2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010.

os nexus

New member
Dogovori,slike i dojmovi sa prvog susreta http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,171416.0.html


Poštovani uživaoci vožnje i druženja maxiskutera otvaram temu za prijedlog održavanja 2 CRO SUSRTEA MAXISKUTERA u Rujnu. Naime svi koji su bili na prvom susretu 22/23 05 2010 u suradnji sa kolegama iz Slovenije su upoznati da se planira druženje. Ima još dosta vremena, ali kako se dosta toga treba dogovoriti i poslušati prijedloge mislim da se polako možemo pozabaviti ovom temom. Naravno da su dobrodošli svi oni koji nisu bili u mogučnosti prisustvovati prvom susretu. Nadam se da će se ovog puta skupiti još veći broj kako s naše tako i sa njihove strane. Svatko od nas treba riješiti milijun sitnica kako bi mogao biti prisutan pa se za početak možemo pozabaviti prijedlogom da se susret održi u okolici Varaždina i Čakovca sa dodatkom puta kroz Sloveniju, i naravno da se okvirno odredi datum. Obzirom da je ovo sada dosta bliže nadam se da će se okupiti više ljubitelja vožnje iz Zagreba, Varaždina, Osijeka, Rijeke i onih kojima to i nije baš blizu ali.....Pula, Rijeka, Split.....

mail za sve informacije: [email protected]
 
BaDly said:
Prekmurje.....vrhunski.....bolja polovica ima rodbinu u Mačkovcima.....tako da se ne moram brinuti za smještaj... (y) (y)
to znači da dolaziš?
 
BaDly said:
Prekmurje.....vrhunski.....bolja polovica ima rodbinu u Mačkovcima.....tako da se ne moram brinuti za smještaj... (y) (y)

pripremamo vožnju po Prekmurju i Međimurju. To pripremaju domačini iz Prekmurja @Dore61 i @Stikan sa našeg foruma. Kako če biti trasa zacrtana i sve zanimlijovosti za videt čemo odmah stavit na forum
 
evo kako si zelio,stavio sam plakat u prvi post,jos sam na vrhu ubacio link sa prvog susreta i stavio iste naslove i novi datum,ako zelite jos nesto samo javite,za koferase imam vremena :mrgreen: :wink:
 
bilo bi lijepo prisustvovati ovom meetu,ali nećemo ništa obećavati...daleko je rujan,a nismo kao neki(prepoznaće se... :mrgreen:) da najavljujemo svoj dolazak na 13-14 stranica, pa na kraju odustanemo zbog nekih banalnih razloga (valjda je grah krivo pao)...u svakom slučaju, nadamo se da se vidimo (išli bi vjerovatno ja i žena, a bilo bi tu možda i još ekipe)...pratićemo temu.. pozdrav svima
 
Vidimo se naravno  :D.
Ako se, nedaj bože, nešto ne predviđeno ne desi.  :(Jbg... nikad se ne zna.
Ako bude imalo kao na prvom susretu bit će super. (y)
 
koma1 said:
aj dobro ono mi ionako bilo napeto sa pravljenjem vina  :mrgreen:

Da, i kod nas na "sjeveru" se počne krajem 9.meseca "radnje" oko pripreme na samu berbu. Baš zbog toga smo odlučili, da se susret održi prije (od 4.9 do 5.9.2010), kako bi si nekako zasigurali što bolje vreme a i s tim što više učesnika...  (y)

Se vidimo (ako ne i prije) sigurno pa na vožnji po Prekmurju i Međimurju...

Lep maxi pozdrav svima!
 
myMaxi said:
Da, i kod nas na "sjeveru" se počne krajem 9.meseca "radnje" oko pripreme na samu berbu. Baš zbog toga smo odlučili, da se susret održi prije (od 4.9 do 5.9.2010), kako bi si nekako zasigurali što bolje vreme a i s tim što više učesnika...  (y)

Se vidimo (ako ne i prije) sigurno pa na vožnji po Prekmurju i Međimurju...

Lep maxi pozdrav svima!
dobro je! ja sam već pomislio da će biti neko razgibavanje u smislu branja grozdova...
 
os nexus said:
dobro je! ja sam već pomislio da će biti neko razgibavanje u smislu branja grozdova...
to ćemo poslije đira, ti ideš samnom na Rab da bereš malo, a moš posli i gazit  :LOL: