2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010.

Mandrake said:
ne..to ti je ono "zajedno sa komarcima"... :mrgreen:
ali znam da kulen i rakija sve liječe... (y)
Mandrake said:
je...sad bi komarce dijelili...a kad kulen treba podijelit, onda se niko ne javlja... :mrgreen:

Sve ćemo mi podijeliti s vama jedino kako kažu stari ŽENU i BICIKL NIKOME  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
xyzdomba said:
Sve ćemo mi podijeliti s vama jedino kako kažu stari ŽENU i BICIKL NIKOME  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

ok ja bi za početak kilu kulena..pola kile seke..litru rakije i orehnjaču za deeezert....pripremi ..stižem... :mrgreen:
" mesto leba mesa bela i i rezance s makom...da se opet dobro jede baš"....
 
prijatelju..nas je lakše oblačit nego hranit.... :mrgreen:
 
Osnexus imaš 9 mjeseci vremena da daš da naprave 3 zavoja za redom tako da burgman650 može i u osijeku snimati kolonu, Naravno nabavi mu i jednu stolicu da snima sa visoka :ujaja: :ujaja:
 
tone said:
Osnexus imaš 9 mjeseci vremena da daš da naprave 3 zavoja za redom tako da burgman650 može i u osijeku snimati kolonu, Naravno nabavi mu i jednu stolicu da snima sa visoka :ujaja: :ujaja:



(y) (y) (y) (y)
 
tone said:
Osnexus imaš 9 mjeseci vremena da daš da naprave 3 zavoja za redom tako da burgman650 može i u osijeku snimati kolonu, Naravno nabavi mu i jednu stolicu da snima sa visoka :ujaja: :ujaja:

Samo se vi sprdajte kada vas budemo provozali našim zavojima bit  će vam muka :fuj:  :mrgreen: :mrgreen:
 
xyzdomba said:
Samo se vi sprdajte kada vas budemo provozali našim zavojima bit  će vam muka :fuj:  :mrgreen: :mrgreen:
onda cemo ogladnit  :LOL:  :wink:
 
nee  :LOL: :LOL:  :mrgreen:
 
Evo i mojih slika napokon  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slike neće baš ići redom događanja ali jbg bolje išta nego ništa. I Full neće biti obrubljene crnom trakom  :jesus: :jesus:



Ovako je počelo











Eto nas dvojice (nama ništa nije daleko  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:)

Nastavak slijedi
 

Smješak molim !




Eto karavane, kolko nas ima jbt kolko nas ima !!!!!!!!




Ručak i molitva da kiša prestane  :LOL:


Ali ništa od prestanka danas nismo bili u milosti Svevišnjeg (ali hvala mu na pažnji jer se nikome nije ništa dogodilo)



Nastavak slijedi



 

Rain man  :jesus: :jesus: :jesus:


Zapelo Mojca pomoć !!!




Stižemo na večeru (nema slika sa večere jer ovi iz ZG ekipe bi se mogli udebljati  :jesus: )


Ajd dobro ovo je jedna samo za ZG ekipu


Evo smještaja za naše "kravice"

 
odlicne slike  (y)
 
Ja na žalost nemam slika iz HR jer mi je fotić bio pun a mobitel se ispraznio i ugasio  :palacdolje: pa bih molio sve koje imaju slika iz HR da ih stave kako bih upotpunio album sa meeta  (y)