bio sam tamo i upozna Lovru sa foruma i to je jedino pozitivno .
Cjene šeretonske a usluga na nuli -glavno da je bio VIP šator pa za one sa 098 i 095 nije bilo mjesta :misli:. Svakako to je bio politički skup gdje se vidjelo da smo zreli za Evropu  :jesus:. Pogotovo sa ustaškom ikonografijom i facama koje za rata nisam vidija na ovim prostorima.  :misli: :mrgreen:(ljudi se čuvali)
Da ne bude zabune poštivam ljude koji su bili borci u HSP ali glumce !!!!!

Nitko od organizatora nije ima pojma za moto party .,,,tako da nas je jedn na upit gdje je m. party razumija da pitamo za Pag pa da vidiš kako nas momče uputi  :LOL:  :LOL: tek na pitanje gdje su motori momak nam je reka "nu gore kod šatora "
Svakako pivo i sok 15 kn
            čevapi 20 kn
            pljeskavica 20kn
             balon      35kn  :misli:

I još jedna vrlo pozitivna stvar je bila velika koncetracija zgodnih žena

18mo7.jpg
1
19tw8.jpg
2
20ww3.jpg
3
21wt1.jpg
4
sa Lovrom na piću
22qj6.jpg
5
23kf1.jpg
6
24bu9.jpg
7
25nd4.jpg
8
26cx4.jpg
9
27er9.jpg
10
28wk1.jpg
11
030kl0.jpg
12
32zn2.jpg
13
balun od 35 kn  :LOL:
34xu1.jpg
14
35dz8.jpg
15
lovre uvjerava oxija u prednostima šatora
37wk2.jpg
16
38tj4.jpg
17
Došli kući

Ocjena NULAjer nije ni bio to moto party
 
corky said:
Neznam bio sam tamo i upozna Lovru sa foruma i to je jedino pozitivno .
Cjene šeretonske a usluga na nuli -glavno da je bio VIP šator pa za one sa 098 i 095 nije bilo mjesta :misli:. Svakako to je bio politički skup gdje se vidjelo da smo zreli za Evropu  :jesus:. Pogotovo sa ustaškom ikonografijom i facama koje za rata nisam vidija na ovim prostorima.  :misli: :mrgreen:(ljudi se čuvali)
Da ne bude zabune poštivam ljude koji su bili borci u HSP ali glumce !!!!!

Nitko od organizatora nije ima pojma za moto party .,,,tako da nas je jedn na upit gdje je m. party razumija da pitamo za Pag pa da vidiš kako nas momče uputi  :LOL:  :LOL: tek na pitanje gdje su motori momak nam je reka "nu gore kod šatora "
Svakako pivo i sok 15 kn
            čevapi 20 kn
            pljeskavica 20kn
            balon      35kn  :misli:

Sa svim se slažem , samo što nisan zna koliko balon košta  :LOL: 
Pozdrav SMK Predatorima  (y)
 
Nekako sam, kao i još neki članovi ovdje, bio ziher da će sve zajedno ispasti još jedna općenarodna veselica dostojna proštenja, predizbornog skupa i lošeg ukusa zajedno!

Jutros, uz kavicu u kafiću, pogledao sam novine, i na cijeloj stranici je reportaža o tom derneku... bajkeri se spominju sam u kontekstu što su u koloni, na čelu sa Thompsonom (naravno, bez kacige i ostalih gluposti...), otvorili novu dionicu ceste od preko 5 km do Čavoglava. Naravno da su glavne face, i "rado viđeni gosti" (citiram novine) i opet bili Štimac, Škaro, ministar Primorac, te nogometna utakmica koju su odigrali, zajedno sa još cijelim brdom "viđenijih" faca iz politike, nogometa i show-bussinessa...

Bajkeri su, očigledno, bili poželjni kao drek u bazenu....

Takve političko-narodnjačke-jetsetovske derneke i festivale sranja i neukusa, koji podilaze megalomaniji i osobnim promocijama (te Thompson gradio cestu u kompi s nekim, te Thompson gradi crkvu u suradnji sa župljanima, te Thompson...), treba maksimalno izbjegavati, jer oni samo još više omalovažavaju bajkere, pogotovo time što se ne može dobiti mogućnost glasa i promocije naših težnji i problema, a niti zabavljati na bajkerski način... a bilo je i, kako kažu novine, "u jebote je dobar ovaj pasulj..."

Nisam bio, a vjerojatno i neću nikada ići, jer su Čavoglave ovakvim promocijama samo još odbojnije. Barem meni.

Moj osobni dojam: takve fešte su  :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:
 
jebote, a ja mislio da ću biti izopćen zbog toga jer sam se usudio dati svoje negativno mišljenje prema ovom "moto susretu"  ... kad ono... nisam jedini...  8)
 
Sledgehammer said:
Nekako sam, kao i još neki članovi ovdje, bio ziher da će sve zajedno ispasti još jedna općenarodna veselica dostojna proštenja, predizbornog skupa i lošeg ukusa zajedno!

Jutros, uz kavicu u kafiću, pogledao sam novine, i na cijeloj stranici je reportaža o tom derneku... bajkeri se spominju sam u kontekstu što su u koloni, na čelu sa Thompsonom (naravno, bez kacige i ostalih gluposti...), otvorili novu dionicu ceste od preko 5 km do Čavoglava. Naravno da su glavne face, i "rado viđeni gosti" (citiram novine) i opet bili Štimac, Škaro, ministar Primorac, te nogometna utakmica koju su odigrali, zajedno sa još cijelim brdom "viđenijih" faca iz politike, nogometa i show-bussinessa...

Bajkeri su, očigledno, bili poželjni kao drek u bazenu....

Takve političko-narodnjačke-jetsetovske derneke i festivale sranja i neukusa, koji podilaze megalomaniji i osobnim promocijama (te Thompson gradio cestu u kompi s nekim, te Thompson gradi crkvu u suradnji sa župljanima, te Thompson...), treba maksimalno izbjegavati, jer oni samo još više omalovažavaju bajkere, pogotovo time što se ne može dobiti mogućnost glasa i promocije naših težnji i problema, a niti zabavljati na bajkerski način... a bilo je i, kako kažu novine, "u jebote je dobar ovaj pasulj..."

Nisam bio, a vjerojatno i neću nikada ići, jer su Čavoglave ovakvim promocijama samo još odbojnije. Barem meni.

Moj osobni dojam: takve fešte su  :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca: :povraca:
kad vidim kako povraćaš na kraju posta podsjećaš me na mog malog prije 2 noći. Završio u bolnici, a i ti ćeš od čavel v glavi!!!!!!!!!!
 
strasilo said:
jebote, a ja mislio da ću biti izopćen zbog toga jer sam se usudio dati svoje negativno mišljenje prema ovom "moto susretu"  ... kad ono... nisam jedini...  8)

Zakaj bi bio izopćen???

Kada će se ovdje izopćivati ljude zbog istine, prvi ću se odjaviti... ali kada admini šute, znaš da se i slažu s Tobom...  :LOL: :LOL:
 
pa znaš ono... Oluja, heroji... i to.. ....

ali nikako mi to , jebiga, ne ide u isti koš sa bikerima i njihovim načinom druženja....  (y)
 
kako bilo da bilo,nije bilo lose..stavt cu slike cim ih dofura kompa..sve je bilo ok..osim sto nas prala kisa..u oba smjera.. (y)
 
sve bilo gotovo oko 2-3sata,u dijelu di su bili bikeri nikakve muzike nije bilo,pa  se većina izgubila u masi ljudi, bilo dosta klubova, nešto i iz susjednih nam država
sve je ipak prerano završilo i nije baš bilo bikerskog štiha, ali mi smo ko ekipa bili u šatoru oko šanka i bilo nam dobro jedino što su cijene bile paprene (za nas koji smo navikli na susretu platit pivo 10kn)
lokacija ko lokacija dobra ali termin  :misli: i nije baš neki s obzirom na masu koja dolazi zbog derneka :D :D :D :D
 
Admin said:
Dakle, do godine bez najave za ovaj susret ?
(y)

ako će biti pod tolikim političkim utjezajem, što se mene osobno tiče, ne mora biti ni najava...  :wink:
 
Status
Not open for further replies.