21.05.2004. I popodnevni termin !!

foggy said:
meni je bilo :ashamed: :ashamed: :auuu: :placko: :placko: :placko: :placko: :dizzy: :crazy: :sadblinky: ali sada je motivacija jos jaca, nisam spavo cijelu noc

Nego Foggy, ti kao stručnjak...reci ti meni koje ulje je najbolje za motor. Jer sam u dilemi...da nalijem 8 litara mineralnog, 6 litre sintetike ili samo 5 litre maslinovog? Prek maximuma naravno :mrgreen: ...za stazu... Mislim ipak...ti znaš...ono motorom do Grobnika pa po stazi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ili da ne diram ništa??

Vita jela zelen bor, molim brzi odgovor... :mrgreen: :mrgreen:
 
nalio sam litru kada se upalila lampica, jbg moja greska, mislio sam da se pali na minimumu
 
foggy said:
nalio sam litru kada se upalila lampica, jbg moja greska, mislio sam da se pali na minimumu
:eek: Dobro da nemaš katalizator!Previše ulja ga sjebe :mrgreen:
 
foggy said:
nalio sam litru kada se upalila lampica, jbg moja greska, mislio sam da se pali na minimumu

A onda si trebal ulit još koju litricu...jbg da ne bude žedan po putu :mrgreen: :mrgreen:
 
gle ja prizna gresku nije me sram, i drago mi je da je proslo sve u redu i hvala svima koji su pomogli. prekasno sam saznao da se na yamahama pali lampica za svaki k... a nisam provjeravao na stakalce nego sam dolio litru i amen
 
foggy said:
gle ja prizna gresku nije me sram, i drago mi je da je proslo sve u redu i hvala svima koji su pomogli. prekasno sam saznao da se na yamahama pali lampica za svaki k... a nisam provjeravao na stakalce nego sam dolio litru i amen

...a bilo bi dovoljno da si se sjetio svoje prijateljice...i njene R6 nakon roštilja kod tebe prošle godine... :mrgreen:
 
U cijeloj ovoj priči najjača je bila Foggyjeva faca jučer popodne...potonule sve lađe a na kraju je ipak dobro završilo. Drago mi je da je na taj, mirni, način upoznao da medalja ima dvije strane.