10. Harley - Davidson Festival 10. - 14. 06. 2009 Mađarska / Balaton jezero

Added to Calendar: 10-06-09, 11-06-09, 12-06-09, 13-06-09, 14-06-09

arllen said:
Gospodo nitko nije spomenul da se PLAČA ULAZNICA nekih 50Eura za 2 dana ili 30eura 1 dan!!!


Pozdrav.
:misli: nemam pojma,niko ništa ne spominje
 
Upad se plaća po danima ili u paketu za svih 4-5 dana, prije 2 godine je bilo 35 eura za sve dane pod izlikom naplate kampa koji je jako dobar i uredan. Smještaja ima dosta po okolnim mjestima . u privatnom smještaju je krevet 10-15 eura kako se dogovoriš. Cijena po danu je 10-15 eura za ulaz zavisi dali je udarni da ili neki drugi. Obićno je neki jaći band u subotu navećer, nisam gledao program za ovu godinu.Svi motori su dobro došli, susret je isti kao faak am zee samo što je malo manji ali ponuda i folklor je isti :)
Sad sam pogledao najavu , upad za sve dane je 54 eura no u forintama je 15000 a to je po sadašnjem kursu nešto manje.Za to se dobije piće dobrodošlice ,majca, i pin broj jer se motor nemože izvesti iz kampa ako se ne podudara sa pinom vozaća,(radi krađe)
 
hondamoto said:
Upad se plaća po danima ili u paketu za svih 4-5 dana, prije 2 godine je bilo 35 eura za sve dane pod izlikom naplate kampa koji je jako dobar i uredan. Smještaja ima dosta po okolnim mjestima . u privatnom smještaju je krevet 10-15 eura kako se dogovoriš. Cijena po danu je 10-15 eura za ulaz zavisi dali je udarni da ili neki drugi. Obićno je neki jaći band u subotu navećer, nisam gledao program za ovu godinu.Svi motori su dobro došli, susret je isti kao faak am zee samo što je malo manji ali ponuda i folklor je isti :)
Sad sam pogledao najavu , upad za sve dane je 54 eura no u forintama je 15000 a to je po sadašnjem kursu nešto manje.Za to se dobije piće dobrodošlice ,majca, i pin broj jer se motor nemože izvesti iz kampa ako se ne podudara sa pinom vozaća,(radi krađe)

bio ja jučer sa motorom tamo,te mi rekli isto tako.ulaz za jedan dan je 10 eura,a u paketu je 15000 forinti,a to je oko 375 kunića ako se forinti kupuju kod nas,jer je tako isplativije.krevet po privatnom smještaju je 70-80kuna,te nije problem ga nać.uglavnom ko ide tamo,ako misli ponijeti forinte bolje da ih kupi kod nas nego da tamo radi promjene kune u forinte.
 
skuco said:
A neznam,možda.. Ako bude zainteresiranih..  :mrgreen:
Bilježim se sa štovajem  :mrgreen:
 
Priključuje vam se i ekipa iz Bjelovara!
Nakon 2 godine Habo se vraca!
:biker:
 
honda moto je tamo "stari gost" viđam ga od 2003?ako se ne varam.
cijena:sitnica za ponuđeno,ali ima jedan mali "trik",npr.ako se u nedjelju kamp ne napusti do 07,30 naplaćivali su i nedjelju,zato ranom zorom crrrta!!! osim ako niste ponosni vlasnik "veteran harlija" kao jedan frend ,pa ima upad gratis!

tamo je sasvim dovoljno i 2-3 dana da se sve vidi (ako volite) nekih 20-50000 motora,zapravo lanjski susret je bio "najlošiji" po broju (kažu zbog nogometa!!),
ali lani Gary Moore po laganoj kišici sve 5!  (y)
vrijedi otići.
 
habo said:
Priključuje vam se i ekipa iz Bjelovara!
Nakon 2 godine Habo se vraca!
:biker:
E to se onda mora zalit.!  :drunk:
 
imali ste sve podatke prošle godine u jednom moto pulsu. naš pjevać sandi je išao prosle godine i to sve detaljno opisao. motori svi dobro došli upad 50 eur. ako neko ide molim nek se javi zato sto nas par motorista ide iz slavonskog broda


pozdrav :
 
bmajcen2 said:
imali ste sve podatke prošle godine u jednom moto pulsu. naš pjevać sandi je išao prosle godine i to sve detaljno opisao. motori svi dobro došli upad 50 eur. ako neko ide molim nek se javi zato sto nas par motorista ide iz slavonskog broda


pozdrav :
pozdrav ekipi iz Broda spremam se ici dogovor može na susretu u Brodu :cijpadrva: :biker:
 
Mislav said:
Ja bi svakako isao,ali trazim drustvo.
Do tada će se već nać neko. (y) Mislim da će nas ove god ići dosta.
 
To mi je drago cuti.Jel moze dogovor s detaljima na forumu?Naravno kad dodje vrijeme za to.Malo je dosadno kad idem sam.
 
Mislav said:
To mi je drago cuti.Jel moze dogovor s detaljima na forumu?Naravno kad dodje vrijeme za to.Malo je dosadno kad idem sam.
Tema je i otvorena za to. Piši i pitaj šta te volja.  :mrgreen: Ja mislim ić u srijedu pa ako ti bude odgovaralo..vidimo se.
 
bilo bi lipo poč povirit taj skup.vidit če mo do 6.miseca :bananarace: :joy: :biker:
 
rus said:
bilo bi lipo poč povirit taj skup.vidit če mo do 6.miseca :bananarace: :joy: :biker:
Evo ja sam odredija ić,pa možemo i skupa laganini
 
Hm. Sve je moguće..  Bumo vidjeli. Možda s KAJNOVA bude "išel" samnom. :)