10. Harley - Davidson Festival 10. - 14. 06. 2009 Mađarska / Balaton jezero

Added to Calendar: 10-06-09, 11-06-09, 12-06-09, 13-06-09, 14-06-09

black dog

New member
10. INTERNATIONAL HARLEY-DAVIDSON FESTIVAL HUNGARY

INFO: www.hog.hu                                                                         
 
tu se može uć samo sa harleyem ili i sa bilo kojim kosookim motorom :misli: :misli:
 
aaaaaaaaaaah! ja bi tu išla...      :biker:
 
daniel-zu said:
ima,al nitko ne odgovara da li se može ući i sa "običnim" motorom :(

i ja kažem ima zainteresiranih , a glede ulaska neke informacije iz kako se to kaže prve ruke vele da je kamp podjeljen na Harliće i ostale .
 
Pa ja sam isto da se ovo treba otić vidjeti  probati to njihovo blatno more,napiti se,pojesti ljute kobase, paprikaš pa to bar nije daleko.....
 
daniel-zu said:
ima,al nitko ne odgovara da li se može ući i sa "običnim" motorom :(

vele neki moji kompići da se može i sa "običnim" motorom ući,provjerit ću pa javim (y) :piva:
 
Ako je to ista vrsta okupljanja kao i prošle godine na Faak am see u Austiji (a mislim da je)onda nema problema za druge motore.Imaju šatori koji su rezervirani samo za HOG i tu nemogu "ostali",al ima dovoljno sadržaja i okolo.
Ako mi sve bude kako planiram i ja sam gore  (y)
 
yetty said:
Ako je to ista vrsta okupljanja kao i prošle godine na Faak am see u Austiji (a mislim da je)onda nema problema za druge motore.Imaju šatori koji su rezervirani samo za HOG i tu nemogu "ostali",al ima dovoljno sadržaja i okolo.
Ako mi sve bude kako planiram i ja sam gore  (y)

da,to je isto ko i u Austriji,znači da nema problema za ostale motore (y) :bananapivo:
 
2 dkova 553
Bilo bi dobro (pošto si tu "blizu")da vidiš ili ti ili neko od tvojih za nekakav smještaj ako ste u mogučnosti,naravno.Neda mi se preko ovih njihovih stranica tražit,a i ne kužim ih ništa  :mrgreen:

Prošle godine kad smo bili u Austriji sve je bilo dosta prije rezervirano (ali DAFI je spasija stvar i rezervira kamp,koji je odličan) tako da nebi bilo po šumama i gorama.
 
yetty said:
2 dkova 553
Bilo bi dobro (pošto si tu "blizu")da vidiš ili ti ili neko od tvojih za nekakav smještaj ako ste u mogučnosti,naravno.Neda mi se preko ovih njihovih stranica tražit,a i ne kužim ih ništa  :mrgreen:

Prošle godine kad smo bili u Austriji sve je bilo dosta prije rezervirano (ali DAFI je spasija stvar i rezervira kamp,koji je odličan) tako da nebi bilo po šumama i gorama.

ajd,potrudiću se pa javim.ako ništa drugo otići ću na lice mjesta i raspitat se (y) (y)
 
dkova 553 said:
ajd,potrudiću se pa javim.ako ništa drugo otići ću na lice mjesta i raspitat se (y) (y)
To stari  (y)
I naravno  :piva: :piva: :piva:
 
Handžar said:
Pa ja sam isto da se ovo treba otić vidjeti  probati to njihovo blatno more,napiti se,pojesti ljute kobase, paprikaš pa to bar nije daleko.....
:jiggie:pozdrav prijatelju! Nismo se vidjeli od Vukovara.Ja bum išel na Balaton ukoliko 25.06.neću moći za Latviju (Jurmala) Tamo je isto Harley party. :bananapivo:
 
Idem i ja.!  (y) U austriji bio i opet ću ako bog da..
 
Gospodo nitko nije spomenul da se PLAČA ULAZNICA nekih 50Eura za 2 dana ili 30eura 1 dan!!!

U Austriji,zadnji 5god. koliko sam puta bio nije bilo upada!!

Pozdrav.
 
skuco said:
Idem i ja.!  (y) U austriji bio i opet ću ako bog da..
I ja jedva čekam  (y)