16.-17.09.2006. MK "BABAROGA" - Crikvenica

Added to Calendar: 16-09-06, 17-09-06

fredi said:
Malo sam se raspitao za smještaj , i imate privatni smještaj za 75-80 bez doručka i 100 sa doručkom.Sutra ću dobit broj tel. pa možete se dogovorit o detaljima.
hvala na trudu (y),ali izgleda da nista od crikve...
provat cemo iskoristit lipo vrime i ici malo na v.alan i zavizan.
jos jednom hvala na trudu (y)
 
BAKS said:
hvala na trudu (y),ali izgleda da nista od crikve...
provat cemo iskoristit lipo vrime i ici malo na v.alan i zavizan.
jos jednom hvala na trudu (y)
ok (y)
 
Evo malo sličica sa kišnog susreta u subotu. Mal čudnovata lokacija susreta, naime u centru grada na glavnom trgu, bez definiranog upada pa smo se malo gubili kad smo došli jer još nije bilo  motora oko 11 sati. Još uvijek mi nije jasno gdje je bilo mjesto za šatore, nisam isto tako vidjela niti da se negdje peče nešto  u vidu čevapa ili slično :misli:...
Međutim, za promjenu sasvim ugodna atmosfera za vidjeti se s prijateljima, pogledati motore koji su se malo kasnije počeli skupljati. I sve bi bilo tako lijepo i krasno, čak je je i vrijeme bilo lijepo i sunčano da se oko 15:30 nije pojavila riječka skupina sa stormbringerom. Nisu ni dobili pivu ¸a već je oko  16:00 kiša obilno zalijevati taj kraj. Ne znam da li je zbog njih propao i organizatorima đir kojeg su planirali u 16:00, ali nadam se da će nas obavijestiti jer smo ja i maxi morali doma budući da je naša curica od 1,5 godina u potrazi za cugom počela prevrtati pive našim prijateljima  :wink: .
 
a ono tako...nije baš nešto bilo al ajde,krenuli doma oko 19 tako da ostatak nismo vidjeli..
jel za slabu posjećenost kriva kiša il nešto drugo,nebi znao :misli:
 
:misli:
Meni jedino nije jasno kako vas nisam vidio, a bome ni čuo  :misli:
Vidim da je i Čox na slici sa Stormbringerom i ekipom, a nih vidio/pozdravio
Dakle bio sam i ja u blizini  :misli:

Ili niste bili s V-maxovima?

Đir je otkazan zbog kiše  :(
Šteta...
Baš je lijep đir inače
 
Vjerovatno je vrijeme krivo za slabi odaziv.Ja sam došao oko 1400 i bio sam skoro do dva ujutro.Jedno vrijeme je bilo šesdesetak motora,a onda je kiša opet pokvarila atmosferu.
Hrane je bilo u izobilju,čavape su bile jako dobre,cijene umjerene,sve u svemu dobro.
Jedini problem je bio što je policija oko 23oo zatvorila sve izlaze iz Crkvenice,i svako tko je išao sa motorom je moral puhat u balon.Bilo je protesta od strane Babaroga ali uzalud.Koliko sam čuo bilo je oduzeto i par vozačkih dozvola :palacdolje:
Crkvenička policija je dosta na lošem glasu,ali ovo jučer je stvarno svinjarija sa njihove strane. :palacdolje:
Mene nisu zaustavili jer je pljuštalo ko iz kabla,pa njin se vjerovatno nije dalo izać iz auta,a bili su parkirani dva auta i kombi
Čak u neko doba popodne su došla dva pandura sa kamerama i slikali motore koji nisu imali tablicu.
Dečki iz Babaroge su popizdili i probali nešto urgirat ali uzalud.
 
fredi said:
Čak u neko doba popodne su došla dva pandura sa kamerama i slikali motore koji nisu imali tablicu.
Dečki iz Babaroge su popizdili i probali nešto urgirat ali uzalud.

poslije 3 i pol? :misli:
da znam ako je moj na slici :shock:
 
Nije tvoj slikan  :wink:

Vi ste došli poslije mene , a ja  poslije pandura s aparatom  :mrgreen:

Dakle u cijeloj toj priči pandur je uranil malo sa foto sešnom
Evo mu jedan  :jesus:


 
alfred stokes said:
:misli:
Meni jedino nije jasno kako vas nisam vidio, a bome ni čuo  :misli:
Vidim da je i Čox na slici sa Stormbringerom i ekipom, a nih vidio/pozdravio
Dakle bio sam i ja u blizini  :misli:

Ili niste bili s V-maxovima?
Pogodio, bili smo s autom i djecom  :bebica:
 
Mrs.O said:
stormbringerom.

Comin' out of Nowhere
Drivin' like rain
Stormbringer dance
On the thunder again
Dark cloud gathering
Breaking the day
No point running
'Cause it's coming your way...

Mojoj ženi je najljepša slika gdje sam ja.  :D

Došli smo, potpisali peticiju  (y), popili par piva, provozali se brodom (Mali Marino - glass boat - iz Selca) i po suhom vratili doma.
Pohvala Babarogama - 1/2 litre Ožujsko 10 kn(y)
Bilo bi dobro da se i drugi ugledaju na njih.
 
fredi said:
Jedini problem je bio što je policija oko 23oo zatvorila sve izlaze iz Crkvenice,i svako tko je išao sa motorom je moral puhat u balon.
Vjerojatno se većina neće s tim složit ali možda u jednu ruku i dobro:Da je tako bilo i u Fužinama  dalibor bi sigurno još vozio Bandita i bio bogatiji za par tisuća kuna
 
Da je tako bilo u fužinama nahebali bi svi ostali osim endura i ostalih predviđenih za šumske terene. :LOL:
Mi sa ležaljkama bi nahebali, osim mene ja naravno ne pijem... :LOL:
 
Iz današnjeg NL:

CRIKVENIČKI MOTO KLUB BABAROGE ORGANIZIARO TRADICIONALNO DRUŽENJE
Bajkerski parti na rivi
Loše vrijeme nije utjecalo na brojnost bajkera a fešta je odlično odrađena u samom centru grada
Moćne makineKad jedni malo posustanu, drugi se trgnu stoga ipak možemo tvrditi da na Kvarneru postoji motoristička klupska scena. Ovog puta ćemo vam predstaviti moto klub koji dolazi iz Crikvenice, a sebe nazivaju Babaroge.
    Dugogodišnje okupljanje nekolicine kirskih bajkera urodilo je plodom i u prosincu 2003. pojavljuju se momci i cure s lajbekima na kojima piše MK Babaroge. Osim što tada počinju organizirano putovati na izlete i moto susrete diljem Hrvatske, a i šire, oni u »mrežu« lansiraju i kvalitetnu web stranicu (www.mk-babaroga.hr) na kojoj možete više saznati o njima kao i drugim događanjima vezanim uz klupsku moto scenu u Hrvatskoj. U razgovoru s predsjednikom kluba Velimirom Katnićem, tajnicom Marijanom Pohl te blagajnikom Draženom Baretićem, saznali smo da je udruga neprofitabilna organizacija koja se financira isključivo iz članarine i donacija, a kad se ne okupljaju radi uživanja u vožnji onda su tu iz humanitarnih razloga. Prioritet u tom pogledu im je pomagati dječji dom »Izvor« u Selcu kroz razne donacije, a u slučaju da udruga prestane s radom, svu njenu imovinu nasljeđuje upravo imenovani dječji dom.
    Za razliku od ostalih moto klubova koji svoje susrete organiziraju na livadama, u kamenolomima i ostalim destinacijama daleko od očiju javnosti, Babaroge su prošle, a i ove godine, točnije središnje subote u rujnu 16. moto susret organizirale u središtu Crikvenice. Ususret su im izašli Grad Crikvenica, TZ grada Crikvenice, Udruženje obrtnika grada Crikvenice, GKTD Murvica te Kvarnerski radio kao medijski pokrovitelj. Crikvenica, kao turistička destinacija naviknuta je na svakodnevni »šušur« tako da mještane i turiste koji su se ovdje još zatekli nije iznenadila najezda bajkera iz svih krajeva Hrvatske. Unatoč lošem vremenu Crikvenicu je pohodio velik broj motorista, a jedina je šteta što zbog kiše nije održana panoramska vožnja kroz Vinodolsku dolinu. Umjesto toga motoristi su se provezli motornim brodom Mali Marino iz Selca, a u popodnevnim satima su slijedile uobičajene bajkerske igre da bi navečer sve okupljene zabavljale mlade nade crikveničkog rocka: Los Dogs, Invert, Propast d.o.o. te sastav Pakleni šund. Iza ponoći, kad mala djeca već spavaju dubokim snom, na binu je izašla stiptizeta koja je dodatno zagrijala atmosferu te crikveničke subotnje noći. Kao, gotovo svi moto susreti i ovaj je protekao u miru, bez incidenata iako je organiziran u središtu grada.
    Ako vas put nanese u Crikvenicu, a vi ste bajker, svratite do konobe Lido ili kafića Nik gdje ćete sigurno zateći neku Babarogu s kojom možete fino popričati o motorima, a tko zna što sve još Babaroge znaju.

M. GRŽINČIĆ MAX