14.04.-16.04.2023. - MotoGP: Red Bull Grand Prix of The Americas

Dakle, staza je grbava i tu je ogromno pitanje ludila sa strane vozača. Rins je oduvijek bio lud, a jako sam skeptičan kakav će bit kad bude "normalna" staza. Nemoj me krivo shvatit, obožavam ga, ali konstanta mu nije srednje ime.
 
Sad gledam start Mavericka.
Sve je usra
S motorom s kojim se možeš za pobjedu borit
 
  • Like
Reactions: Dene
Teško je to kad vozi dobro i jedva uspije nekoga prestići i onda dođe na malo ravnog i odmah ga svi prođu.
Treba probat ko MM, pravo kroz konkurenciju pa kud puklo.
Ili mu damo palicu pa da bude ko Road Rash. Garantiram gledanost.
hqdefault.jpg
 
Dakle, staza je grbava i tu je ogromno pitanje ludila sa strane vozača. Rins je oduvijek bio lud, a jako sam skeptičan kakav će bit kad bude "normalna" staza. Nemoj me krivo shvatit, obožavam ga, ali konstanta mu nije srednje ime.
Živa istina, sad idu 4 staze koje dvije godine nije završio, nula bodova u 8 utrka.
Mozda je gura Suzuki 120%, vidit cemo
 
  • Like
Reactions: Dene
Mi smo se tu zajebavali sa Svabama, a vidi kako lijepo su usendvicili goloprsong prvaka ;) Morbidni i dalje sije kolegu za 2 koplja :D Jos ovaj voli pisat posvete kolegama na kombinezonu sa prednjom gumom 🙀

Nisam ljubitelj tih iberijskih cigica, ali moram priznat da mi ove godine, kako sam pisao i tijekom zimnice, najvise radosti donose 2 Acike 💪 Samo tako naprijed!

Teska srca, ali cini mi se da cu i ja kao posljednja utjeha mu, morat Zaretu napisat Dear John pismo :(

Kad smo vec kod emocija, isto moram drugaru Mocyslawu priznat da stvarno jedna od glupljih staza. Ne volim se zalit na takve stvari, ali cijeli vikend mi stalno prolazi kroz glavu, pa zar je to stvarno, ako ne najbolje, onda bar nesto kako se Ameri zele predstaviti svijetu 🥵

Fora mi je kako su druga kombinacija Acika se doslovno izbacili iz borbe za podij samo zbog odvracivanja pozornosti tijekom akrobacija vozaca ispred sebe :devilish:

Sto se Bozidara tice, ja sam cijeli vikend pratio ako ce uopce uc u 107% i ako ce ga pobjednik proci za krug. Prema ostvarenom vremenu to se ne bi trebalo dogoditi danas i to je u mojoj knjizi za nekoga kao sto je on, veliki uspjeh. Ne bih se cudio da na nekoj poznatijoj utrci cak i ne zavrsi zadnji. Sto je opet uzevsi u obzir kolicinu MotoGP kilometara stvarno uspjeh.

E da, i Forza DUCATI !!! ❤️
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Dene and Mocippaldi
Jebiga doslo vrijeme da se za ducati kaze dobar motor, a za hondu kalaja.., a yamaha jos i gora..aprilili i kratkotrajnimotori idu nabolje..sta ces vremena se mijenjaju..cekamo BMW gs rrr
 
  • Like
Reactions: Dene
Stoprak.odradio jos jedno testiranje gp yamahe prosli tjedan a Lino kaze da ima jedno mjesto.iduce sezone.
Namece se zakljucak da Frenky leti ali tu bi se mogao jeben zaokret dogodit .
Jos ce Frenky ka Modric u Realu , vjecni vozac tvornicke yamahe , do penzije , dobit ce i benificirani jebateled
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Sad utrku odgleao, bezveze 2 preticanja u zavojima ostalo na pravcu a i to na kapaljku :mrgreen:
Frtaljko nema sta srat sam je usro sve protivnik ispred njega 15 metara a iza njega drugi 2-3 sec i on pada a i ostali koji su pali pali su sami u pustinji. Zna se da ovo nije njegova staza a i Bubnjevi nikad ovdje nisu dobro svirali :p
Rins (y) ipak je ovo njegova staza i jedini je koji je mogao malo Djokerici parirat u proslosti. Na ovoj stazi da je imao konkurentan motor bio bi vise puta prvi nego Djoker i naravno da nema Buhu Boska u glavi :mrgreen:
Staza je za racku imas motor od 300+ konja i onda zavoji gdje vozis 50km/h :poop:
Evidentno je da je komitet lokalnim samoupravama uskratio sredstva za boljitak i napredak sistema :ROFLMAO:
 
Kad smo kod staze, sto nije bila prica prosle godine da bi se Laguna Seca mogla vratit'? :unsure:
Ili sam zabrijao nesto?
 
Kad smo kod staze, sto nije bila prica prosle godine da bi se Laguna Seca mogla vratit'? :unsure:
Ili sam zabrijao nesto?
Ne ispunjavaju sigurnosne uslove..citaj nedaju pare dorni..dok god ima kandidata sa parama ostali su na cekanju..neke staze se nikad nece vratit u kalendar..npr Grobnik..pa Brno itd
 
  • Like
Reactions: tegla