2022 Honda ADV350

Nakon dvije yamahe x max, uzeo sam ovo “čudo”, i ne žalim niti malo.
Odličan skuter, vozio dosta modela iz ove klase, kažem zadnja dva skutera xmax 250 i xmax 300 ( odlični skuteri također ), ali u ovo malo prođenih kilometara.ovo je druga dimenzija, prvenstveno u upravljivosti.
 
Nakon dvije yamahe x max, uzeo sam ovo “čudo”, i ne žalim niti malo.
Odličan skuter, vozio dosta modela iz ove klase, kažem zadnja dva skutera xmax 250 i xmax 300 ( odlični skuteri također ), ali u ovo malo prođenih kilometara.ovo je druga dimenzija, prvenstveno u upravljivosti.
Evo malo prije danas sam naletio na jednog srebrnog adv350 s auspuhom (*sumljam da je bio 750cc jer s njim nemam sto traziti).. uglavnom, dir od Bakra do Vezice .. moj xmax300 je osjetno brzi - i u zavojima i ubrzanju. Interesantno, mislio sam da bi Honda trebala biti brza s malo vise cc. :sneaky:
 
Stavi podjednake vozace i ADV je i brzi u zavojima i u ubrzanju od X-maxa 300
ne vjerujem nakon ovoga danas.. a i prije sam jednog bio skinuo nije prvi.. ali dapace, ako jos naletim na kojeg probati cemo opet hehe .. scooter brothers
:sneaky:
 
Ma gle, miljardu cimbenika je tu... mozda je covijek pojeo odojka pa nije mogao prdnut pa sam bio brzi .
:mrgreen:
 
Stigla pila
20240321_123217.jpg
20240321_142721.jpg
20240325_112925.jpg
20240404_111353.jpg
 
Sretno s novim motorom, dobra boja kombinacija.Bas sam gledao te arrow po Italiji su dobre cijene . Di si svoj uzeo , jel zvuk šta bolji?
 
  • Like
Reactions: pasko
Uzeo ga u Njemackoj 430€ sa free dostavom naravno bez katalizatora koji posebno stoji oko 200€
a i ovako sam ga bez problema upisao u prometnu
Zvuk je dosta bolji onako dublji ali bez db killera ubija samo prejakooooo nakon nekoliko minuta glava puca ako nemas cepice
tako da ce db killer ostati
laksi je skoro 2,5 kg od originala
i trebao bi dati oko 0,8 KS
Malo se osjeti pri ubrzanju ali max. brzina se nije mijenjala
 
  • Like
Reactions: Marin0