16.-17.09.2006. MK "BABAROGA" - Crikvenica

Added to Calendar: 16-09-06, 17-09-06

rikar said:
Pozdrav svima!!!

Evo, da najavim dolazak Bombellesa u vecem broju.  :piva:


Vidimo se uskoro.  (y)
Pozdrav od blizanca iz Rijeke i ako ide netko od Bombellesa sa slike neka se jave kada budu u Rijeci da popimo cugu i odemo zajedno na babaroge (y)
 
Pozdrav od blizanca iz Rijeke i ako ide netko od Bombellesa sa slike neka se jave kada budu u Rijeci da popimo cugu i odemo zajedno na babaroge
-----------
Evo, ovako: Bombellesi krecu  15.09. (petak) u 10 h iz Vinice te idemo direktno u Krk. Nazalost necemo stici u Rijeku :(,vec cemo biti oko 18h u Crikvenici. Mozemo se naci poslije toga u Frankopanu  :piva: ili u subotu na suretu (y).
Sa slike ide ovaj desni (brgles) dok za lijevog (cule) nisam jos siguran :misli:.
No u svakom slucaju se javite da popijemo po koju.

Pozdrav i vidimo se!!
 
ima li koja babaroga da baci koju informaciju o smjestaju( di je kamp,najblizi app smjestaj,cijena...) za cca 5-6 osoba.
 
BAKS said:
ima li koja babaroga da baci koju informaciju o smjestaju( di je kamp,najblizi app smjestaj,cijena...) za cca 5-6 osoba.
Raspitat ću ti se ja ,pa ti javim,gdje i po kojoj cijeni.
 
BAKS said:
ima li koja babaroga da baci koju informaciju o smjestaju( di je kamp,najblizi app smjestaj,cijena...) za cca 5-6 osoba.
Nisam babaroga ali na njihovim stranicama imate sve o smještaju,camp je free,a soba u hotelu 80kn i 100 kn sa doručkom-po osobi naravno! (y)
 
blizanac said:
Nisam babaroga ali na njihovim stranicama imate sve o smještaju,camp je free,a soba u hotelu 80kn i 100 kn sa doručkom-po osobi naravno! (y)
gdje se nalazi kamp?hotel?
kad dodjem na susret ne sjedam na motor do odlaska...
 
BAKS said:
gdje se nalazi kamp?hotel?
kad dodjem na susret ne sjedam na motor do odlaska...
Odi na njihove stranice,tamo imaš kontakt tel.,nazovi i pitaj (y)
I ja volim po dolasku parkirati motor i ako nije sila sjedati na njega prije (y) polaska nazad!
 
sssss said:
A jel dolazi meni pošta?????  :misli:

Joško, ja i dalje čekam, čekam, čekam......  :(

Poslat ću danas - pričekaj još mpar dana  :wink:
 
ja idem u petak za zg..te u kasnim satima svratimo na motosusret u ozalj  (y)
ovaj puta ćete bez mene  8)
 
hoće li biti odgode ako bude loše vrime ili ne?
 
[/qja idem u petak za zg..te u kasnim satima svratimo na motosusret u ozalj 
ovaj puta ćete bez mene  uote]
svaka čast tigre ti si za pravi đir dalje!!! (y) jel ulazi brankica nakraju u big brother???? :misli:
 
fredi said:
Ča misliš da mi drugi ne gremo va desetom misecu na DDK :misli:
Samo pitanje dal će te žena pustit :mrgreen:


  (y)  da ne ispadne da zavrsis u Fuzinama  :LOL:

  naravno da se vidimo u Crikvi (y)
 
RSV TUONO said:
ja idem u petak za zg..te u kasnim satima svratimo na motosusret u ozalj 
ovaj puta ćete bez mene 
svaka čast tigre ti si za pravi đir dalje!!! (y) jel ulazi brankica nakraju u big brother???? :misli:
a ko to zna...znat će se u petak! bolje bi joj bilo da ne upadne..išla bi sa nama u ozalj  (y)
 
BAKS said:
ima li koja babaroga da baci koju informaciju o smjestaju( di je kamp,najblizi app smjestaj,cijena...) za cca 5-6 osoba.
Malo sam se raspitao za smještaj , i imate privatni smještaj za 75-80 bez doručka i 100 sa doručkom.Sutra ću dobit broj tel. pa možete se dogovorit o detaljima.