22.-24.09.2006. "SUN RIDERS MC CROATIA" - Hvar

Added to Calendar: 22-09-06

Evo nekih informacija(kasnim,znam)
Split-Drvenik 90 km
Starigrad-Jelsa 9km
Sućuraj-Jelsa 49km
Trajekti:
Split-Starigrad(danas)
14:00 dolazak u 15:45
20:30 dolazak u 22:15
Drvenik-Sućuraj(danas)
15:45 dolazak u 16:10
17:15 dolazak u 17:40
19:00 dolazak u 19:25


 
Evo ja sam se taman vratio.Mjesto održavanja je bilo odlično za razliku od prošle godine u Svirču.Atmosfera je bila super.Po meni je sve bilo za 5 osim cijena (čevapi 24kn!!!) i nedostataka wc-a.Stavit ću nešto slika večeras.
 
Prerano se sve razvodnilo. Ja i Windfucker smo oko 2 išli u grad Hvar i tamo je bilo zakon. Kiva i Veneranda i dalje su najjača mjesta na otoku (uz Carpe Diema koji ionako nije radio)
 
Motoristek said:
Koliko puta je još jedel....  :rofl:

Doručak u Jelsi, jaja sa šunkom, oko Brela se kupila tegla slanih srdela koja se pojela u Zagrebu, pizza u Kninu...  :LOL:
 
Pudla said:
Doručak u Jelsi, jaja sa šunkom, oko Brela se kupila tegla slanih srdela koja se pojela u Zagrebu, pizza u Kninu...  :LOL:

Pa koliko smo putovali iz Jelse zbog tvog taljiganja po cesti nije ni cudo kaj toliko jedem  :jesus:



Motoristek, evo ti jedna mudra izreka. Smijala se sova sjenici. Kaze on u subotu :"Japanci su dobri dok ne stanu"  :B:
 
linza said:
Pa koliko smo putovali iz Jelse zbog tvog taljiganja po cesti nije ni cudo kaj toliko jedem  :jesus:



Motoristek, evo ti jedna mudra izreka. Smijala se sova sjenici. Kaze on u subotu :"Japanci su dobri dok ne stanu"   :B:

Bilo je tako brzo, da so se svi drotovi sjebali...  :D a ja došal u 1 ujutro...  :jesus:
 
mkt said:
kako to da vas nisam vidio tamo?!
Glavno da nas je Sale vidio  :wink: :mrgreen:
 
mkt said:
cekaj ti si još osta na hvaru (lokacija) ?
Nisam, ujutro smo išli trajektom u 11 za Split. Pozdrav ekipi s foruma koja je bila na trajektu i na susretu
 
Evo i malo slika

stanka uz put




kod plenkovića u Svetoj nediji



pile


lik je s ovim motorom došao iz Sarajeva (viđao sam ga na susretima u Sinju i Imotskom i Kaštelima) (y)

 
Mala Slovakinja na zadnje 2 slike je bila zakon  (y)