14.04.-16.04.2023. - MotoGP: Red Bull Grand Prix of The Americas

Stoprak.odradio jos jedno testiranje gp yamahe prosli tjedan a Lino kaze da ima jedno mjesto.iduce sezone.
Namece se zakljucak da Frenky leti ali tu bi se mogao jeben zaokret dogodit .
Jos ce Frenky ka Modric u Realu , vjecni vozac tvornicke yamahe , do penzije , dobit ce i benificirani jebateled
Ne znam ako imas neke povjerljive informacije, ali sve sto ja pratim kaze upravo suprotno. Moro je jos uvijek ispred Tetrapacka.
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene and Mocippaldi
Ne znam ako imas neke povjerljive informacije, ali sve sto ja pratim kaze upravo suprotno. Moro je jos uvijek ispred Tetrapacka.
Ja neki dan citao Djin Larvisha i skonto da Stoprka nema sanse(to sam i ocekivao ima 27 godina) al Frankyboy se vratio u normalno stanje pa ipak kontam svasta je moguce :mrgreen:
 
Goloprsi ce popizdit od slabe yamahe i odlazi, za njega ce napravit jos jedan, 6 ti ducati team. Stoprak dolazi a osim Frankya niko nece vozit kantu tako da on ostaje. 😜
 
  • Haha
Reactions: Dene and Nexie
Da nebi Ivana (y) utrka bi bila negledjiva inace Moto3 su top utrke. Nadam se da druge dvije nece biti dosadne :p
 
  • Like
Reactions: keed and cicogti
Ne samo da ne smirglaju Tetrapacka, nego su i potvrdili da nema satelitske momcadi ni 2024. Dakle nekome bi od muke mogle pocet i dlake na prsima da rastu.

Cak se mali Djokica poceo i u izjavama udaljavat od mogucnosti prelaska na fabricke orgulje.

Dakle sve u svemu, Buzuki scenarij ;) Viva EuroSong!!!
 
  • Like
Reactions: Dene
Valja Djidjiju trazit rupu u prvilniku za pomocne kotace :mrgreen:
Srecom Da Rins ne vozi Dukca za krug bi ih obisao 💪
 
  • Like
Reactions: bolcic