2 T MANIJA

di ste ekipa?? :misli:
 
Ja za gammu 250 pregovaram..Ako to ne uspijem skombinirati u planu mi je ili ova tzr-ka ili kr1s u Zadru..Bila je slika motora na forumu prije dugo vremena,napravljena wayne rainey replika..Motor propa od stajanja a ponosni vlasnik ga neda ispod 850€ a neznamo ni dali pali motor uopce...

Edit:

Evo slika motora u boljim danima..
index.php
 
GIGA-TZR said:
evo momci, budući da već 3 godine planiram sastaviti svoj motor a nikako da krenem,a nemam ni vremena ni novaca, pa ga ipak prodajem netkome tko voli ovakve motore, tko će ga vratiti u život i biti ponosni vlasnik ove rijetke 2-tatkne jurilice ;) 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-tzr-250-v2-oglas-4761792

Eh da sam u financijskom stanju ja bih ti ju uzeo sa leđa...ali hebiga,ja uvijek nemam para kad su najbolje prilike...

i više nego fer cijena,pogotovo za jedan od ikonskih motora moto svijeta...
 
Zube.Zd said:
Ja za gammu 250 pregovaram..Ako to ne uspijem skombinirati u planu mi je ili ova tzr-ka ili kr1s u Zadru..Bila je slika motora na forumu prije dugo vremena,napravljena wayne rainey replika..Motor propa od stajanja a ponosni vlasnik ga neda ispod 850€ a neznamo ni dali pali motor uopce...

Edit:

Evo slika motora u boljim danima..
index.php
motor ne pali, nesto je s cdi-om i propusta unutarnji semering radilice na lijevom cilindru (veliki zahvat). tražio je 2000eura, ja sam mu rekao da pošto ja volim taj motor dajem 1000 jer nemože upalit i ima dva veća kvara. vlasnik je u mađarskoj ako se nevaram a motor je u salonu namještaja :D
 
s mojim valja sve sa strujom, paljenjem.. daš kontakt napravi provjeru tako da otvari i zatvori ventile
kada oduzmeš ovih 500 eura dijelova, dobiješ ovakav unikatni motor za 400€ još ima uredne papire,  mislim da za te pare se prodaju zaribane cagive mito i takvi obične 125-ice

ako netko hoće mogu mu prodati i bez tih dijelova motor, ali svejedno će ih opet morati nabavljati, plaćati carine itd
može i na rate ;)  ili motor sad, pa poslije otkupite dijelove kad bude bilo para

radije bih prodao nekome ovako s foruma, nego kad me zovu neki klinci ili ljudi koji nemaju blage veze o tim motorima pa pitaju gluposti
 
čekaj ti misliš vozit motor koji cucla preko 12 litara, pa moja Gilera jede 10 litara čorbe bez problema...i to sređivanje objesi mačku od rep...na tim motorima uvijek imaš šta za radit...

ovo je najrealnija cijena koja može bit za taj motor, a dijelova nigdje nema tako da  :shock:
 
Giga cijena stvarno nije neka za taj motor,samo jebiga stislo nas sve sa svih strana..


Mislija sam uzeti motor ali sad sa ovim problemima necu..Da to je taj sto stoji u skladistu..Sto se tice sredivanja utuka sam u apriliu rs novaca i novaca,vrimena da ne govorim,radena je iz temelja,takder iz temelja radim lanciu deltu vec 2-3 godine,evo i nju sam priveo kraju,znam sto znaci upustiti se u neki projekt,nije mi problem,ako znam da ce zavrsni rezultat biti nesto po mom gustu i najbitnije znam na cemu sam..
I meni aprilia cica dosta goriva ali to mi je manja stavka,manje se vozam po gradu,ali zato obavezno 2-3 put tjedno malo jaci djir (koliko jak more biti sa rs125) :LOL:
 
Dakle,pazi ovaj redikul,nakon izjašnjavanja da član GIGA-TZR je očito mentalno labilan zbog svog odabira motora,član Palija kupi isti motor.

Pa motori.hr treba imat svoj sitcom  :mrgreen:
 
vidim da ovdje ima dosta zagrijanih ljudi za cvaje....
ako ima koji ozbiljni da bi stavrno kupio nešto pošteno , imam rd 350 koji je regan , ima ponešto i rezervnih dijelova...
nije da bih prodo motor pod mus , ali imam nešto što treba popravljati i slagati a fali novaca....tako da sam  u dilemi šta raditi...uglavnom ja se vozim njome po susretima pa je možda već i vidjena ...
 
crnivukan said:
vidim da ovdje ima dosta zagrijanih ljudi za cvaje....
ako ima koji ozbiljni da bi stavrno kupio nešto pošteno , imam rd 350 koji je regan , ima ponešto i rezervnih dijelova...
nije da bih prodo motor pod mus , ali imam nešto što treba popravljati i slagati a fali novaca....tako da sam  u dilemi šta raditi...uglavnom ja se vozim njome po susretima pa je možda već i vidjena ...
sastavi ti meni ponudu za rd 500 ako ti fali love
 
crnivukan said:
vidim da ovdje ima dosta zagrijanih ljudi za cvaje....
ako ima koji ozbiljni da bi stavrno kupio nešto pošteno , imam rd 350 koji je regan , ima ponešto i rezervnih dijelova...
nije da bih prodo motor pod mus , ali imam nešto što treba popravljati i slagati a fali novaca....tako da sam  u dilemi šta raditi...uglavnom ja se vozim njome po susretima pa je možda već i vidjena ...

Za koje novce?
Pitam samo informativno,već sam razmišljao o kupnji toga motora,ali kažem pitam samo informativno ,ako ti je bedara pošalji na PP.
Da imam novaca uzeo bih doma,ali trenutno trebam malo pametnije s novcima pa ono...

Usput to je AC jelda?
Pretpostavljam da je premda su LC verzije dosta rijetke...
 
rd 350 ide za 8000 kn ( LC sa ypvs ventillom) ali moglo bi se još malo popričati o cijeni , a yatasaki nemoram ti pričati kako je teško nabaviti nešto kao 500 i to pogotovo sa papirima ....falabogu i to sam uspio riješiti  :D
 
crnivukan said:
rd 350 ide za 8000 kn ( LC sa ypvs ventillom) ali moglo bi se još malo popričati o cijeni , a yatasaki nemoram ti pričati kako je teško nabaviti nešto kao 500 i to pogotovo sa papirima ....falabogu i to sam uspio riješiti  :D

LC?  :shocked:
Hebemu sunce pa to je jako rijetko.

Trenutno nemam,ali se nadam da ću jednom imati nekakvu sličnu svotu.

Po mome barem taj motor vrijedi te cifre,em je rijedak,em je pjev paralelnog dvotaktnog  bicilindraša orgazmičan.  (y)

Yamaha RD350LC with Original Micron's
 
merlin68 said:
i to bi trebao biti zvuk od kojeg se ježi koža .  :misli: obično prdekalo
:shocked: tipicni 4T sminkerski komentar  :LOL: