10. Harley - Davidson Festival 10. - 14. 06. 2009 Mađarska / Balaton jezero

Added to Calendar: 10-06-09, 11-06-09, 12-06-09, 13-06-09, 14-06-09

Mislav said:
Ja bi svakako isao,ali trazim drustvo.

Ja cu ako sve bude uredu najverojatnije ici, ali idem skroz okolo (Zagreb, Pozega, Nasice, D. Miholjac, pa preko Pecuha za Balaton), tako da ne znam kome to bas odgovara.
A ako nista vidit cemo se tamo valjda!
 
Ako sve ispadne po planu ja bi krenuo u cetvrtak sa Habom.

Btw. Bio u Madzarskoj ovaj vikend i cist je nice. Klopa za prste polizati.
 
rocky6 said:
honda moto je tamo "stari gost" viđam ga od 2003?ako se ne varam.
cijena:sitnica za ponuđeno,ali ima jedan mali "trik",npr.ako se u nedjelju kamp ne napusti do 07,30 naplaćivali su i nedjelju,zato ranom zorom crrrta!!! osim ako niste ponosni vlasnik "veteran harlija" kao jedan frend ,pa ima upad gratis!

tamo je sasvim dovoljno i 2-3 dana da se sve vidi (ako volite) nekih 20-50000 motora,zapravo lanjski susret je bio "najlošiji" po broju (kažu zbog nogometa!!),
ali lani Gary Moore po laganoj kišici sve 5!  (y)
vrijedi otići.


          .......idete i ove godine......... :misli: :misli: :misli:
 
nba163 said:
Ja cu ako sve bude uredu najverojatnije ici, ali idem skroz okolo (Zagreb, Pozega, Nasice, D. Miholjac, pa preko Pecuha za Balaton), tako da ne znam kome to bas odgovara.
A ako nista vidit cemo se tamo valjda!
Ja planiram ići u Subotu ujutro, pa u Nedjelju poslijepodne nazad za OS. Što se bendova tiče ne vidim da ima nekih poznatih stranjskih (većinom sve tribute i domaći bendovi), al nema veze preko dana kupanje a navečer uz pivu sve ima da dobro zvuči ;). Iako im je upad malo preskup, za jedan dan 20+ eura...
 
Honey said:
aaaaaaaaaaah! ja bi tu išla...      :biker:
i ja istooooooooooooo sve mi se vise cini ideja za proc a i nije daleko!!!!!!! mislim da cu nakvasit malo nozice u jezerce!!!!!
ako bog da!!!!! :kada:
 
nisam vidio dali je netko odgovorio jel s emoze doci sa bilo kojim motorom ili samo harlijem :(
jel ide tko iz zg?
 
bernard said:
nisam vidio dali je netko odgovorio jel s emoze doci sa bilo kojim motorom ili samo harlijem :(
jel ide tko iz zg?
na susretu su svi dobrodošli i sa bilo kojim motorom, harlijaši imaju svoj poseban tretman ali ni nama nije loše :)
 
hondamoto said:
na susretu su svi dobrodošli i sa bilo kojim motorom, harlijaši imaju svoj poseban tretman ali ni nama nije loše :)

Ma to sam kad si clan HOG-a(Harley Owners Geoup) onda imas pogodnosti, a i to je jedan sator, je da su najbolje tete i to tamo al jebiga...dobar je i ostatak susreta, sam da kisa ne sere i bit ce super!  (y)
 
JEli zna ko nekoga ko prodaje ne bas skupog Harleia da odemo tamo mozda nekad>HAHAHHAHAHHA :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus: (y) (y) neka mi posalje poruku.Neznam da li bi kupio samo se raspitujeme.Cuo sam za taj susret.Kazu za Harlie je odlican smjestaj za ostale neznam.Zato na motore i pravac madzarska.POzzzzzz svimbikerima iz stare juge.
 
Jel neko gledao program :misli:?    Gledam i zakljućujem da je glavna atrakcija Suzi Quatro i to u petak :? :misli:

kako to?              Uvijek i svagdje se to događa u subotu (osim u Grčkoj na panhellenicu-nedjelja jer im je u ponedjeljak državni praznik)!   
 
Zdenac said:
DALI ZNA TKO KOLIKO SE PLAČA ULAZ AKO DOĐEMO U SUBOTU :misli:

mislim da je 20eur za dan, al nisam siguran!
 
nba163 said:
Ja cu ako sve bude uredu najverojatnije ici, ali idem skroz okolo (Zagreb, Pozega, Nasice, D. Miholjac, pa preko Pecuha za Balaton), tako da ne znam kome to bas odgovara.
A ako nista vidit cemo se tamo valjda!


Nis od moga puta, barem ne motorom! Naime operiro sam slijepo crijevo tako da nesmijem na motor bar mjesec dana!!!  :palacdolje:  Ali izgleda da ce stari uzet motor a ja ako se budem dobro osjeco, mozda se zaletim dole u sub malo prozujat!!!
 
lijepi provod želim svima koji se odluče krenuti,nažalost nemogu prisustvovati događaju.
nadam se po završetku susreta da će se ovdje nastaviti pisati o tome kako je bilo.
pozdrav svima i dobru zabavu (y)..
 
      ....tko sve ide iz Našica i okolice, radi eventualnog zajedničkog odlaska, meni je prvi put :oops: pa da se ne pogubim negdje......
 
pa obično svake godine ide 10-ak ljudi(trebalo krenuti!!!) ali "kiša,sunce,led, snijeg,lova,žena,mama........"i ostali razlozi,pa smo lani srušili rekord sa 5 (pet)motora (i harley pizza majstora)!!!
Ivo iz tvoje župe i ja smo standardna postava od 2003.god.,ostali se mijenjaju.
Zalutati ne možeš,kada prođeš Pećuh svi piche tamo,pa ih prati,ili deri do Siofoka,pa trajekt preko i to je to,mada napravi krug oko jezera,isplati se.
imam CD dam ti pa gledaj.

PITANJE: da li je ove godine cijena ista ili ??priča se svašta.
 
rocky6 said:
PITANJE: da li je ove godine cijena ista ili ??priča se svašta.

Evo link: http://www.hog.hu/inde_red.php?pageid=regisztracio_view&lang=a_


Evo dakle tu bi sve tocno trebalo biti...dakle za one koji ne razumiju engleski bas: karta za 5 dana (dakle pocinje u sri) susreta je 54 jora, a za to se dobije sluzbena majca i pribadaca(pin il kako god ko zove) susreta, pice dobrodoslice, ulaz na sva dogadjana u kampu, i ako se dode motorom i sa svojim satorom smjestaj je besplatan, a ako neko ide autom ili kamp prikolicom onda je smjestaj 6 jora po danu!!! 
Dakle po mom misljenju to je cist uredu cijena pogotovo ako netko planira ostajat tamo u kampu i ako dolazi u cetvrtak npr.(posto je neradni dan)

Eto nadam se da sam pomogao nekima, i nadam se da cu barem malo prizdravit pa da mogu barem autom ic  :mrgreen: