10 tura prije smrti

cdawg

Active member
http://www.simonseeks.com/blog/10-motorbike-rides-do-you-die

ovo je neko napiso, a mene zanimaju vaša mišljenja, pa dajte molim vas da si isplaniram barem jednu :)

 
U snovima sam prošao sve te ture po nekoliko puta....  (y)

bit ću sretan mrtvac da obiđem bar tri od ovih 10 ....  (y)
 
Fali tu još dosta toga što bih ja stavio u Top 10!  8)
 
Zanimljiva tema (barem dok se ne uključe lokalni chateri i sjebu ju)...  (y)

Ja zasad nemam afiniteta prema pijesku i pustinji, neke stvari na kugli zemaljskoj bih volio vidjeti ali nisu dostupne motorom (ili ja ne želim ići do njih motorom)... od stvari do kojih se mogu provozati, a želim ih obići su švicarske alpe, Sarajevo, Prag, Tatre, Istanbul, Grčka, UK... to je popis kojeg se trenutno mogu sjetiti... ostavljam si za pravo da na popis s vremenom još dodam neke destinacije... :)
 
Baajo, za Sarajevo obavezno ići preko Tuzle... cesta je pre*ebena.....  (y)

Čala, ne možeš u TOP10 staviti 15 destinacija  :jesus: .... Ali mislim da nam ti možeš iz prve ruke reći o nekima koje su navedene....  (y)
 
strasilo said:
Baajo, za Sarajevo obavezno ići preko Tuzle... cesta je pre*ebena.....  (y)

Čala, ne možeš u TOP10 staviti 15 destinacija  :jesus: .... Ali mislim da nam ti možeš iz prve ruke reći o nekima koje su navedene....  (y)

Samo dvije,a o njima i imaš sve napisano kaj sam imal za reći!  :wink: Argentina i Novi Zeland mi je nekak must to do od navedenih!  (y)
 
cdawg said:
http://www.simonseeks.com/blog/10-motorbike-rides-do-you-die

ovo je neko napiso, a mene zanimaju vaša mišljenja, pa dajte molim vas da si isplaniram barem jednu :)
pa di bi ti volio ići?


ja ko i muver... za sada na motoru nesto blize hrvatskoj... određena mjesta po europi...
trenutno su mi u glavi jug španjolske/portugal, korzika - u tu rutu ide i toscana, alpe, voljela bih s motorom skocit do frenda u prag i do frendice u bonn to bi recimo isto bila jedna ruta... (pa malo brijala okolo po njemačkoj i češkoj)...
 
dr.chala said:
Samo dvije,a o njima i imaš sve napisano kaj sam imal za reći!  :wink: Argentina i Novi Zeland mi je nekak must to do od navedenih!  (y)
pročitano i nekoliko puta i svaku sliku pregledao da su mi sline curile...  :mrgreen:  (y)
 
A ja mislio da sam na moto forumu :misli:

nije baš za neku usporedbu destinacija jedne Roxanice koja mašta otputovati vjerojatno najbržim prevoznim sredstvima i vidjeti to nešto, ili neko naše viđenje odlaska motoričem na recimo ta ista mjesta.
Na motoriću je to zasigurno mnogostruko zaje...ije i skuplje ali ono što vidiš i doživiš tokom dostizanja cilja je neusporedivo sa gore navedenim :wink:! 
 
Kameni dj said:
nije baš za neku usporedbu destinacija jedne Roxanice koja mašta otputovati vjerojatno najbržim prevoznim sredstvima i vidjeti to nešto, ili neko naše viđenje odlaska motoričem na recimo ta ista mjesta.
Jesi uopće pročitao prvi odjeljak?  :misli:

If culture and travel is your thing then there's no better way to see a country than by actually travelling through it to get to your next destination. But, we're not talking flying across a continent no, we're talking motorbike rides.
 
strasilo said:
U snovima sam prošao sve te ture po nekoliko puta....  (y)

bit ću sretan mrtvac da obiđem bar tri od ovih 10 ....  (y)

Ja bih bio zadovoljan i sa dvije: Francuska i Švicarska.
 
cdawg said:
http://www.simonseeks.com/blog/10-motorbike-rides-do-you-die

ovo je neko napiso, a mene zanimaju vaša mišljenja, pa dajte molim vas da si isplaniram barem jednu :)
pažljivo sam pogledao, procitao manje - više, ali mogu reci da ako hocete vidjeti nešto lijepo krenimo sa svojim dvotištem. ima kod nas toliko toga za vidjeti što još nismo ali valjda ona stara "kod drugog je sve bolje i ljepše"
 
mile fazer said:
pažljivo sam pogledao, procitao manje - više, ali mogu reci da ako hocete vidjeti nešto lijepo krenimo sa svojim dvotištem. ima kod nas toliko toga za vidjeti što još nismo ali valjda ona stara "kod drugog je sve bolje i ljepše"

Što se tiče stvari za vidjeti, ima kod nas toga sasvim dovoljno .. ..  (y)

ali stvar je u putovanju ...  :mrgreen:

Hrvatsku i susjedne nam države sam prešao uzduž i poprijeko... i svašta vidio... ali to je sve u krugu 2k - 3k kilometara ... sad bih bar nešto od 5k ...  :LOL:
 
ne cini mi se da su bas previse fulali....  (y)


da je odvoziti ovih 10 pa makar i "prek' qrca" ne bi imao ama bas nista protiv... ;)
 
mile fazer said:
pažljivo sam pogledao, procitao manje - više, ali mogu reci da ako hocete vidjeti nešto lijepo krenimo sa svojim dvotištem. ima kod nas toliko toga za vidjeti što još nismo ali valjda ona stara "kod drugog je sve bolje i ljepše"

znam ja i za HR...
da, istina, većini je cilj otići negdje van, ali tema je čisto da vidim od vas ovdje koji ste uzduž i poprijeko sve prošli šta mislite...

 
mile fazer said:
pažljivo sam pogledao, procitao manje - više, ali mogu reci da ako hocete vidjeti nešto lijepo krenimo sa svojim dvotištem. ima kod nas toliko toga za vidjeti što još nismo ali valjda ona stara "kod drugog je sve bolje i ljepše"

Ima, ima, ali bolje je prvo vidjeti tuđe jer nakon toga više cijeniš svoje  :wink:
 
mile fazer said:
pažljivo sam pogledao, procitao manje - više, ali mogu reci da ako hocete vidjeti nešto lijepo krenimo sa svojim dvotištem. ima kod nas toliko toga za vidjeti što još nismo ali valjda ona stara "kod drugog je sve bolje i ljepše"
slažem se, ja bih npr htio skupiti lovu za put do slavonskog broda (tamo ima neki nitro mega turbo injekšn susret) pa ugodno s korisnim. a i lova nije neka, ako počnem sada štediti druge godine mogu na jubilarni 8. susret. eto :misli:
 
strasilo said:
U snovima sam prošao sve te ture po nekoliko puta....  (y)

bit ću sretan mrtvac da obiđem bar tri od ovih 10 ....  (y)

2 su i izvedive običnom hrvatskom smrtniku:
-Frenč riviera
-Švica

Još opizdiš onu Škotsku i Englesku i moreš na miru umrit  :mrgreen:



Lijepo u svakom slučaju. Ali ispucati baš sve, ... Ne znam, ja sam pesimist, ilitiga realist  :?