1. susret maxi skuterasa 22/23.5.2010

BaDly said:
Čitam ovo i totalno tobra ideja, ali ne mogu još sada potrvditi hoću li Vam se moći pridružiti jer taman u tom periodu planiram višednevni izlet sa boljom poloviciom u sarajevno.....sa SW-om naravno....ako to prebacimo za neki drugi termin onda svakako dođem do istre upoznati cijelu ekipu.....ili možda do celja pa nastavim sa SLO ekipom do istre... (y) (y)
ako budes dolazio onda se nademo u rijeci,koma1 i ja cemo se naci u rijeci i onda idemo dalje (y)
 
koma1 said:
zar nije bolje na sokić već u Kraljevici - žuti  :mrgreen:
pa cuj moze,dodes do kraljevice i onda idemo dalje,nademo se u rijeci ako tko jos bude isao i onda idemo prema istri :wink: zuti sokic,koji? :D
 
BaDly said:
Čitam ovo i totalno tobra ideja, ali ne mogu još sada potrvditi hoću li Vam se moći pridružiti jer taman u tom periodu planiram višednevni izlet sa boljom poloviciom u sarajevno.....sa SW-om naravno....ako to prebacimo za neki drugi termin onda svakako dođem do istre upoznati cijelu ekipu.....ili možda do celja pa nastavim sa SLO ekipom do istre... (y) (y)

Ti samo dođi. Koliko Vas je sada zainteresiranih, još je daleko ali ipak  :misli:
 
dečki iz SLO
sutra će biti lijepi dan
ako dolazite do npr. Umaga /Buja
pošaljite mi PP pa skočim i ja do tamo da se vidimo

ostali iz Pule idu na Grobnik pa neće moći

ali kažem - ako vas bude volja - slobodno mi prije polaska pošaljite PP i vidimo se :wink:

ako ne - ćemo drugi put (y)
 
Za susret moram pronač neku restavraciju ili seoski turizam ili nešto slično. . Trebam je na relaciji Grobnik - Kršan . Ako imate neke reference mi javite.
Moram se dogovoriti za dva menu -ja mesni i ribji. Nesme puno koštat  :mrgreen:  :mrgreen:  :LOL:  . Želja je da lokal ima lepi pogled uz dobru i obilnu hranu. Kako več rečeno na našom forumu je odziv vrlo pozitivan i ako svi dođu kao obečano  :shock:  :cool:
Hvala za pomoč.

Nekdje krajem marca i li prve dane aprila bi se morali mi susret prije za različite dogovore na četri oči.
 
pa imaš u samom Kršanu agro turizam - Stare staze
a blizu Huma/Buzeta ima - Kolinasi

hrana dobra, povoljna, za vikende se treba najaviti
istina nemaju neki pogled

odlučan pogled na brdu (pogled na Motovun) ima jedan agro turizam - Špinovci

jedino ne znam koliko ima ribljeg menu-a u agro turizmima
 
odlučan pogled na brdu (pogled na Motovun) ima jedan agro turizam - Špinovci

[/quote]

Trebam lokal na smoj trasi puta brez velikog skretanja , neki dečki koji dolaze od severne Slovenije imate če več nego 300 kilometara napravljen tako da nebi forsirali na neke posebne krajeve samo za hranu.
Prilagam sliku relacije.
 
pada mi na pamet jedino restroran Kokolo u samoj Rijeci (bio jedanput, moram se prisjetiti gdje je točno)
dobra je i Pizzeria Ružmarin u Opatiji, ali tamo ne znam da li svi stanemo, i skuteri se moraju ostaviti na obali

http://www.kokolo.hr/onama.htm
 
možda restoran Perun u Mošćenicama, barem je pogled lipi na Kvarner, a za klopu neznam, trinalo bi skočit tamo kad se vozite po Plominki pa se raspitat  :misli:
 
Interesira me ideja. Dali bi to bio jednodnevni ili vikend izlet ? Uglavnom molim da mi javiš kada i gdije (y)
 
tone said:
Interesira me ideja. Dali bi to bio jednodnevni ili vikend izlet ? Uglavnom molim da mi javiš kada i gdije (y)
oni iz slovenije planiraju dva dana,a mi cemo skoro svi samo jedan dan,znaci subota,sacekamo njih i idemo dalje (y)
 
Evo oko susreta najnovije »vijesti«.
U dogovoru sa ostalim članovima na SLO forumu dogovoren je susret na dan 22-23 maja 2010, u slučaju slabog vremena susret če se održat 29-30 maja 2010.
Iz SLO doči čemo iz pravca Kočevje, preko Petrine do Grobnika. Susret na Grobniku je u 13:00 sati. Tamo čemo se upoznat i popit koju kavu. Za daljni put odgovoran je @Maxiscooter, vodit če nas po Istri do SLO gde u večer "spavamo". Drugi dan čemo napraviti još jedan krug po Istri i poslije se vratiti natrag u SLO.
Pozdrav
 
evo u naslovu datum voznje tako da novi zainteresirani ne traze po temi,lako promjenimo ako dode do promjene :wink:
 
Tmax said:
Evo oko susreta najnovije »vijesti«.
U dogovoru sa ostalim članovima na SLO forumu dogovoren je susret na dan 22-23 maja 2010, u slučaju slabog vremena susret če se održat 29-30 maja 2010.
Iz SLO doči čemo iz pravca Kočevje, preko Petrine do Grobnika. Susret na Grobniku je u 13:00 sati. Tamo čemo se upoznat i popit koju kavu. Za daljni put odgovoran je @Maxiscooter, vodit če nas po Istri do SLO gde u večer "spavamo". Drugi dan čemo napraviti još jedan krug po Istri i poslije se vratiti natrag u SLO.
Pozdrav

ajde molim te stavi rutu na kartu pa postaj ovdje ili je sve isto kao opcija 2 na prvoj strani
 
koma1 said:
ajde molim te stavi rutu na kartu pa postaj ovdje ili je sve isto kao opcija 2 na prvoj strani

Nije isto, routa je malo promenjena. Mi koji dolazimo sa "celine" doči čemo preko LJ i Kočevja do Grobnika, pa poslije dalje po Istri. Ali najbolje vidi slike ima za prvi i drugi dan. Kako če doči @Maxiscooter koji je sa obale treba njega da pitaš. Mi se još nismo dogovorili dal če doči do Kočevja ili če iči preko Istre (pa se sretne sa dečkima sa Pule i okoline) do Grobnika.