16.-18.10.2009 36.MOTO HAPPENING

Srebrni said:
podrzavam u potpunosti obojicu, bilo je stvarno dozivljaj vozit trku sa jos 30-ak motora na stazi, da nije bilo profesionalaca mi amateri bi se mogli hvalit kako smo visoko trku zavrsili hahaha

jedva cekam jos takvih evenata

evo jedne moje
vid tome što šiša sa desetkom  :mrgreen:
 
jel zna tko gdje se mogu naci slike od nedjelje? navodno neki talijan slikao.
 
dr.chala said:
Mraqi je školovan,mlad i perspektivan vozač,a prije svega prebrz.Smješi mu se duga i uspješna karijera  (y) Drago mi je da je Franc dobio nasljednika!  :mrgreen:
PS Izričito sam mu savjetovao da ne vozi nikad kad se vrijeme služebenoi mjeri...hebat ga sad je kasno!  :LOL:

Pa nije valjda da mi je preoteo rekord??????? :shock: :shock:


:LOL:
 
Incredible said:
kolko je ono pisalo na displayu :rofl:

Da te podsjetim:3:17:13. :jesus: :jesus:
A sljedeći puta se vidimo na stazi pa da vidimo mjerače vremena.............. (y)
 
Bandit said:
Čak je i onaj na APN-u bil brži :mrgreen: :mrgreen:

A onog na automatiku nisi vidio kad me pretekao?????? :LOL: :LOL:
Šteta, to je bilo jedno od boljih preticanja............. :mrgreen:
 
zaprudanec said:
jel to bilo s pauzom za gablec ili ...  :misli:

:mrgreen:
Ne, to je bilo sa D 1098...jbg, znaš da je to touring motor :mrgreen:
 
Bandit said:
Ne, to je bilo sa D 1098...jbg, znaš da je to touring motor :mrgreen:

Zaboravio si napomenuti da je o napravljeno s Francovim D 1098 a ON je baš specijalno touring motor. :jesus:
 
cherokee said:
Zaboravio si napomenuti da je o napravljeno s Francovim D 1098 a ON je baš specijalno touring motor. :jesus:
mozda je bilo to vrijeme ak nisi bisage skinul ... otpor zraka ...  :LOL:
 
Saša 69 said:
........................
A za Pečnika neznam kaj da velim. Nasrnuo je u Nolimitu ko sivonja. Neznam jel bilo porebno, ali jurit prvi krug 1:34.1 ... to rijetki naprave. Mislim da je moj najbrži prvi krug bio 1:34.6, a od Pečnika su valjda brže vozili jedino Jerman i Camlek. U svakom slučaju, stiskanje daleko od svih ga je koštalo bogme finog pada u laktu. Kad bi taj dečko korigirao putanje, uvježbao malo tehniku, smirio malo strasti i agresivu pretvorio u fluidnost, bio bi jako - jako brz.

..."idem dok ne zviznem...." tako ukratko izgleda vožnja Pečnika, pogotovo na treninzima a bogami i na utrci, tako to barem izgleda.... no treba mu odati priznanje za hrabrost.

I Saša molim te, nemoj ga nikako stavljati u isti koš sa Camlekom i Jermanom, ...možda...možda jednog lijepog dana... :wink: