18.03.-20.03.2022. - MotoGP: Pertamina Grand Prix of Indonesia

Najprije se ispricavam svima koji moje komentare smatraju neprimjernim. Nije bila namjera niti najmanje.

Uvijek pokusavam biti racionalan i zato nikada nisam niti pomislio osporiti njegovu brzinu i vjestinu. Jedino sto sam zelio podijeliti da je moj osobni utisak za MM stil voznje, tesko i brutalno silovanje sebe, staze, motora i svih oko toga svega.

Mislim da svi imamo pravo napisati kako nam se nesto cini.

Stvarno jako ruzan pad....
 
MM je opet onom modu koji ga je pospremio na neko vrijeme sa staze

ovaj high side nije bil niš manji od onog di se satro



Srki
 
Ne znam ako se odgodi utrka da li postoji opcija da se drugi dan održi ? Ako bude utrka sada će mi biti zanimljivo gledati mlađeg Marqueza kako se probija i njemu ide kada ljeva. Za pobjedu Binder.
 
Najprije se ispricavam svima koji moje komentare smatraju neprimjernim. Nije bila namjera niti najmanje.

Uvijek pokusavam biti racionalan i zato nikada nisam niti pomislio osporiti njegovu brzinu i vjestinu. Jedino sto sam zelio podijeliti da je moj osobni utisak za MM stil voznje, tesko i brutalno silovanje sebe, staze, motora i svih oko toga svega.

Mislim da svi imamo pravo napisati kako nam se nesto cini.

Stvarno jako ruzan pad....
Jebi ga, on tako vozi, na granici normalnoga, takav je bio i Senna... Za 30 godina nitko se neće sijećati Mira i sličnih, nego upravo "luđaka" poput njega
 
  • Like
Reactions: e39
Sha kazu strucnjaci Frtaljko nea jajca na kisi :mrgreen: Da se vozila cijala utrka Frtaljko bi prvi bio a D Binder drugi 😎 D.Binder Heile Selassie 💪
 
  • Like
Reactions: Dene and pamzor