21.05.2004. I popodnevni termin !!

mate said:
Hvala striček! A mogu dat plavo bijelu kanticu svom frendu iz vrtića Taubiju da se skupa igramo u šljunku pored staze? Nadam se da nam lopatice neće trebat.... a ni hitna. :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Ko se skrio magarac je bio! :mrgreen:

Mate, mate, davno si se ti igrao.....
Kaže se ko se nije skrio... :mrgreen:
 
Znam ja kako se kaže... ovo je reakcija na igranje skrivača po forumu... :skriven:
 
Znači ipak si još u điru 8)
Onda u redu :mrgreen:
 
Hej učitelji, evo vam još jedna ideja. Probajte nabaviti one kričavo zelene ili narančaste prsluke za preko kombinezona da ostali vide tko je u školi. To koristi Roby Racing iz Trsta i pokazalo se odličnim, pogotovo ako netko zaostane iza grupe.
 
Možda da pitaju ove iz gradske čistoče... :mrgreen: :mrgreen:
 
kad sjednem na onu crnu kanticu jurit ću ko Taubi!!!


Znači ko penzić!!!!!!! :wave: :mrhappy:
 
Taubi, kad dođemo tamo onda dok se učitelji zabavljaju s učenicima mi skačemo na motore i paljevina i vozimo se dok ima benzina. Jel može? :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Cuj ti, ti se ne izvlaci. Ti moras dovest Suzu 750 do Grobnika !!

Mislim ne, ak nitko neće sjest na tu SUZU pa ja sem kakti slobodan. Se nebu niš desilo, ionak nesmem prek 4-5 soma rpm :mrgreen: :mrgreen:
 
A shit, baš sem mislil to male prepeljati po selu i okolo :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Taubi, kad dođemo tamo onda dok se učitelji zabavljaju s učenicima mi skačemo na motore i paljevina i vozimo se dok ima benzina. Jel može? :mrgreen:

I jedan kanister benzina ostavimo u Rijećkom da si natankamo :mrgreen: :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
Sasa MK Motori said:
Cuj ti, ti se ne izvlaci. Ti moras dovest Suzu 750 do Grobnika !!

Mislim ne, ak nitko neće sjest na tu SUZU pa ja sem kakti slobodan. Se nebu niš desilo, ionak nesmem prek 4-5 soma rpm :mrgreen: :mrgreen:

Nekak si mi se jako poćeo interesirati za Suzukije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A čujte gospon Taubi kaj da vam velim, za silu je i vrak muhe kosal.
Mislim bilo bi to čistam OK da se u sklopu testa da mišljenje kak je taj motor za početnika. Ljudi često pitaju kaj bi uzeli za prvi motor i sl. Mislim ne, to im bi najboljše onda ja mogel reći, me razmete kaj ne.
 
Jel se ti to javljas u test tim. Bi mozda i po stazi sa tim vozio ??
Bas me zanima, kad bi ga recimo, cisto slucajno slupao, ono, netko ti od vozaca na stazi zatvori putanju i ti ni kriv ni duzn, drito u njega. Kaj bi se onda dogodilo ? Koliko kravica bi onda morao prodati da otplatis stetu na motoru ?
Negio, da te odmah ohladim. Motor nije stigao i nemamo ga na testu jos ovaj tjedan.
 
BOSS ja sam mislio da ti mene malo bolje poznaš. Jesam ponekad opičen ko puška, radim kaj ne bi trebao, ali da sjednem na novi i tuđi motor i na stazu a da na njoj ima još nekog osim mene, tak nadobudan nisam bogme ni ja, a dobro znaš da često i prečesto živim u oblacima, ali opet ponekad, istina rijetko-:), i kod mene um caruje. No ovak prvih 200 km kad se vam ionak neda najebavat sa tim po cesti, meni bi došlo ko melem na ranu, bez obzira bio to guzzi, SUZUKI ili Fireblade. No to sam bil načeo kao zafrkanciju, a ti mam odmah za ozbiljno, mislim more i za ozbiljno, nemam ja niš protiv da se voze prave pile po Švaljkovcu :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Najte kaj zameriti gospon BOSS
 
Čuj ti Honda-biker...ak je Saša BOSS...mogu ja biti Armani? :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
Čuj ti Honda-biker...ak je Saša BOSS...mogu ja biti Armani? :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
Ti si rođo, Saša je BOSS, Cigara i onej francuz su zemljaki, Aco je se razme precednik, ipak čovek vozi HONDU, Emil je se razme zagorski prvak, a budem i za ostale nekaj zmislil :mrgreen: :mrgreen: