23.09.-25.09.2022. - MotoGP: Motul Grand Prix of Japan

Miller Time!
Rastur.
Beba.
Zvečka.

Screenshot_20220925-090120.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: sharky969 and Dene
Binder je čudo, šta radi s tom kantom
U Ducatiju najfake slavlje ikad
Stoner će još uvijek bitn zadnji
 
Uzalud Ducatiju 8 najbržih mašina u prvenstvu kad im vozači pucaju čim primirišu borbi za naslov. Pecco je samo trebao doći do kraja i izgubiti 1 bod pred Tajland gdje bi Ducati trebao biti nedodirljiv. Ali ne, on išao na nož umislivši si da je Marc ili Fabio pa izgubio 8
 
Marquez izdržao utrku, čak je prošao bolje nego što sam očekivao . Mislio sam ako se zadrži do nekog 6-7 mjesta bit će o.k. Fabio ne znam što će do kraja morati izvlačiti iz Yamahe ali bit će gusto. Nakagamijevo skidanje rukavice sve govori.
 
Prvo sto mi je palo na pamet kad onaj crvendac ode u sljunak je dokle ce duhandzije bacat pare nizasta..ko da gledam uskoro yamaha crveno bijela kombinacija..to bi im bila dobra investicija a i yamahe bi se bolje prodavale nego sad ova kaka plava
 
Yebo utrku, dosadna(jedino interesantno je bilo one dvije scene Tatarozzia kako sljunkari po boxu :mrgreen:) je bila nego sta sad radit vako rano :unsure:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Imam osjećaj da Beštija prca Paca već neko vrijeme, želi mu pokazati što ga čeka dogodine.
Ako se ovaj bori za deseto mjesto, onda se i on bori za deseto mjesto.
Danas je i Pol na Hondi vozio ok utrku, možda i bude nešto od njih dogodine, ipak će imati Marca ali i Mira i Rinsa..
Ali Paco, neznam što bi rekao, ima prvenstvo na pladnju i neće ga