18.03.-20.03.2022. - MotoGP: Pertamina Grand Prix of Indonesia

Qua, top iznenadio me.
Miquel kapa dolje.
Zarko uvijek je tu, ali ne dovoljno blizu. Nadam se da će stati na najvišu stepenicu.
 
IMG_20220320_101254.jpg
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Spori
Šamanka treba nama na Grobnike.
DOšla djeca iz susjedstva gledat motore kod nas da im vratim snimku sa šamankom :ROFLMAO:

Da je trka za 8. mjesto bila trka za 1. mjesto bila bi to sjajna trka.

Da je MM ostao trijezan, otišao bi jedno krug ispred ostalih.
 
  • Like
Reactions: igVG
Nije ni on vise u najmladjim godinama :p dosli novi klinci novi stilovi voznje i motori malo drugaciji tako to ide i Che je odprilike u njegovim godinama krenuo ka dnu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Brad Binder: “I’m disappointed because I had a good feeling all weekend and especially with rain tires. Despite the rain the grip from the track was insane in some places. Unfortunately, I did the whole race with the ride height device down and to finish 8th is like a win. If it had been a dry race then I don’t think I would have been able to do anything. So, we got unlucky and lucky with the circumstances. It was difficult to bring the bike home so I’m happy. Argentina is a track I really enjoy. It will be my first time there on the MotoGP track so let’s see.”
 
Nije ,to stoji.A i ovo da dolaze mlađi naraštaji s drugačijim stilovima vožnje ima svoju težinu.Motori jesu natrpani silom elektronike tako da ne znam koliko sami vozači dolaze do izražaja uz pomoć tih svih čuda.
 
Zanimljiva utrka. Imam ubitacan ritam pa sam skoro i zaboravio na nju