17.-19.07.2020. - MotoGP: Gran Premio Red Bull de España - Jerez

Ovisi o puno faktora ali ima doktora koji ce se baviti time. Mislim da ga je prednji kotac pogodio u ruku.
Inace, mala sramota koliko ih je sve razvalio.
Da je zavrsio bila bi sramota..ovako ko se zadnji smije najsladje se smije..ko bi reko da ce alex bit bolji od buraza prve tri trke
 
Ne volim tog Markeza, al ovo je bilo za kapu skinut , odmah sam reko gotovo -poginut će , ipak je ostajal na sicu, al iz te divlje vožnje i vjerojatno već poderanih guma ,nije moglo ništ bolje ispast . Glavno da je živ, Janone se polomil na motokrosu prije dva tjedna(cca) evo sad 3 mjesto, sjećam se kako su Lorenca pred dosta godina, tjedan dana nakon operacije (ili tako nešto) dvojica digli ispod ramena , stavili na motor i čovjek odvozio trku. Vjerujem da će se Markez vratit za 2 tjedna ako ga mater pusti :) !
Žao mi je Rossija totalno se bacio na penziju, nisam skužio zašto je odustao !
 
Moja preporuka MM je da u svoj tim uzme dokazanog strucnjaka kiropratkie,ucenika baba saide,stecajni menađer komune na Visu...itd,itd,itd.
 
Upravo tako. Kao da vozi protiv moto2 klase. Zao mi bas sto mu se potkrade greska, ali ih je sve razvalio. Antu Pavlocica znaci hahaha. GLedao sam neki video gdje ne Grobniku centrira :D :D :D
 
Nije nemoguce, vidjeli smo to vec 2015 u valenciji, kada je VR sa 26 pozicije dosao na 4, i zavrsio utrku. MM je previse silio, vidi se i zavoj prije pada da mu je zadnja klizala. Biti ce zanimljivije ako ne odvozi utrku do dvije.
 
Ne volim tog Markeza, al ovo je bilo za kapu skinut , odmah sam reko gotovo -poginut će , ipak je ostajal na sicu, al iz te divlje vožnje i vjerojatno već poderanih guma ,nije moglo ništ bolje ispast . Glavno da je živ, Janone se polomil na motokrosu prije dva tjedna(cca) evo sad 3 mjesto, sjećam se kako su Lorenca pred dosta godina, tjedan dana nakon operacije (ili tako nešto) dvojica digli ispod ramena , stavili na motor i čovjek odvozio trku. Vjerujem da će se Markez vratit za 2 tjedna ako ga mater pusti :) !
Žao mi je Rossija totalno se bacio na penziju, nisam skužio zašto je odustao !
Dedinu yamahu uhvatio aprilia virus..malo prolupala
 
Ovo je bilo gušt za gledati,velika šteta što je otresao ali respect svakako
pa masakrirao ih je kao u igrici na beginner postavkama
 
Meni je ovo izgledalo kao da su svi na kisnim gumama, a vani je sunce, kako ih je skidao.
Onda ona zalosna scena kada je trebalo doci do fighta sa VR46.
Cijela me situacija podsjeca na Ayertona Sennu...kasnije su izjavljivali da su kraj njega znalo izgledati kao da su svi glupi i nesposobni.
 
Ne volim tog Markeza, al ovo je bilo za kapu skinut , odmah sam reko gotovo -poginut će , ipak je ostajal na sicu, al iz te divlje vožnje i vjerojatno već poderanih guma ,nije moglo ništ bolje ispast . Glavno da je živ, Janone se polomil na motokrosu prije dva tjedna(cca) evo sad 3 mjesto, sjećam se kako su Lorenca pred dosta godina, tjedan dana nakon operacije (ili tako nešto) dvojica digli ispod ramena , stavili na motor i čovjek odvozio trku. Vjerujem da će se Markez vratit za 2 tjedna ako ga mater pusti :) !
Žao mi je Rossija totalno se bacio na penziju, nisam skužio zašto je odustao !
Šta ja znam, taj Janone mi mrvicu vuče na Dovija.
 
  • Haha
Reactions: frx1
Riker, si kupio šalicu na vrijeme? Pusti ti to, igraj na sigrno, MM je na vrhncu je karijere. Treba igrat na tu kartu. Jbt,kad izađe iz bolnice još će od onog psajho starog dobit po piksi. Čim mu vidim izraz lica, brinem se za malog.
Zastrašujuće je koliko je taj honda mm paket dominantan. I ne, nije sam MM, nego honda rađena za njegov kalup u kombinaciji s njim. I onda s tako dominantnim paketom tako sjebat trku ...
Bravo dečki, vidi se da su ovi vječno 3-5 pomalo preko kurca čestitali fabiu :mrgreen:. jbg.
A doktor ima klauzulu u ugovoru, kad ga križa zabole ima pravo reći - pokvario se motor
 
Ne volim tog Markeza, al ovo je bilo za kapu skinut , odmah sam reko gotovo -poginut će , ipak je ostajal na sicu, al iz te divlje vožnje i vjerojatno već poderanih guma ,nije moglo ništ bolje ispast . Glavno da je živ, Janone se polomil na motokrosu prije dva tjedna(cca) evo sad 3 mjesto, sjećam se kako su Lorenca pred dosta godina, tjedan dana nakon operacije (ili tako nešto) dvojica digli ispod ramena , stavili na motor i čovjek odvozio trku. Vjerujem da će se Markez vratit za 2 tjedna ako ga mater pusti :) !
Žao mi je Rossija totalno se bacio na penziju, nisam skužio zašto je odustao !

1595194671703.png
 

Dakle... kad sam pisao prošli post već sam bio napisao i dio o frakturi humerusa koja sama po sebi nije neki bed ali često izazove ozlijedu živca radijalisa. Onda sam sve maknuo, baš iz razloga da ne copram. Kažu da mu je radijalis oštećen, srećom nije puknut, a kad se ugrađuje pločica onda se fizički mora prebaciti preko nje i to je dodatni šok za živac. Posljedica je nemogućnost podizanja šake. Prošao sam to, baš pizdarija.
 
  • Like
Reactions: Švabo and igVG
Da nema njega, sta bi mi imali za gledati?
Gusjenicu i par preticanja pred kraj utrke?
 
Mislio sam da ću svjedočiti najvećem povratku u skorije doba, jbt čovjek je lud. Baš šteta za highside, ali kako je on klasa iznad ovih ostalih, to nije normalno. Samo jbg izgleda da se natuko jako, valjda neće biti kronično nešto.

👍👍👍
Strasno!
 
sreca te prati prati i onda te kurva izda u najgorem trenutku..sam pao sam se ubio..prva greska ako vidis na polu da su ljudi brzi sta te brige..ima jos trka..a ne ..hocu ja njima pokazat da sam j a gazda..psiho igrice ko i onda kad se rasuo u maleziji..vodis i ok prvi si sad laganini on po gasu..izleti..i kao sad cu im pokazat sve cu da ih predjem..mogo se 3cim mjestom zadovoljit i dokotrljat se do cilja..valjda je sad skonto neke stvari ...nije to bas povreda samo zakrpi kost i vozi dalje..a jos da fasuje coronu u bolnici..sve sto je dosad imo srece sad je najebo

 
Last edited:
  • Like
Reactions: Švabo
Ovo što je danas napravio je on, niti može niti zna drukčije i zato je to što je.... i zato ga gledamo i komentiramo. Žalosno je da ih sve prođe ko čunjeve a to što se danas dogodilo, jebiga, dogodi se. Takav im je posao.