21.internacionalni moto susreti Orašje BiH

Added to Calendar: 29-04-11, 30-04-11, 01-05-11

Status
Not open for further replies.
sjecam se te 91 da su dosla dvojica sa Suzama 1100,jedan grbo bez plastika i jedan noviji..ovaj grbo mi je cudno radio..garant j e bilo nesto nabrijano..da nije cika Sile bio jedan od te dvojice :misli:...ja sa ETZ 250 mogo sam samo plakat i utopit tugu u pivama i gledat kako oni dizu na zadnjaka :wink:
 
gastajbarter said:
sjecam se te 91 da su dosla dvojica sa Suzama 1100,jedan grbo bez plastika i jedan noviji..ovaj grbo mi je cudno radio..garant j e bilo nesto nabrijano..da nije cika Sile bio jedan od te dvojice :misli:...ja sa ETZ 250 mogo sam samo plakat i utopit tugu u pivama i gledat kako oni dizu na zadnjaka :wink:

To su bili Šile i pokojni Rene iz Osijeka...
 
  Ljudi vidimo se.......

P.S. Mislim da je i MK Racing u dobrim kontaktima sa MK Posavac :mrgreen:
 
gastajbarter said:
sjecam se te 91 da su dosla dvojica sa Suzama 1100,jedan grbo bez plastika i jedan noviji..ovaj grbo mi je cudno radio..garant j e bilo nesto nabrijano..da nije cika Sile bio jedan od te dvojice :misli:...ja sa ETZ 250 mogo sam samo plakat i utopit tugu u pivama i gledat kako oni dizu na zadnjaka :wink:
prođe 20 godina...kao 20 dana
 
sonny said:
   Ljudi vidimo se.......

P.S. Mislim da je i MK Racing u dobrim kontaktima sa MK Posavac :mrgreen:
U svakom slučaju  (y)
poz Sony
PS.nadam se da ti se neće pokvariti motor  :mrgreen:
ako.ako ima imbusa  :mrgreen:
 
zvonko situm said:
prođe 20 godina...kao 20 dana

anegdota..."neko disko negde noc" a ja pod dejstvom 10ak piva...i sad nekako treba doc do kampa..krenem za nekim motorima kontam idu u kamp....na T raskrsnici jedan skrene lijevo a drugi desno a ja pravo u njivu :mrgreen: tumb tras..sreca frisko uzorano pa je bilo mekano...najgore j e bilo izvuc motor iz onog blata :LOL:
 
gastajbarter said:
anegdota..."neko disko negde noc" a ja pod dejstvom 10ak piva...i sad nekako treba doc do kampa..krenem za nekim motorima kontam idu u kamp....na T raskrsnici jedan skrene lijevo a drugi desno a ja pravo u njivu :mrgreen: tumb tras..sreca frisko uzorano pa je bilo mekano...najgore j e bilo izvuc motor iz onog blata :LOL:
ako je kod nas ukinut ćemo T raskrsnice
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Ja sam bio 91 prvi put..tamo preko puta one benzinske u Donjoj Mahali..e jel to bio 1 susret :misli: 92 sam bio sprijecen :mrgreen: a eto neznam jeli vama bilo tad do motorijade i 93,94.Mozda ste se vi tu skupili lokalno pa ako i to brojite u redu
bilo je, bilo....93. nasred rata smo bili tamo....gruvalo je nedaleko od nas, na susretu mala panika u noći....pa ujutro na skelu i natrag u HR.... :wink:
 
darkofj said:
bilo je, bilo....93. nasred rata smo bili tamo....gruvalo je nedaleko od nas, na susretu mala panika u noći....pa ujutro na skelu i natrag u HR.... :wink:
Svaka čast  (y)
 
MK UNITED dolazi 100% . (y)
Veliki pozdrav.
 
Evo dodao sam i plakat na prvoj stranici-najava susreta


jos jednom dobro nam dosli po 21.put
 
Buduci od ove godine imamo novog presjednika kluba Posavac moramo doci dati podrsku nasem Mladenu mk Pegasus Drenovci vidimo se
 
Status
Not open for further replies.