12-14.05.2006. MK BROD - Slavonski Brod

Added to Calendar: 12-05-06, 13-05-06, 14-05-06

Ibiza

Administrator
MK BROD
3. Mega biker's susret - SRC Poloj, Slavonski Brod
Info: 098/263-444 (Zlatko),
098/340-475 (Željko)
 
Jel se zna možda koliko će biti upad?, Prošle godine je bilo predobro, ali 50kn po osobi nas je većinu ostavilo sa više manje praznim đepovima
 
moram priznat da je to jedan od rijetkih susreta di se plaća upad,prošle godine sedmorica poznanika se vratilo u Zg iz principa nisu htjeli platit upad.
Tako da organizatori malo razmisle o načinu zarade odnosno na kome i kako zarađivat :misli:
 
kužim da se trebaju pokrit troškovi i to , ali ajd ako se baš mora plačat upad neka to onda bude nekih 20kn,  ovih 50 je bilo ipak malo previše, ja znam dosta ljudi koji nisu imali toliko love pa su se okrenuli, ja sam došo skuterom i došo sam kući na zadnjim kapima goriva
 
Niam u moto klubu, niti se družim sa istima ali NAVODNO se ne bi trebao placati ulaz za motoriste jer NAVODNO je ovaj puta Ina glavni sponzor. Nadam se da ce tako i biti!

Ali, svejedno, bit cu tamo!
 
50 kn za motoriste?  :shock:
 
komercijalnim susretima očito nije do toga da bikerima ponude dobru za*ebanciju nego im je samo do zarade :palacdolje:
 
Tko voli nek izvoli, iskreno, ne kužim vas, meni osobno ne smeta..........na kraju krajeva, ako idem na taj susret, samo me gorivo dodje cca. 320 kn + cestarina 132 kn. Onda još 50 kn simo tamo ne igra nikakvu ulogu.
 
Kawabiker said:
Tko voli nek izvoli, iskreno, ne kužim vas, meni osobno ne smeta..........na kraju krajeva, ako idem na taj susret, samo me gorivo dodje cca. 320 kn + cestarina 132 kn. Onda još 50 kn simo tamo ne igra nikakvu ulogu.

A hebiga, a gledaj to sad ovak, zamisli da iz mjeseca u mjesec jedva natežeš kraj s krajem, motor si kupio na neki kredit na 7g. živiš više manje na kruhu i pašteti, i kad trebaš lovu uvjek ti fali, i onda se odlučiš otić ti i kolega motorom malo ma moto susrete kad na ulazu skužite da vas dvojca morate pljunit 100 kn
 
black said:
moram priznat da je to jedan od rijetkih susreta di se plaća upad,prošle godine sedmorica poznanika se vratilo u Zg iz principa nisu htjeli platit upad.
Tako da organizatori malo razmisle o načinu zarade odnosno na kome i kako zarađivat :misli
Desetak Vinkovačkih dečkiča sa skuterima se na ulazu okrenulo i vratilo kuči-to su dečki kojima je obzirom da su školarci-50 kn.pravo malo bogatstvo i smatram da bi svi organizatori te stvari trebali imati na umu...
 
ako nisu u stanju ponuditi program na kojem mogu zaraditi, onda je shit da naplačuju još i ulaz ljudima koji dođu s motorima. Pa jel to ... friendly susret ili moto susret?
 
Kawabiker said:
Onda još 50 kn simo tamo ne igra nikakvu ulogu.

Igra, igra jer za tih 50 kuna popijem pivu ja i još počastim četvoricu prijatelja ili poznanika,koji mi možda vremenom postanu prijatelji. No to je ipak samo razmišljanje smrdljivog šatoraša.
 
ja sam R-ovaš ali ne podcjenjujem NIKOGA šta god da vozi!!!

SUPER si mi i još bolji od toga ,čim si došo na moto susret,a još ak si došo na 2 kotača još si mi bolji i dao bi ti SVE

50 kn za upad za motoriste?????????????????????????

BOJKOT!!!! pa nek  si brišu guzicu sa ulaznicama namijenjenim za prodaju
 
,,prije dvije godine(kad je bio Edo Maajka) upad je bio samo za skutere i pješake,,,prošle godine ja i hanuma došli pred ulaz i puf!!! 100kn,,katastrofa,,sramota,,bar da je u cijenu upala nekakva konzumacija,,piće,,grah ili slično,,al ništa,,pljuc,,pljuc,,,sve ljude koje sam poznavao su negativno komentirali cijenu,,ok,,bio je parni valjak,,ali godinu prije kad je bio Edo mi je bilo čak i bolje,,organizacija je bila za 5,,sve je to u redu,,aj da je 50 kn za sva 3 dana,,pa u subotu spustiti na 20-30 kn,,al ono,,ma daj,,ak i ove godine bude tak,,stvarno namjeravam bojkotirati,,ja za tih 100 kn natočim goriva i odem na neke druge susrete taj vikend  8)
,,poznam osobno jednog od organizatzora,,,pa ga baš budem ovih dana nazvao i pitao što misle ove godine (y)
 
weekend monster said:
Igra, igra jer za tih 50 kuna popijem pivu ja i još počastim četvoricu prijatelja ili poznanika,koji mi možda vremenom postanu prijatelji. No to je ipak samo razmišljanje smrdljivog šatoraša.

(y)
 
black said:
moram priznat da je to jedan od rijetkih susreta di se plaća upad,prošle godine sedmorica poznanika se vratilo u Zg iz principa nisu htjeli platit upad.
Tako da organizatori malo razmisle o načinu zarade odnosno na kome i kako zarađivat :misli:

a i muzika je mogla biti puno bolja..........
 
tomislav_74 said:
Jel se zna možda koliko će biti upad?, Prošle godine je bilo predobro, ali 50kn po osobi nas je većinu ostavilo sa više manje praznim đepovima

Ja sam prošle godine platio upad nakon pola sata čekanja da dođem na red, popio cugu, otišao
na trku ubrzanja gdje me neka budala napucala skuterom vozeći mimo svih pravila, onda sam
poludio , okrenio se i otišao kući, kraj susreta bez da je i počelo  :palacdolje:
 
ja sam bio prošle godine na susretu,pokušao sam se izvući plačanja,al nije uspjelo......pa sam platio tih 50kn,tj platila mi je upad.........al nije pošteno......bio sam na dosta susreta,al nisam doživio ni čuo da toliko negdje još naplačuju.......
recimo u batini prošle godine,svirale su divlje jagode,bilo je odlično,upad 10kn.......simbolično!