22.-24.09.2006. "SUN RIDERS MC CROATIA" - Hvar

Added to Calendar: 22-09-06

vlucic said:
A draga ekipo, kome od vas bi se dalo izvuci tekst peticije sa stranice (http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1524&tab=vrh) isprintati jedan primjerak teksta peticije i mnostvo potpisnih listova pa predati organizatorima s molbom da stave na vidljivo mjesto ne bi li ljudi potpisali.

Pa, ako organizatori pristanu na to, neka mi posalju postom na navedenu adresu, ja im refundiram postanske troskove....

Dobrovoljaca? Dragovoljaca? Volontera?

(y)

Ja ću ponit kad se bude išlo nije mi problem,samo stavi adresu na koju treba poslati
 
bassman said:
PRIPREMAM DEFILE 23.9.
TAKO DA SVI KOJI IMAJU MOTOR I VRIMENA MOGU DOĆI DO MENE NA CUGU I KLOPU
PA ONDA PO MLADU I U CRKVU (y)

:cool:
:p  :chick:
:ruza:
:zaljubljeni:
:cbanana:
:gitara:  :hrana:
:zaljubljeni:
:zelje: :zelje: :zelje: :zelje: :zelje:
 
Cestitam mladozenji I mladoj!
Ipak mislim da je ovo nije mjesto za pozivke na neku svadbu u ovom forumu u kojem raspravljamo o najstarijoj moto festi u Dalmaciji a ne o nekakvoj svadbi koja mora biti privatna tj.pozivaju se klubovi I prijatelji  direktno a ne ovak javno.Ja sam oduvjek isao kod Hvarana I ove godine idem sa mojima.Uvjek sam imao srdacan docek I cjenili su mojih 700prjedjenih km.Ove godine ponovno imaju prekrasnu lokaciju uz more I bez obzira na vremenske uslove dolazimo vec u utorak.(cujemo da  (y) (y)ce bar i kamp raditi vec od srjede)vidimo se! (y)



 
oldfreeriders said:
Cestitam mladozenji I mladoj!
Ipak mislim da je ovo nije mjesto za pozivke na neku svadbu u ovom forumu u kojem raspravljamo o najstarijoj moto festi u Dalmaciji a ne o nekakvoj svadbi koja mora biti privatna tj.pozivaju se klubovi I prijatelji  direktno a ne ovak javno.Ja sam oduvjek isao kod Hvarana I ove godine idem sa mojima.Uvjek sam imao srdacan docek I cjenili su mojih 700prjedjenih km.Ove godine ponovno imaju prekrasnu lokaciju uz more I bez obzira na vremenske uslove dolazimo vec u utorak.(cujemo da  (y) (y)ce bar i kamp raditi vec od srjede)vidimo se! (y)

Potpuno si u pravu, ali eto Bassmanu (MK Fjaka) smo progledali kroz prste...
Aj mogao si za početak se predstaviti tamo u "predstavljanju korisnika", ipak ti je prvi post.

http://www.motori.hr/forum/index.php/board,10.0.html
p.s.
Takav je običaj na forumu. Pretpostavljam da si iz Pule
 
eee,pa lagano se pribliizava,da se malo pocmemo dogovarat ko kad krece itd.,ako cemo se nalazit,gdje kad kako,....
 
Subota 20.30
Popodne smo kod Čobija
 
bole said:
ma ti zakljucajes u birtiji di je ekipa pa me me ne zanima di si   :mrgreen:
nisam izbrisao temu i još sam stavio link za ove iz birtije koji ionako nemaju pojma šta je moto susret
p.s.
No soup for you  :jesus:
 
Nike said:
nisam izbrisao temu i još sam stavio link za ove iz birtije koji ionako nemaju pojma šta je moto susret
p.s.
No soup for you  :jesus:
Soup is good food-(We don't need you any more)
You made a good meal-(We don't need you any more)
Now how do you feel-(We don't need you any more)
To be shit out our ass
And thrown in the cold like a piece of trash
 
Pudla said:
8:30, 14:00, 20:30 prema www.jadrolinija.hr

Mi smo dolje u petak ili subotu pa bi mogli  :piva:

Ja idem več v četrtek za Bosno, na trajektu sam v petek ob 14h. :D Možemo, da  :piva: znaš šta vozim :biker: možem ti poslati št. mobija i koji sms, da se ne sfalimo  (y)

Linza vse najbolje   :piva:
 
Enduro fan said:
gdje je tocno susret?!
Blizu Jelse. Samo prati table MOTO>  od trajektne luke
 
A zar to nije od Jelse prema Sućurju?