21.internacionalni moto susreti Orašje BiH

Added to Calendar: 29-04-11, 30-04-11, 01-05-11

Status
Not open for further replies.

Pava0001

New member
21.internacionalni moto susreti

29.04.-01.05.2011,godine

organizira MK"Posavac" Orašje

Lokacija: moto kamp MK"Posavac"

više detalja na stranici

www.mk-posavac.com


 
Od prijatelje imam samo najbolje preporuke za ovaj susret, cak sam usput prije nepuna 2 mjeseca posjetio i samo mjesto dogadjaja...

IMG_2228.jpg


tako da... vidimo se 29.04, dolazimo ja i moja draga  8)
Pozdrav iz Makedonije  (y)
 
21 susreti :misli: da se niste malo zabrojali..pa koliko ste para dosad namlatili mogli ste asfaltirat to 100m do kampa,malo bolji rostilj nebi bio na odmet i malo vise pive u vodi,naplacivat ulaz djeci i pjesacima ako dodje sa motorom besplatno :palacdolje:...al eto valjda navika p a dodje se uvjek plati ulaz popije koja pivica i haj kuci. Svidja mi se sto se jos drzi tradicija voznje spretnosti..mada svake godine vidim sve manje i manje ucesnika
 
gastajbarter said:
21 susreti :misli: da se niste malo zabrojali..pa koliko ste para dosad namlatili mogli ste asfaltirat to 100m do kampa,malo bolji rostilj nebi bio na odmet i malo vise pive u vodi,naplacivat ulaz djeci i pjesacima ako dodje sa motorom besplatno :palacdolje:...al eto valjda navika p a dodje se uvjek plati ulaz popije koja pivica i haj kuci. Svidja mi se sto se jos drzi tradicija voznje spretnosti..mada svake godine vidim sve manje i manje ucesnika

riči ti se pozlatile
a pogotovo ono sa asfaltom (y)

a znaju uložit u turiranje ,neboj se :LOL:
 
gastajbarter said:
21 susreti :misli: da se niste malo zabrojali..pa koliko ste para dosad namlatili mogli ste asfaltirat to 100m do kampa,malo bolji rostilj nebi bio na odmet i malo vise pive u vodi,naplacivat ulaz djeci i pjesacima ako dodje sa motorom besplatno :palacdolje:...al eto valjda navika p a dodje se uvjek plati ulaz popije koja pivica i haj kuci. Svidja mi se sto se jos drzi tradicija voznje spretnosti..mada svake godine vidim sve manje i manje ucesnika

Prijatelju nismo se zabrojali,pitaj neke ljude koji nas bolje poznaju
a uskoro izlazi i knjiga 20  godina postojanja kluba.
 
Pava0001 said:
Prijatelju nismo se zabrojali,pitaj neke ljude koji nas bolje poznaju
a uskoro izlazi i knjiga 20  godina postojanja kluba.

Ja sam bio 91 prvi put..tamo preko puta one benzinske u Donjoj Mahali..e jel to bio 1 susret :misli: 92 sam bio sprijecen :mrgreen: a eto neznam jeli vama bilo tad do motorijade i 93,94.Mozda ste se vi tu skupili lokalno pa ako i to brojite u redu
 
gastajbarter said:
Ja sam bio 91 prvi put..tamo preko puta one benzinske u Donjoj Mahali..e jel to bio 1 susret :misli: 92 sam bio sprijecen :mrgreen: a eto neznam jeli vama bilo tad do motorijade i 93,94.Mozda ste se vi tu skupili lokalno pa ako i to brojite u redu
Svi susreti su održavani mada je bio rat,i nije bilo lokalno nego su i na te susrete
dolazili motoristi iz Hrvatske,Slovenije,Austrije,Italije.Švicarske,Njemačke,Mađarske..........
i sve je dokumentirano postoje također video snimci od svih(20) susreta.
 
Pava0001 said:
Prijatelju nismo se zabrojali,pitaj neke ljude koji nas bolje poznaju
a uskoro izlazi i knjiga 20  godina postojanja kluba.
ja nisam izostao ni na jednom susretu...  :misli: 92.god ispod nasipa nas je bilo cc 20-tak ali i to je susret.. mi vinkovčani smo jako držali do velikoprijateljskih odnosa sa mk posavac !!!
 
zvonko situm said:
ja nisam izostao ni na jednom susretu...  :misli: 92.god ispod nasipa nas je bilo cc 20-tak ali i to je susret.. mi vinkovčani smo jako držali do velikoprijateljskih odnosa sa mk posavac !!!

vjerovatno zato sto je orasje poznato i pod drugim imenom ......Suzukidorf :LOL:
 
malo sa večerašnje promocije možda malo off ali i to je kao mali susret  :mrgreen:
 
zvonko situm said:
ja nisam izostao ni na jednom susretu...  :misli: 92.god ispod nasipa nas je bilo cc 20-tak ali i to je susret.. mi vinkovčani smo jako držali do velikoprijateljskih odnosa sa mk posavac !!!
Šile ti si isto kao počasni član i večeras si bio(obiteljski) kod nas  (y) (y) (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.