09.12.2006. MK "FAUST LA" Ladimirevci, Osijek

Added to Calendar: 09-12-06

jebiga opet sranje .nadam se da če se brzo oporavit.želim mu brz oporavak.
 
passanger said:
ko su one tri zenske na slici (na prosloj stranici ove teme)

a koga to zanima????  :misli:  da posjetiš malo rubriku Predstavljanje korisnika????  :misli:
 
sakuntala said:
:anger:
kvragu i pijani kamiondžije... :box:

čini mi se da baš i nisi skužila priču, pročitaj ponovo..... kamion je bio ispred auta koji je prešao na suprotnu stranu, a vozač auta je bio pijan....
 
sssss said:
Da.... nažalost nastradao je Singer.

Evo iako smo se telefonski čuli i ovim putem mu želim što brži oporavak!!!!!  (y)

Zbilja mi zao decka. Ljepo nas je primio, docekao, komplet ekipa se potrudila jako i vidi sad gluposti.
Eto pozdravi i zelje za što brže ozdravljenje i od mene  (y)
 
passanger said:
ko su one tri zenske na slici (na prosloj stranici ove teme)
Što dobijem ako te upoznam s njima? :misli: :mrgreen:

No, prije svega, ispuni profil i napiši nešto o sebi ovdje:

http://www.motori.hr/forum/index.php?board=10.0

(y)
 
Evo i mene iz bolnice.... Bila sam Singeru u posjeti i malo mu pravila društvo.... Mislim, znam kako je to ležati u dosadnoj bolnici s dopuštenim posjetama samo od 16-17h, u istoj, samo soba pored preležala sam tjedne i tjedne, ali i upoznala osoblje pa su me pustili u posjetu oko pola tri, do maloprije...  :mrgreen:

Naš kolega je dobro, odlično se drži i ono što je najbitnije psihički je strašno jak i optimističan!!!!  (y)  Već ima planove za iduću sezonu, štoviše čak i za predsezonu.... Ne izlazi puno iz kreveta jer mu je nezgodno sići, a i nije poželjno da se puno kreće kako mu se rana na palcu ne bi inficirala.... Nokat mu je bio gadno zdorbljen pa su ga čupali van, ali kako on skromno kaže, osjeća se odlično!!!!  :D
Nema puno bolova, za sad su samo langete na ruci i nozi premda ga čeka teški gips....  :?

Prenjela sam mu pozdrave i želje za brzi oporavak, što ga je naravno ugodno iznenadilo, sve vas je pozdravio i zahvaljuje na željama!!!! (y)
I sam se nada da neće Božić dočekati u bolnici te da će ga uskoro pustiti doma.... :wink:

Evo i par slikica....  :mrgreen:
 
ajd, želim mu brzo otpuštanje iz bolnice i da što prije ponovo zajaši mašinu...  (y)
 
sssss said:
Evo i mene iz bolnice.... Bila sam Singeru u posjeti i malo mu pravila društvo....
Evo i par slikica....  :mrgreen:

A jadan :no: Sta kaze u kakvom je stanju motor? Jesu mu uopce rekli?
 
sssss said:
Prenjela sam mu pozdrave i želje za brzi oporavak, što ga je naravno ugodno iznenadilo, sve vas je pozdravio i zahvaljuje na željama!!!! (y)
I sam se nada da neće Božić dočekati u bolnici te da će ga uskoro pustiti doma.... :wink:

I reci mu da kad dođe doma da je krajnje vrijeme za subscribe na forum  :mrgreen: (y)
 
sssss said:
Evo i mene iz bolnice.... Bila sam Singeru u posjeti i malo mu pravila društvo.... Mislim, znam kako je to ležati u dosadnoj bolnici s dopuštenim posjetama samo od 16-17h, u istoj, samo soba pored preležala sam tjedne i tjedne, ali i upoznala osoblje pa su me pustili u posjetu oko pola tri, do maloprije...  :mrgreen:

Naš kolega je dobro, odlično se drži i ono što je najbitnije psihički je strašno jak i optimističan!!!!  (y)  Već ima planove za iduću sezonu, štoviše čak i za predsezonu.... Ne izlazi puno iz kreveta jer mu je nezgodno sići, a i nije poželjno da se puno kreće kako mu se rana na palcu ne bi inficirala.... Nokat mu je bio gadno zdorbljen pa su ga čupali van, ali kako on skromno kaže, osjeća se odlično!!!!  :D
Nema puno bolova, za sad su samo langete na ruci i nozi premda ga čeka teški gips....  :?

Prenjela sam mu pozdrave i želje za brzi oporavak, što ga je naravno ugodno iznenadilo, sve vas je pozdravio i zahvaljuje na željama!!!! (y)
I sam se nada da neće Božić dočekati u bolnici te da će ga uskoro pustiti doma.... :wink:

Evo i par slikica....  :mrgreen:
Po tvojim slikama ispada da čovjek ima dvije lijeve noge....
Nadam se da če se brzo oporavit !!!
 
sad sam procitao sta se desilo singeru.  Sve nadrinkane u :vozi: :chainsaw: da negaze motoriste. iako ga znam samo iz vidjenja singeru zelim brz oporavak.

KittyBIKE said:
Što dobijem ako te upoznam s njima? :misli: :mrgreen:

No, prije svega, ispuni profil i napiši nešto o sebi ovdje:

http://www.motori.hr/forum/index.php?board=10.0

(y)


odmene kavu il  :piva: kad se vidimo
 
jebiga za koju godinu če nas ostat jako malo ak to ovak krene.brz oporavak.
 
zvonko situm said:
MOJE KČERKE I PRSTE K SEBI !
:lolcry: :lolcry:
 
sssss said:
Naš kolega je dobro, odlično se drži i ono što je najbitnije psihički je strašno jak i optimističan!!!!  (y)  Već ima planove za iduću sezonu, štoviše čak i za predsezonu....


...ali kako on skromno kaže, osjeća se odlično!!!!  :D

Yup, to je on (y) (y) (y)

sssss said:
I sam se nada da neće Božić dočekati u bolnici te da će ga uskoro pustiti doma.... :wink:
To mu i ja želim! (y) :wave: