12-14.05.2006. MK BROD - Slavonski Brod

Added to Calendar: 12-05-06, 13-05-06, 14-05-06

krco said:
:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

50kn iz principa neću dati,di god dođeš upad za bikere je FREE-BESPLATAN
50kn nije velika(prevelika) lova ali ne nude ništa više od klubova di je slobodan ulaz
 
50 KN po osobi nije baš ni mala para.... uzmi da iz iste kuće dođe 2, pa i 3 čovjeka... to je samo za ulaz 150 i nek se nešto pojede i popije, džebote, pola plaće...  :palacdolje:
 
strasilo said:
50 KN po osobi nije baš ni mala para.... uzmi da iz iste kuće dođe 2, pa i 3 čovjeka... to je samo za ulaz 150 i nek se nešto pojede i popije, džebote, pola plaće...  :palacdolje:

...pa natoci gorivo, pa promijeni gume, pa provjeri ulje, pa kupi kacigu, pa treba nova jakna, rukavice uvijek trebaju.

skup je motociklizam sport,jel?

davno sam rekao da, ako ces gledati na novac i voziti motor, bolje ti je da odustanes od jednoga.
 
demza said:
...pa natoci gorivo, pa promijeni gume, pa provjeri ulje, pa kupi kacigu, pa treba nova jakna, rukavice uvijek trebaju.

skup je motociklizam sport,jel?

davno sam rekao da, ako ces gledati na novac i voziti motor, bolje ti je da odustanes od jednoga.
miješaš babe i žabe...  :palacdolje:
 
demza said:
...pa natoci gorivo, pa promijeni gume, pa provjeri ulje, pa kupi kacigu, pa treba nova jakna, rukavice uvijek trebaju.

skup je motociklizam sport,jel?

davno sam rekao da, ako ces gledati na novac i voziti motor, bolje ti je da odustanes od jednoga.

Je skup je to sport, hebiga kužim da se moraju troškovi pokrit i to, u Brodu su predobri susreti, bio sam prošle godine i bilo je zakon, volio bi ići i ove godine, sam kad se čujem s društvom ne znam baš hoćemo li moći to iskrpat nekak :?
 
O čemu mi ovdje prićamo?
U istom terminu je i susret u Umagu i nema plaćanja upada, program super a noćenje u bungalovima 50kn. Brod me ove godine ne bu vidio  :palacdolje:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,14334.0.html
 
Adventurer said:
O čemu mi ovdje prićamo?
U istom terminu je i susret u Umagu i nema plaćanja upada, program super a noćenje u bungalovima 50kn. Brod me ove godine ne bu vidio  :palacdolje:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,14334.0.html
,,,  (y)
,,ma mene samo zanima kako nitko od organizatora susreta u S.Brodu ne čita ovo,,slušaju li oni uopće glas(bikera) javnosti.
,,Upravo danas sa straškom komentiram o Brodu,,jučer bili u Orašju,,org. dobra,,dobri bendovi a upad za sve(ne samo bikere) besplatan  (y) ,,i oni se mogu pokriti a ovi se hvataju malte ne na nekakve ucjene,,ak ne bude upad 50 kn,,neće moći održati sljedeči 4. megabikers susret,,moš mislit :palacdolje:
,,a gdje su sponzori,,grad,,županija,,svi oni koji okolo imaju štandove,,zidove smrti itd.
,,zapitam se u ovom slučaju,,jesu li ti organizatori uopće "Pravi bikeri" ili samo oni koji imaju motore usput,,jer imaju kojekakve firme,,puni su love a motor  je "in",,pa kao takvi inače gledaju u svemu profit,,pa zašto bi onda  o uvom slučaju organiziranja moto-susreta bilo drugačije  :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:
 
kazu mi decki iz barokera,da oni spizde na organizaciju oko 200 t kn,ali se na kraju sve pokriju i plus zarade
 
krco said:
kazu mi decki iz barokera,da oni spizde na organizaciju oko 200 t kn,ali se na kraju sve pokriju i plus zarade
,,ma bio sam nekoliko puta u Varaždinu na susretima,,nema priče,,sve za 5  (y) ,,a i samo mjesto održavanja aerodrom(ne znam jeli još tamo organiziraju) je daleko bolja lokacija nego Poloje u Brodu,,,bendovi su svaki put odlični,,super super (y)
,,a sad ne znam koliko oni naplačuju upad  :misli: :?
 
kako kad,

preklani je bilo mislim djabe lani 20kn.mislim.
nije vise na aerodromu,sad je opet na bazenima.
ali uglavnom,bude duplo bolje nego u brodu,sta je je
 
krco said:
kako kad,

preklani je bilo mislim djabe lani 20kn.mislim.
nije vise na aerodromu,sad je opet na bazenima.
ali uglavnom,bude duplo bolje nego u brodu,sta je je
pa 20 bi dao bez beda, ali 50....  :palacdolje:
 
Zorro said:
jučer bili u Orašju,,org. dobra,,dobri bendovi a upad za sve(ne samo bikere) besplatan  (y)

Ulaz se naplaćivao po "motoru" 10 maraka iliti 40 kn.
 
Tajnica said:
Ulaz se naplaćivao po "motoru" 10 maraka iliti 40 kn.
,,ups :) sorry kolegce,,iz poznatih ti razloga mi smo došli aftom,,i iznenađeni bili besplatnim upadom,,samim tim sam pomislio da je onda i za motore free,,al ok,,dakle: dvoje na motoru,,ispada 20 kn po osobi,,pa to je ok  (y)
 
Meni to je cudno, da ne pustaju me na trk ubrzanje :shock: Pre 2 nedelje rekli su da mogu, posle cuo sam da mogu ako skinem nitro. Juce zvaosam njih u vezi toga, i rekli su da uopste ne mogu da idem sa starom GSX-R 1100, koji je preradeno na trk. :(
 
a čuj, pravila su pravila...

iako  :palacdolje: za takva pravila...
 
Zorro said:
,,,  (y)
,,ma mene samo zanima kako nitko od organizatora susreta u S.Brodu ne čita ovo,,slušaju li oni uopće glas(bikera) javnosti.
,,Upravo danas sa straškom komentiram o Brodu,,jučer bili u Orašju,,org. dobra,,dobri bendovi a upad za sve(ne samo bikere) besplatan  (y) ,,i oni se mogu pokriti a ovi se hvataju malte ne na nekakve ucjene,,ak ne bude upad 50 kn,,neće moći održati sljedeči 4. megabikers susret,,moš mislit :palacdolje:
,,a gdje su sponzori,,grad,,županija,,svi oni koji okolo imaju štandove,,zidove smrti itd.
,,zapitam se u ovom slučaju,,jesu li ti organizatori uopće "Pravi bikeri" ili samo oni koji imaju motore usput,,jer imaju kojekakve firme,,puni su love a motor  je "in",,pa kao takvi inače gledaju u svemu profit,,pa zašto bi onda  o uvom slučaju organiziranja moto-susreta bilo drugačije  :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:


Županija?  Grad?

A šta ak je njihova županija u babani ko naša, pred bankrotom ili tak nešt, moš si mislit kak će dat lovu  za tak nešt., Ne znam kak će drugi, al  meni je u brodu prošle godine bilo predobro, tak da i ove godine idem s ekipom, i znam da mi neće bit žao ni jedne potrošene kune, uz to još dobijemo Grah :klopa: :klopa:, a pokraj  Psihomodopopa i spaljenih guma ne može biti loše. A hebiga, negdje je ulaz manje, negdje više, negdje ništ, ali baš kao što je netko već rekao ranije da je samo koncert bez moto susreta platio bi najmanje 50 kn
 
drag said:
Meni to je cudno, da ne pustaju me na trk ubrzanje :shock: Pre 2 nedelje rekli su da mogu, posle cuo sam da mogu ako skinem nitro. Juce zvaosam njih u vezi toga, i rekli su da uopste ne mogu da idem sa starom GSX-R 1100, koji je preradeno na trk. :(
pa nisu ludi da te puste pa da im odneseš lovu.....