18.03.-20.03.2022. - MotoGP: Pertamina Grand Prix of Indonesia

Screenshot_20220322-112843_Instagram.jpg
 
Ja taman kontam kako onoj domuzini od menagera nevjerujem vise nista..onako se razbit i kao nije nista al eto za svaki slucaj nece vozit..malo morgen
 
  • Like
Reactions: igVG
Brine me i HRC ekipa.
Oko njega kao da su guzicari koji mu samo klimaju glavom, umjesto da mu za njegovo dobro i oponiraju kada treba.
Politika vozaca isto tako...popunjavaju prostor.
Sparoga je jednom bljesnuo, vidjet cemo dalje...ali, spram MM, ima karizmu smrznute lignje.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Asfalt na stazi je uništen, a kakav bi bio da ga nisu popravili nakon testiranja.
Šteta što prave akcije za 8. mjesto nismo vidjeli.
MM ukrao show.
 
ja sam dojma da se MM dogodi da, ne desilo se, izgubi npr. nogu da bi za njegove potrebe bila osmišljena najsofisticiranija robotska noga sa kojom bi imao gotovo identične osjećaje kao sa pravom... i on se svejedno ne bi smirio nego. bi nasyavio pritiskati i kad treba i kad ne treba
 
E to se zove mentalitet šampiona, da nije takav nikad ne bi ni osvojio ovoliko prvenstava. Npr. da je naš Ivica Kostelić bio "razuman", ne bi nikad niš osvojil, ali ga je takav mentalitet doveo i do svjetske i olimpijske medalje, a cijenu znaju najbolje oni sami, samo oni su je spremni platit.
 
E to se zove mentalitet šampiona, da nije takav nikad ne bi ni osvojio ovoliko prvenstava. Npr. da je naš Ivica Kostelić bio "razuman", ne bi nikad niš osvojil, ali ga je takav mentalitet doveo i do svjetske i olimpijske medalje, a cijenu znaju najbolje oni sami, samo oni su je spremni platit.
Isto tako treba osjetiti kad je gotovo.
vidimo na primjeru,Vale se vozikao po stazi 2-3 sezone. Hehehe
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Vale je to doživio nakon što je 2017. polomio nogu,nakon toga vozikanje.
 
  • Like
Reactions: Spori
Svaki šampion je šampion na svoj odnosno njegov način .U njegovom vremenu i u određeno vrijeme.Da bi se to bilo i ostalo potrebno je puno više od pobjeđivanja,a MM to nema i neće imati,nikada..Playstation generacije to ne mogu razumjeti ,nisu na tom mentalnom nivou.I neće biti nikada.Čak niti onda.
 
Svaki šampion je šampion na svoj odnosno njegov način .U njegovom vremenu i u određeno vrijeme.Da bi se to bilo i ostalo potrebno je puno više od pobjeđivanja,a MM to nema i neće imati,nikada..Playstation generacije to ne mogu razumjeti ,nisu na tom mentalnom nivou.I neće biti nikada.Čak niti onda.
Na kraju krajeva sve titule koje je osvojio svrstavaju ga među šampione. Daleko od toga kakav je on ili nije, voljeli mi to ili ne.
 
Ok ,to kaj veliš stoji.Ali ima težinu i činjenica da će se jako teško vratiti na staze uspjeha ako dalje nastavi s forsiranjem ,bespotrebnim i trenutno beskorisnim.To nisu odlike šampiona.😎
 
  • Like
Reactions: Spori