16.-17.09.2006. MK "BABAROGA" - Crikvenica

Added to Calendar: 16-09-06, 17-09-06

Ibiza

Administrator
16.-17.09.2006.  MK "BABAROGA"
2. Babaroga Party - Crikvenica
Info: www.mk-babaroga.hr
 
Ja ću svakako doć,i tako mi je desetak kilom.do tamo :mrgreen:
 
ha benti doletim u crikvu i bez susreta!!!pa valjda ćemo i sad doletiti neka ekipica!!!! :biker:
 
:mornar: +  :pila:

(y)
 
Pozdrav svima!!!

Evo, da najavim dolazak Bombellesa u vecem broju.  :piva:


Vidimo se uskoro.  (y)
 
Pa ako bude lijepo vrijeme, mislim da bi mogao doći u ugodnom društvu...
(y)
 
A draga ekipo, kome od vas bi se dalo izvuci tekst peticije sa stranice (http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1524&tab=vrh) isprintati jedan primjerak teksta peticije i mnostvo potpisnih listova pa predati organizatorima s molbom da stave na vidljivo mjesto ne bi li ljudi potpisali.

Pa, ako organizatori pristanu na to, neka mi posalju postom na navedenu adresu, ja im refundiram postanske troskove....

Dobrovoljaca? Dragovoljaca? Volontera?

(y)
 
vlucic said:
A draga ekipo, kome od vas bi se dalo izvuci tekst peticije sa stranice (http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1524&tab=vrh) isprintati jedan primjerak teksta peticije i mnostvo potpisnih listova pa predati organizatorima s molbom da stave na vidljivo mjesto ne bi li ljudi potpisali.

Pa, ako organizatori pristanu na to, neka mi posalju postom na navedenu adresu, ja im refundiram postanske troskove....

Dobrovoljaca? Dragovoljaca? Volontera?

(y)

Ako se ne javi nitko iz BABAROGA, ja ću umnožiti i uzeti sa sobom.
 
Ja sam već dao nekima iz Babaroge,par stranica peticije i već skupljaju potpise.Ali nije bed i na sam dan motosusreta dat organiz.par listova peticije.
Budem to i učnil (y)
 
Čox said:
A ja ću to sve skupa donest u Purgeriju na DDK :wink:
Ča misliš da mi drugi ne gremo va desetom misecu na DDK :misli:
Samo pitanje dal će te žena pustit :mrgreen:
 
ja neću doći, ali pozdravite mi kolegu babarogu, a može i ženu, Roberta gsxr 1400.....  :mrgreen:
 
sssss said:
ja neću doći, ali pozdravite mi kolegu babarogu, a može i ženu, Roberta gsxr 1400.....  :mrgreen:
Nije problem pozdravit čovika..nego što ću mu reć kada pita tko ga pozdravio.....pozdravila te SSSSS iz Slavonije..  :misli:
 
fredi said:
Nije problem pozdravit čovika..nego što ću mu reć kada pita tko ga pozdravio.....pozdravila te SSSSS iz Slavonije..  :misli:

pa možeš i tako..... napomeni koji motor vozim i dovoljno je ili Slavonija ili Virovitica ili Osijek.....  :mrgreen:

sjetit će se on, bez brige.....  :wink: :mrgreen:
 
Stvarno veliko hvala svima koji se trude oko peticije!!!

:naklon: :naklon: :naklon:
 
sssss said:
pa možeš i tako..... napomeni koji motor vozim i dovoljno je ili Slavonija ili Virovitica ili Osijek.....  :mrgreen:

sjetit će se on, bez brige.....  :wink: :mrgreen:
Miki ne zaboravlja tako lako osim ako nije bilo previše  :drunk:
 
Čox said:
Miki ne zaboravlja tako lako osim ako nije bilo previše  :drunk:

ma bez brige.... znamo se mi već par godina.... nije baš uvijek bilo....  :drunk:    :mrgreen: