2009 Beverly Tourer 400 ie - analiza troskova

konkretno ta vura je s bev 250 i ta ide do 2005, tvoja treba izgledat ko s 250ie...malo je ipak previse jer normalno je da ide do 1 crtice iza pola, na 2 vec dela ventilator non stop.Ma taj skuter ima premali kiler i za 250ccm, meni je ljeti isto stalno na 1 crtici iza pola na ovim temp 30+, cak i na ac ak ga przim iza 120.
probaj odzracit al moslim da ne bus nis dobil.
 
dobro nisam naso identicnu, da, na ovoj je do 150... ali na tu foru je sa satom gore... meni je lik reko kod kog sam kupio da je njemu stalno na pola i 2 crtice, a ak predje da se pali ventilator, ja od buke nisam danas cuo u gradu dal se upalio... uglavnom stao sam odma sastrane dok se nije ohladio, malo mi je na cepu bilo mokro :/ pogledao sam sad tekucina je na max, probao sam onaj srafic za odzracivanje i odma ide tekucina, osigurace sam sve pregledao i svi su ispravni

ps. kak da isprobam jel bude palio ventilator, u mjestu doma u garazi mi se ne zgrije tolko jako-.. danije termo prekidac otiso
 
Sprži ga negdje i stani na parking otić će jako brzo u "crveno" i mora vrtit ventilator , a i čuje se poprilično :wink:
 
sad sam ga malo potjerao, dodjem doma, cekam cekam, nece preko pola i 2 crtice xD sutra onda, prek dana...

da pitam jel netko stavljao auspuh na 400ie i kaj je stavio?
jel bi protocniji auspuh pomogo u hladjenju?
 
Danas sam se provozao, dodjem doma, gledam jel bude ventilator, dodje do crvenog i ne pali ga...
Raskopam plastike, crko sam dok sam poskidao :D  Spojim ventilator na aku, radi... jel onda termoprekidac mozda otiso? kolko bi to cca kostalo ?
 
Kolko sam saznao ie nema termoprekidac, mozda jedino da je relay, al ja ne znam koji je za ventilator.. pod prednjom maskom ih imam 5 :/
Trebal bi valjda na diagnostiku... jel neko radil diagnostiku, kolko kosta?