16.-18.10.2009 36.MOTO HAPPENING

jel ima kakav izvjestitelj sa grobnika :misli:?
da čujemo šta se dešava, kakvo je vrijeme, ima li djeda mraza :LOL:
 
zeljko.04 said:
jel ima kakav izvjestitelj sa grobnika :misli:?
da čujemo šta se dešava, kakvo je vrijeme, ima li djeda mraza :LOL:
sunčano po noči malo hladunjavo po danu sunce grije ko bleavo  :mrgreen:
 
http://adriatic-timing.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=209&&Itemid=26

horvat je stvarno fascinantno brz          (y)

kao i tomassini        (y)


dobro sviraju yamahe a oni ko poludili  :mrgreen:

brawo za njih  :)
 
Ovaj zadnji hepening privukao je zbilja mnogo ljudi, usudio bi se reci ko ni jedan u ovoj godini. Atmosfera za ljude koji to vole je bila fantasticna, ali zbilja najudja i ekipa kakva se rijetko vidja je ekipa XXLreacinteama (y) (y) (y) (y)

Javno se zahvaljujem za svu podrsku i navijanje :mrgreen: a zezanciju necu ni spominjati :mrgreen:

Za pomoc u teskim trenutcima i za SVE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Sip said:
Ovaj zadnji hepening privukao je zbilja mnogo ljudi, usudio bi se reci ko ni jedan u ovoj godini. Atmosfera za ljude koji to vole je bila fantasticna, ali zbilja najudja i ekipa kakva se rijetko vidja je ekipa XXLreacinteama (y) (y) (y) (y)

Javno se zahvaljujem za svu podrsku i navijanje :mrgreen: a zezanciju necu ni spominjati :mrgreen:

Za pomoc u teskim trenutcima i za SVE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


jelda XD

specijalna su oni vrsta =)


IM XXL RACING FAN

XD

 
Prije svega, žao mi je što se u Spyke i Aprilia kupu miješao profesionalizam i amaterizam. Bio je grd osječaj jurit pored nekih novaka po stazi i to u grupicama po troje četvero. I moram priznat da nije bilo baž bezopasno u nekim situacijama. Mislim, ja sam vozio taj kup jersu ga vozili još neki trkači, da nije bilo tako, na poziv Siniše Jurage, rekao bi da ću ponovo odvoziti krug-dva i onda u boks. Za idući puta bi se profesionalci, ili nazovimo to, dečki koji voze utrke, trebali samo naslikavat a puštat amaterima da uživaju i voze. To se u biti vrlo lako može odrediti na način da vozači sa licencama ne voze ili voze ali van konkurencije.

Vezano za druge trke, drago mi je da je Dario Horvat pohvatao konce sa svojom Yamahom. Malo se još mući sa ovjesima pa ga ovako zakržljav i neuvožen hvatam na nekim mjestima, ali sad je već došao do stupnja da ga ozbiljno pritisnut može samo uvoženi vozač. Ali Vugra, ili Ivica Vugrinec, e taj dečko je poludio. Projurio je opasno, skinuo "par" kilograma, malo se nabildo, ostavio ženu i pojurio ko sotona. Žal mi je samo što je u petak ispalo kao da sam ga navuko na pad kad sam popustio ritam i dao mu priliku da mi se približi. Vugra ak se nebu razbijal, sigurno će se spustit u grupu 1:32.

A za Pečnika neznam kaj da velim. Nasrnuo je u Nolimitu ko sivonja. Neznam jel bilo porebno, ali jurit prvi krug 1:34.1 ... to rijetki naprave. Mislim da je moj najbrži prvi krug bio 1:34.6, a od Pečnika su valjda brže vozili jedino Jerman i Camlek. U svakom slučaju, stiskanje daleko od svih ga je koštalo bogme finog pada u laktu. Kad bi taj dečko korigirao putanje, uvježbao malo tehniku, smirio malo strasti i agresivu pretvorio u fluidnost, bio bi jako - jako brz.
 
Saša 69 said:
Prije svega, žao mi je što se u Spyke i Aprilia kupu miješao profesionalizam i amaterizam. Bio je grd osječaj jurit pored nekih novaka po stazi i to u grupicama po troje četvero. I moram priznat da nije bilo baž bezopasno u nekim situacijama. Mislim, ja sam vozio taj kup jersu ga vozili još neki trkači, da nije bilo tako, na poziv Siniše Jurage, rekao bi da ću ponovo odvoziti krug-dva i onda u boks. Za idući puta bi se profesionalci, ili nazovimo to, dečki koji voze utrke, trebali samo naslikavat a puštat amaterima da uživaju i voze. To se u biti vrlo lako može odrediti na način da vozači sa licencama ne voze ili voze ali van konkurencije.
(y) fer i korektno sroceno, nema sta :wink:

samo, nadam se i da ce organizator shvatiti da je na ovaj nacin velika sansa da u zacetku propadne nesto sto bi se moglo pokazati kao dobro, a to je APRILIA KUP

kako se kaze, nije u soldima sve, pa bi i Piaggio mogao misliti na sigurnost ljudi koji hoce nastupiti s motorima koji nisu za trku i voze ih totalni amateri a koji ih usprkos svom amaterizmu I TE KAKO REKLAMIRAJU jer trenutno niti jedan vozac iz TOP klase ne vozi njihov proizvod (osim Pelizona). Sto se tice Spyke i Vemar kupa, ako se mislilo na njihovu reklamu, neznam da li je i 20% ucesnika i osobni vlasnik spomenute opreme, ostali su opremu posudili.

dobro si rekao, sigurnost je bila problem, kako za vas top vozace tako i za amatere, a to bi trebalo biti BROJ 1. prilikom svake organizacije nekog kupa.

i u pravu si slijedece, samo malo smisla i dobre volje organizatora, i to moze rijesiti dijeljenjem licenciranih vozaca od amatera

(y)
 
Incredible said:
zapru kaj ti pizdiš pa nisi ni bil tam :jesus: :mrgreen:

a kranjec ko kranjec, nemre čovjek iz svoje kože iskočit :mrgreen:

Evo jedna slika za tebe :inlove: :inlove:
 
Ako je tko kojim slučajem slikavao ili snimao timsku utrku, zanima me je li možda uhvaćen pad pri sredini utrke, u zavoju br.2. crni 636. Plaćam pivu na sljedećem happeningu :D
 
Sip said:
Steta sto nema slike i dalje :mrgreen:

Ups imam jos neke 8)
a gle mraqija kak prati R1 ispred sebe :LOL: Mraqi je brz ko munja a još brži kad mi to sve objašnjava poslije treninga :LOL:

zaprudanec said:
daj si odi popi jos jednu kuru antibiotika, jer ocito si u banani :jesus:

procitaj jos jednom kaj sam napisao ... :wink:

a onda reci sto mislis da je krivo 8)
a ti se isto pališ na guranje :LOL:
 
zaprudanec said:
na tvom mjestu, ja bi se zabrinul i tu sliku ne bi javno pokazival ...


gdje ti neko na zecu (naked igracki za tvoj motor koji je SBK verzija pripremljena samo za trke) puse za vratom  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

A hebi ga Zapru, znas kako se kaze, ne bije boj svijetlo oruzje nego muda u junaka ili tako nekako :misli: :mrgreen:
 
Sip said:
A hebi ga Zapru, znas kako se kaze, ne bije boj svijetlo oruzje nego muda u junaka ili tako nekako :misli: :mrgreen:
dalmosi bi ti to drugacije rekli ...

decko ima mota :wink:
 
Evo moram od Marca posuditi snimku jer ima masa aktera :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=xOIQ22liZQs
 
zaprudanec said:
(y) fer i korektno sroceno, nema sta :wink:

samo, nadam se i da ce organizator shvatiti da je na ovaj nacin velika sansa da u zacetku propadne nesto sto bi se moglo pokazati kao dobro, a to je APRILIA KUP

kako se kaze, nije u soldima sve, pa bi i Piaggio mogao misliti na sigurnost ljudi koji hoce nastupiti s motorima koji nisu za trku i voze ih totalni amateri a koji ih usprkos svom amaterizmu I TE KAKO REKLAMIRAJU jer trenutno niti jedan vozac iz TOP klase ne vozi njihov proizvod (osim Pelizona). Sto se tice Spyke i Vemar kupa, ako se mislilo na njihovu reklamu, neznam da li je i 20% ucesnika i osobni vlasnik spomenute opreme, ostali su opremu posudili.

dobro si rekao, sigurnost je bila problem, kako za vas top vozace tako i za amatere, a to bi trebalo biti BROJ 1. prilikom svake organizacije nekog kupa.

i u pravu si slijedece, samo malo smisla i dobre volje organizatora, i to moze rijesiti dijeljenjem licenciranih vozaca od amatera

(y)

podrzavam u potpunosti obojicu, bilo je stvarno dozivljaj vozit trku sa jos 30-ak motora na stazi, da nije bilo profesionalaca mi amateri bi se mogli hvalit kako smo visoko trku zavrsili hahaha

jedva cekam jos takvih evenata

evo jedne moje

 
Incredible said:
a gle mraqija kak prati R1 ispred sebe :LOL: Mraqi je brz ko munja a još brži kad mi to sve objašnjava poslije treninga :LOL:
a ti se isto pališ na guranje :LOL:

Mraqi je školovan,mlad i perspektivan vozač,a prije svega prebrz.Smješi mu se duga i uspješna karijera  (y) Drago mi je da je Franc dobio nasljednika!  :mrgreen:
PS Izričito sam mu savjetovao da ne vozi nikad kad se vrijeme služebenoi mjeri...hebat ga sad je kasno!  :LOL:
 
dr.chala said:
PS Izričito sam mu savjetovao da ne vozi nikad kad se vrijeme služebenoi mjeri...hebat ga sad je kasno!  :LOL:
:lolcry:

play of the day
 
dr.chala said:
Mraqi je školovan,mlad i perspektivan vozač,a prije svega prebrz.Smješi mu se duga i uspješna karijera  (y) Drago mi je da je Franc dobio nasljednika!  :mrgreen:
PS Izričito sam mu savjetovao da ne vozi nikad kad se vrijeme služebenoi mjeri...hebat ga sad je kasno!  :LOL:
:rofl:
već sam se ponadno da ću proći bolje do Franca.... ali vidim krenulo te.... :LOL:
jbg...pobjegli su mi ovi naprijed na startu pa mi tvoji savjeti za njigov prelazak nisu pomogli  8)


osim toga ja sam vozio za publiku  :mrgreen: