09.12.2006. MK "FAUST LA" Ladimirevci, Osijek

Added to Calendar: 09-12-06

Da slučajno ne zakinem naše forumaše, evo još jedna slika iz Ladimirevaca gdje je bio i naš novi član r1_vtc....  :mrgreen:

Na ovoj drugoj slici je također naš forum član omega666, isto slikano u Ladimirevcima
 
ma jesam skuzio sam .Kad smo vec kod susreta jel onda idemo u subotu u Zelinu? :misli:
 
r1 vtc said:
ma jesam skuzio sam .Kad smo vec kod susreta jel onda idemo u subotu u Zelinu? :misli:

Da, naravno!!! Mislim, to je dogovoreno danas, nema se tu šta više mjenjati....  :mrgreen:
Znaš da je moja riječ zadnja!!!!  :wink:
 
tvoja zadnja??? :dobar: :dobar: :dobar:eek:k dogovoreno vidimo se u...e a kad dolaziš u vtc???
 
r1 vtc said:
tvoja zadnja??? :dobar: :dobar: :dobar: ok dogovoreno vidimo se u...e a kad dolaziš u vtc???

Naravno, sve vas postrojim....  :wink: 8)
Nemam pojma, subota ujutro ili možda petak navečer, znat ćete na vrijeme....  :mrgreen:
 
jedva čekam to postrojavanje :mrgreen:kad je onda postrojavanje :misli: :ujaja:
 
sssss said:
Da slučajno ne zakinem naše forumaše, evo još jedna slika iz Ladimirevaca gdje je bio i naš novi član r1_vtc....  :mrgreen:

Na ovoj drugoj slici je također naš forum član omega666, isto slikano u Ladimirevcima

e da tako treba!
evo i od mene po jedna od svakog, u malcice opustenijem izdanju  :mrgreen:
 
,,ev još koja,,prigodna  :mrgreen: ,,dobih uprav po "nosu" :mrgreen: kak postavih fotke na krivom topicu  8) :mrgreen:  :jesus:
,,i naravno,,za one koji nisu viđeli,,il koji će tek viđeti,,jedan link,,na pravu stranicu  8) :D
http://www.pozezani.com/pz/index.php?option=com_zoom&Itemid=30&catid=143
 
Navodno je netko od članova Fausta nastradao na motoru
u sitne sate pri povratku kući i da se dobro polomio ?? Jel
netko zna nešto konkretnije?
 
AnteK said:
Navodno je netko od članova Fausta nastradao na motoru
u sitne sate pri povratku kući i da se dobro polomio ?? Jel
netko zna nešto konkretnije?

Da.... nažalost nastradao je Singer, ali ne u sitne sate pri povratku kući, već drugi dan kada su čistili prostor nakon party-a, u nedjelju oko 14h. Vozio je motor kući kako bi se autom vratio, kod jednog zavoja nailazio mu je šleper iz suprotnog smjera i odjednom se pojavio auto iz suprotnog smjera, iza šlepera, i prešao na njegovu stranu ceste.... Kočio je koliko je mogao te se povlačio u desnu stranu tako da je izbjegao direktan sudar. Vozač auta bio je pod utjecajem alkohola (2,6-2,7 promila). Na mjestu događaja bila je i hitna pomoć i policija, naš ozlijeđeni kolega Singer prevežen je u osiječku bolnicu gdje još uvijek leži i nestrpljivo išćekuje povratak kući. Slomljena mu je noga te ruka u laktu, lakat je operiran, za sad je stanje dobro....

Evo iako smo se telefonski čuli i ovim putem mu želim što brži oporavak!!!!!  (y)
 
sssss said:
Da.... nažalost nastradao je Singer. Slomljena mu je noga te ruka u laktu, lakat je operiran, za sad je stanje dobro....

Jebagapatak opet ce na stake :palacdolje: Pozeli mu brz i sto bezbolniji oporavak
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Pa miša mu :( :( :( :( :(

Senka, puno mi pozdravi Šveca i otpjevaj mu pjesmu Bed of Roses od Jovija! :D I njegov broj mi se izbrisao kad mi se mob smrdao pa mu se ne mogu javiti :( Neka se što prije oporavi (y) (y) Neću zaboraviti kako se (prošle godine :misli: ) vozao na motoru, a štake iza :LOL: (y) (y)
 
sssss said:
Da.... nažalost nastradao je Singer, ali ne u sitne sate pri povratku kući, već drugi dan kada su čistili prostor nakon party-a, u nedjelju oko 14h. Vozio je motor kući kako bi se autom vratio, kod jednog zavoja nailazio mu je šleper iz suprotnog smjera i odjednom se pojavio auto iz suprotnog smjera, iza šlepera, i prešao na njegovu stranu ceste.... Kočio je koliko je mogao te se povlačio u desnu stranu tako da je izbjegao direktan sudar. Vozač auta bio je pod utjecajem alkohola (2,6-2,7 promila). Na mjestu događaja bila je i hitna pomoć i policija, naš ozlijeđeni kolega Singer prevežen je u osiječku bolnicu gdje još uvijek leži i nestrpljivo išćekuje povratak kući. Slomljena mu je noga te ruka u laktu, lakat je operiran, za sad je stanje dobro....

Evo iako smo se telefonski čuli i ovim putem mu želim što brži oporavak!!!!!  (y)

:palacdolje: Ajd pozdravi ga  (y)
 
:anger:
kvragu i pijani kamiondžije... :box:
:polomljen:
nepoznam Singera,ali mu želim brz oporavak!!!!!
:piva: :piva:
:gitara:
:biker: :biker: :biker:
 
sssss said:
Da.... nažalost nastradao je Singer, ali ne u sitne sate pri povratku kući, već drugi dan kada su čistili prostor nakon party-a, u nedjelju oko 14h. Vozio je motor kući kako bi se autom vratio, kod jednog zavoja nailazio mu je šleper iz suprotnog smjera i odjednom se pojavio auto iz suprotnog smjera, iza šlepera, i prešao na njegovu stranu ceste.... Kočio je koliko je mogao te se povlačio u desnu stranu tako da je izbjegao direktan sudar. Vozač auta bio je pod utjecajem alkohola (2,6-2,7 promila). Na mjestu događaja bila je i hitna pomoć i policija, naš ozlijeđeni kolega Singer prevežen je u osiječku bolnicu gdje još uvijek leži i nestrpljivo išćekuje povratak kući. Slomljena mu je noga te ruka u laktu, lakat je operiran, za sad je stanje dobro....

Evo iako smo se telefonski čuli i ovim putem mu želim što brži oporavak!!!!!  (y)

 :shock: :shock:

Što je tek bilo sa njim oko 4-5 ujutro,kad je u tim ranopopodnevnim satima imao toliko alkohola? :shock: :misli:

nadam se da će se Singer brzo oporaviti,ne znam ga,ali nadam se da će sve biti OK (y)
 
pa jebemu koja losa vijest  :(

decki se tako potrudili i stvarno napravili odlicnu veselicu i gle sad sranja na kraju ...
a sto reci, kao i svi i ja mu zelim sto brzi oporavak!!!